M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1714: Ostatnie chwile Marszałka i Magdy w obliczu tragedii. Wojtek pocieszy córkę, że nie zostanie sama - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-03-06 20:34

W 1714 odcinku "M jak miłość" Wojtek Marszałek (śp. Emilian Kamiński) będzie wspierał Magdę (Anna Mucha) w obliczu tragedii, która znów spadnie na Budzyńskich! Chodzi oczywiście o próbę samobójczą Julii (Marta Chodorowska)! Żeby ratować kochankę przed śmiercią w 1714 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek), który dojdzie już do siebie po wypadku, wypisze się ze szpitala na własne żądanie! Gdy Magda usłyszy, że Andrzej jest z Julią znów poczuje niewyobrażalny ból. Na szczęście będzie z nią ojciec. Marszałek w poruszających słowach zapewni córkę, że nie pozwoli, żeby Budzyński ją skrzywdził. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1714 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1714 - poniedziałek, 6.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Ciosem dla Magdy w 1714 odcinku "M jak miłość" będzie wiadomość od Andrzeja, który już po opuszczeniu szpitala zawiadomi ją, że jest z Julią! Mimo, że Budzyński nadal będzie dość słaby po wypadku, to nie zawaha się ani chwili gdy dostanie pożegnalnego SMS-a od kochanki. Julia napisze w nim, że za wszystko Andrzeja przeprasza. Jej słowa zabrzmią tak, jakby szykowała się na śmierć. Żeby temu zapobiec Budzyński w 1714 odcinku "M jak miłość" ruszy Julii na ratunek. Tym samym kolejny raz zrani Magdę, która nie będzie wiedziała po co tak nagle pojechał do kobiety, która chciała zniszczyć ich małżeństwo.

Po powrocie do domu Magda w 1714 odcinku "M jak miłość" będzie musiała tłumaczyć się przed ojcem dlaczego nie ma z nią Andrzeja. Marszałek wprost zapyta córkę co dzieje z jej mężem. - Nie wiem tatuś... Dlaczego to wszystko musi być tak skomplikowane? - zapyta załamana Magda, która nie tak wyobrażała sobie nowe, wspólne życie z Andrzejem po tragedii jaka na nic spadła w związku z jego wypadkiem, po wycofaniu pozwu rozwodowego.

Z ust Marszałka w 1714 odcinku "M jak miłość" padnie poruszające wyznanie. - To jest bardzo trudna sytuacja córciu... Nie mogę powiedzieć co masz zrobić. Osobiście bym dał Andrzejowi szansę. Myślę, że ty w głębi serca czujesz podobnie... Ale boisz się i ja to rozumiem. W każdym razie obiecuję ci, że jeżeli Andrzej znowu coś zmaluje, to ja się nim zajmę osobiście... - zapewni Magdę, a ona podziękuje mu za wsparcie i opiekę. To będą jedne z ostatnich chwil Magdy z Marszałkiem przed jego śmiercią.

Ojciec Magdy w 1714 odcinku "M jak miłość" stanie się świadkiem przejmującej sceny powrotu Andrzeja do domu, ze śladami krwi Julii na koszuli, który przyzna się żonie, że jego kochanka chciała się zabić i prawie się jej udało.

M jak miłość odcinek 1714 ZWIASTUN. Andrzej wróci do domu, ale Magdy tam nie będzie? Julia podetnie sobie żyły
Wzruszające pożegnanie Marszałka z M jak miłość. Najpiękniejsze sceny z Emilianem Kamińskim
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze