M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1715: Jakub da Marcinowi poważne ostrzeżenie! Przewidzi rozstanie Chodakowskich? - ZDJĘCIA

2023-03-06 21:40

W 1715 odcinku "M jak miłość" Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) ostatecznie pokona białaczkę i będzie czuł się coraz lepiej. Kraski błyskawicznie zacznie wracać do zdrowia i zjawi się w agencji detektywistycznej, aby nieco odciążyć Marcina (Mikołaj Roznerski), na którego po jego chorobie spadła cała robota. I dobrze, gdyż w 1715 odcinku "M jak miłość" Chodakowski będzie już u kresu sił, gdyż wciąż będą żyć z Izą (Adriana Kalska) na odległość, co ogromnie zaniepokoi Karskiego, który uzna, że nie może tego tak zostawić. Jakub postanowi wstrząsnąć Marcinem i ostrzeże go, czym może się skończyć zbyt duża swoboda Izy. I wcale się nie pomyli... Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1715 - wtorek, 7.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1715 odcinku "M jak miłość" Jakub wciąż będzie przebywał na zwolnieniu lekarskim, ale tak szybko odzyska siły po przeszczepie szpiku i ostatecznym pokonaniu białaczki, że siedzenie w domu zacznie go męczyć! Tym bardziej, że Karski będzie miał potworne wyrzuty sumienia, że po jego chorobie całą agencja detektywistyczna spadła na Marcina, który oprócz pracy ma jeszcze na głowie Maję (Laura Jankowska) i Szymka (Staś Szczypiński). Szczególnie, że w 1715 odcinku "M jak miłość" Chodakowski już przestanie radzić sobie z dziećmi, a oczywiście Iza odmówi mu pomocy, w związku z czym pomocną dłoń postanowi wyciągnąć do niego Jakub. Karski zjawi się w agencji detektywistycznej, aby nieco odciążyć przyjaciela, ale na tym nie poprzestanie!

W 1715 odcinku "M jak miłość" Jakub zacznie opowiadać Marcinowi o swoim powrocie do zdrowia i planach prawdziwego ślubu z Kasią (Paulina Lasota). Oczywiście, Chodakowski ogromnie ucieszy się ze szczęścia przyjaciela, choć samemu będzie mu do tego bardzo daleko. Karski od razu wyłapie, że jego wspólnika coś gryzie i szybko domyśli się, że chodzi o Izę!

- A ty i Iza? Co u was? - zapyta Jakub, na co Marcin tylko spuści głowę, przez co Karski w 1715 odcinku "M jak miłość" od razu domyśli się odpowiedzi - Bez zmian. Ty tutaj, ona tam. To nie jest moja sprawa, ale jak długo tak dacie radę? - zapyta Jakub.

- Ja nie chce naciskać Izy. Dla niej ta praca jest naprawdę ważna - przyzna Marcin.

Wtedy w 1715 odcinku "M jak miłość" Jakub uzna, że musi wstrząsnąć Marcinem, póki jeszcze nie jest za późno. Tym bardziej, że przez chorobę Karski przewartościuje swoje życie i zrozumie, co jest naprawdę ważne i postanowi podzielić się swoimi wnioskami z przyjacielem. Jakub da Marcinowi jasno do zrozumienia, że wspólnie z Izą powinni skupić się przede wszystkim na sobie i rodzinie, a nie pogoni za karierą, która może mieć tragiczne skutki...

- Ważna... Normalnie bym ci tego nie powiedział, ale ta choroba, cały ten syf uświadomiły mi prostą sprawę. Są rzeczy ważne i ważniejsze. To super, że wspierasz Izę, że dajesz jej przestrzeń, żeby się rozwijała, żeby szła do przodu, ale jeśli ona odejdzie za daleko, to stracicie się z oczu. Uważaj na to. Tak cię tylko uczulam, żebyś potem nie pluł sobie w brodę - ostrzeże go.

Jeszcze w 1715 odcinku "M jak miłość" Marcin na własnej skórze przekona się, że ostrzeżenia Jakuba były słuszne. Chodakowski podsłucha rozmowę Izy i Radka (Philippe Tłokiński) z wyznaniem miłości i pożałuje, że pozwolił żonie na tak dużą swobodę...

M jak miłość. Marcin podsłucha rozmowę Izy i Radka z wyznaniem miłości. Jej słowa nie pozostawią złudzeń
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze