M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1716: Artur urządzi Marysi koszmarną awanturę! Będzie wściekły po jej spotkaniu z Sowińskim – ZDJĘCIA

W 1716 odcinku "M jak miłość" Artur (Robert Moskwa) urządzi Marysi (Małgorzata Pieńkowska) koszmarną awanturę! Wszystko to po upadlającym spotkaniu Rogowskiej z ojcem gwałciciela Basi (Gabriela Raczyńska). Bogacz Sowiński (Konrad Jałowiec) złoży Marysi propozycję seksu w zamian za ratunek dla Pawła (Rafał Mroczek). Po tej propozycji Rogowska dokona gwałtownej zemsty na ojcu Filipa (Kacper Zalewski). I wszystkiego mogłaby się spodziewać w 1716 odcinku "M jak miłość", ale nie takiej reakcji swojego męża! Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1716 - poniedziałek, 13.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1716 odcinku "M jak miłość" Marysia przyzna się Arturowi absolutnie do wszystkiego. I do tego, jak obrzydliwą propozycję złożył jej Sowiński i jak paskudnie się na nim zemściła. Rogowska będzie całkiem dumna z realizacji swojego szalonego planu, bo wszystko się uda i narobi draniowi wielkich szkód. Ale jej mąż będzie totalnie odmiennego zdania i urządzi Marysi koszmarną publiczną awanturę!

- Postanowiłem uwieść moją piękną, elegancką żonę - wyjaśni Artur, kiedy pojawi się niespodziewanie na przyjęciu z okazji ważnego wydarzenia Basi w 1716 odcinku "M jak miłość".

- Matko, co za dzień! Już druga osoba chce mnie uwieść... Ten facet jest po prostu draniem!

- O czym ty mówisz?

- Nie posłuchałam twojej rady...

Marysia wyzna Arturowi w 1716 odcinku "M jak miłość" nie tylko to, co usłyszała od obrzydliwego bogacza. Jednym ciurkiem wyrzuci z siebie także, jak zemściła się na Sowińskim za niemoralną propozycję. Kiedy Rogowski usłyszy, że zalała jego drogi samochód wpadnie w szał. 

- Ja nie wierzę, że ty to zrobiłaś! Przecież jeżeli ten facet ma kamerę w biurze, to z całą pewnością ma też na parkingu! - zacznie krzyczeć Artur publicznie na żonę. - Wiesz co to oznacza?! 

Marysia przetrzyma wybuch męża w 1716 odcinku "M jak miłość" i wyzna cicho: - Zanim odkręciłam wodę, sprawdziłam... Nie ma kamer... 

Czy rację będzie miała sprytna Marysia w 1716 odcinku "M jak miłość" i jej mąż niesłusznie nawrzeszczy na nią w miejscu publicznym? Czy jednak sprawdzą się słowa Artura i okaże się, że bogacz nagrywał wszystko ukrytą kamerą? Przekonamy się śledząc wątek w kolejnych odcinkach serialu w TVP2!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1717: Ewa Kalinowska zdemaskowana! To złodziejka mężów! - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1716 ZWIASTUN. Andrzej usłyszy podłe zarzuty Julii.Marysia poniżona przez ojca gwałciciela
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany