M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1714: Pożegnalna wiadomość Julii do Andrzeja! Zaryzykuje własnym życiem, aby uratować kochankę

2023-02-15 10:22

W 1714 odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 6.03.2023 o 20.55 w TVP2) Julia (Marta Chodorowska) pozna wstrząsającą diagnozę, po której postanowi odebrać sobie życie. Po poronieniu kochanka Andrzeja (Krystian Wieczorek) już nie będzie mogła być mamą i uzna, że nie ma po co żyć. W 1714 odcinku "M jak miłość" pogrążona w depresji Malicka targnie się na swoje życie, ale nim podetnie sobie żyły, to napisze do Budzyńskiego pożegnalną wiadomość. Przerażony Andrzej od razu wyczuje, że coś jest nie tak i wypisze się ze szpitala na własne żądanie, aby uratować Julię! Z jakim skutkiem? Koniecznie poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1714 - poniedziałek, 6.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1714 odcinku "M jak miłość" świat Julii legnie w gruzach. Nie dość, że pogrążona w depresji Malicka w końcu zrozumie, że nigdy nie będzie z Budzyńskim, którym po przerażającym wypadku na Ukrainie i śpiączce czule będzie opiekować się Magda (Anna Mucha), a nawet odwoła ich rozwód, to jeszcze pozna wstrząsającą diagnozę, która obierze jej ostatnie chęci do życia. W 1714 odcinku "M jak miłość" jak podaje swiatseriali.interia.pl kochanka Andrzeja dowie się, że po brutalnym napadzie w parku, a w konsekwencji poronieniu i utracie dziecka Budzyńskiego już nigdy więcej nie będzie mogła być mamą! Te słowa lekarza będą dla Julii niczym najsurowszy wyrok, na który nie będzie miała już sił, aby go odbywać...

W 1714 odcinku "M jak miłość" Julia zdecyduje się popełnić samobójstwo, ale przed śmiercią postanowi wyprostować swoje sprawy z Budzyńskimi. Malicka najpierw spotka się z Magdą, którą przeprosi za seks z Andrzejem i nieplanowaną ciążę i obieca rywalce, że już nigdy nie stanie im na drodze. Następnie Julia wyśle pożegnalną wiadomość również do Andrzeja, który wciąż będzie dochodził do siebie w szpitalu po wybudzeniu się ze śpiączki. Jednak w 1714 odcinku "M jak miłość" rozpaczliwy SMS od Malickiej tak go zaniepokoi, że nie zważając na własne zdrowie i poważne konsekwencje swojej decyzji, zdecyduje się wypisać z placówki, aby osobiście sprawdzić, co dzieje się z kochanką!

W 1714 odcinku "M jak miłość" Andrzej wyjdzie ze szpitala na własne żądanie, mimo iż do końca jeszcze nie dojdzie do siebie po koszmarnym wypadku na Ukrainie. Jednak strach o życie Julii będzie tak duży, że sumienie nie pozwoli mu zachować się inaczej, w związku z czym po opuszczeniu placówki natychmiast popędzi do kochanki. Na miejscu w 1714 odcinku "M jak miłość" Andrzej wspólnie z Sylwią (Hanna Turnau) odkryją, że Malicka próbowała popełnić samobójstwo i podcięła sobie żyły. Budzyński znajdzie nieprzytomną kochankę w w morzu krwi w wannie i natychmiast ją stamtąd wyciągnie, z kolei Kostecka od razu zadzwoni na pogotowie. Czy Julię uda się uratować i jak decyzja Andrzeja odbije się na jego zdrowiu? Tego dowiemy się już niebawem!

M jak miłość. Julia popełni samobójstwo? Podetnie sobie żyły, bo nie zniesie, że Magda i Andrzej znów będą razem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze