M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1717: Ewa Kalinowska zdemaskowana! To złodziejka mężów! - ZDJĘCIA

W 1717 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) dowie się, że Ewa Kalinowska (Anna Kerth) to złodziejka mężów! W ten sposób uwodzicielska wspólniczka Artura (Robert Moskwa) zostanie zdemaskowana. Ale czy to coś zmieni? Kalinowska nadal będzie "stawała na głowie", aby zaciągnąć Rogowskiego do łóżka. Wydawać się będzie w 1717 odcinku "M jak miłość", że Marysia będzie wobec tej sytuacji bezbronna. Ale czy na pewno? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1717 - wtorek, 14.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1717 odcinku "M jak miłość" Marysia zaprowadzi swoją mamę Barbarę (Teresa Lipowska) do przychodni na kontrolę. W tym samym czasie zrobi to jej przyjaciółka, Maja (Ewa Tucholska), a obie seniorki przyjmie właśnie Ewa Kalinowska. Córki będą musiały przyznać, że lekarka dobrze zajęła się ich mamami, ale przy okazji tej wizyty wyjdzie na jaw coś jeszcze. Podstępna Ewa zostanie zdemaskowana!

- Marysiu, czy my możemy porozmawiać o doktor Ewie? - zapyta Maja, kiedy będą szykowały stół na małe przyjęcie w 1717 odcinku "M jak miłość". 

Marysia w 1717 odcinku "M jak miłość" w odpowiedzi przewróci oczami, ale milcząco zgodzi się wysłuchać przyjaciółki. I słusznie, bo będzie miała sporo do powiedzenia! 

- Według mnie to jest typowa złodziejka mężów! - oznajmi Maja. 

- Niczego nie wskóra - odpowie Marysia. 

- No nie wiem... Zachowuje się jednoznacznie! Daje sygnały: "jestem zainteresowana, jeśli chcesz, to mnie bierz"! 

- Ale Artur nie jest zainteresowany, więc jestem spokojna... 

- Serio? I nie wkurza cię to?!

- Owszem, wkurza, ale liczę na jego dobry gust!

W 1717 odcinku "M jak miłość" okaże się, że to Marysia ma rację. Artur wprawdzie przyjmie zaproszenie Ewy na randkę, ale urządzi jej niezłą niespodziankę. I Rogowski zetrze uśmiech z twarzy uwodzicielki jednym ruchem! Ale "złodziejka mężów" tak łatwo się nie podda...

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1721: Marcin ostatecznie rozmówi się z Radkiem. Postawi też ultimatum Izie - ZDJĘCIA

M jak miłość. Julia pozbiera się po próbie samobójczej i pójdzie po swoje! Budzyńscy się od niej nie uwolnią
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze