M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1714: Kamil pokaże Magdzie wiadomość o ojcu Nadii. To będzie dla niej wstrząs - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-03-06 20:34

W 1714 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) dzięki Kamilowi (Marcin Bosak) dowie się gdzie jest ojciec Nadii (Mira Fareniuk), co naprawdę stało się z wojskowym lekarzem, który walczył o pierwszej linii frontu na Ukrainie i został uznany za zmarłego! Przyjaciel Magdy z pomocą pewnego Ukraińca, który pomógł mu odnaleźć po wypadku rannego Andrzeja (Krystian Wieczorek), ustali, że ojciec Nadii wcale nie zginął. Żyje, ale trafił do niewoli jako jeniec wojenny. Czy Magda, Andrzej i Kamil go odnajdą? Czy Nadia odzyska rodzinę, za którą tak bardzo tęskni? Poznaj szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1714 - poniedziałek, 6.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Poszukiwania rodziców Nadii w 1714 odcinku "M jak miłość" wreszcie naprowadzą Kamila na jakiś trop. Co prawda los Oleny, matki 7-letniej dziewczynki, którą Magda przygarnęła do siebie, nadal pozostanie nieznany, ale Kamil dostanie wiadomość od pewnego Ukraińca, który będzie wiedział co się stało z ojcem Nadii. Gdy przyjaciółka wpadnie na chwilę do kancelarii, by przekazać Grycowi dokumenty od Andrzeja, ten pokaże jej maila w sprawie zaginionego, uznanego za zmarłego lekarza wojskowego. Kamil będzie niemal pewny, że to sprawdzone informacje, bo Ukrainiec, który pomagał mu odnaleźć rannego Andrzeja w szpitalu dotrze do wiarygodnych źródeł na temat ofiar wojny.

Dla Magdy w 1714 odcinku "M jak miłość" to będzie wstrząs, że choć ojciec Nadii żyje, to trafił do niewoli, znalazł się na liście jeńców wojennych. Póki co ani Kamil, ani Budzyńska nie będzie wiedziała w jaki sposób dotrzeć do ojca Nadii, zawiadomić go, że jego córka żyje, jest w Polsce pod troskliwą opieką ludzi, którzy w tej dramatycznej sytuacji zastępują jej rodzinę. Zaangażowanie Kamila w sprawę Nadii w 1714 odcinku "M jak miłość" będzie dla Magdy dowodem, że Gryc jest prawdziwym, cudownym przyjacielem, na którego zawsze może liczyć. Gdyby nie on, nie wiadomo co by się stało z rannym w wypadku na Ukrainie Andrzejem.

Dla dobra Nadii w 1714 odcinku "M jak miłość" Magda jeszcze nie powie dziewczynce, że jej tata żyje. Nie będzie bowiem żadnej pewności ani gwarancji, że cały i zdrowy wróci z niewoli. Poza tym walka o wolność dla ojca Nadii może potrwać miesiącami. Do tego czasu Budzyńscy muszą zająć się 7-latką z Ukrainy, by czuła się u nich jak w prawdziwej rodzinie. Na szczęście w 1714 odcinku "M jak miłość" Nadia podbije serce już nie tylko ojca Magdy, Wojtka Marszałka (Emilian Kamiński), który w obliczu tragedii będzie wspierał córkę, ale także przybranego brata Maćka (Franciszek Przanowski).

M jak miłość odcinek 1714 ZWIASTUN. Andrzej wróci do domu, ale Magdy tam nie będzie? Julia podetnie sobie żyły
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze