M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1714: Kamil dorwie Wernera po zaręczynach z Weroniką! Wypali wprost jakim jest idiotą - ZDJĘCIA

2023-02-23 22:28

W 1714 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) zorientuje się, że Adam Werner (Jacek Kopczyński) unika go po zaręczynach z Weroniką (Ewelina Kudeń-Nowosielski). Jakby bał się jego reakcji na ślub z byłą kochanką Gryca. Ale Kamilowi wcale nie o to będzie chodziło! Przekonany o tym, że Weronika oszukuje Wernera w sprawie ciąży, chce go wrobić w dziecko w 1714 odcinku "M jak miłość" spróbuje przemówić Adamowi do rozumu. Gdy jednak wszystkie argumenty zawiodą, Kamil wprost nazwie Wernera idiotą, który wierzy oszustce. Weźmie też sprawy w swoje ręce. Zobacz ZDJĘCIA z 1714 odcinka "M jak miłość" i poznaj szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1714 - poniedziałek, 6.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1714 odcinku "M jak miłość" Adam Werner nie zdoła dłużej ukrywać się przed Kamilem! Po zaręczynach z Weroniką, która wmówiła Adamowi, że spodziewa się jego dziecka, Gryc nie będzie w stanie pojąc jak jego przyjaciel może dać się tak wodzić kochance za nos. - Mam ostatnio wrażenie, że mnie unikasz. Pytanie tylko dlaczego? - zapyta Kamil, lecz doskonale będzie wiedział, że Werner zwyczajnie się go boi.

Strach przed reakcja Kamila w 1714 odcinku "M jak miłość" popchnie Adama do tego, żeby wszelkimi możliwymi sposobami ukrywać się przed przyjacielem. Wpakował się w romans z Weroniką, "zrobił" jej dziecko, choć to wcale nie on jest ojcem, a teraz chce się z nią ożenić. To wystarczające powody, żeby Gryc się na niego wściekał. W końcu nie raz ostrzegał go przed matką Poli (Hania Nowosielska).

Na próżno w 1714 odcinku "M jak miłość" Kamil będzie przekonywał Wernera, że Weronika to oszustka, że na pewno zaszła w ciąże z kimś innym, a jego chce wykorzystać. Naiwny Adam zapewni Gryca, że musi wziąć odpowiedzialność za swoje czyny, bo dziecko nie może się wychowywać bez ojca. A on będzie ojcem! Na stałe, nie tylko na weekendy. Do tego ożeni się z Weroniką i stworzą razem rodzinę. - Ty jesteś kompletnym idiotą! - wygarnie mu Kamil.

Żeby powstrzymać ślub Wernera i Weroniki w 1714 odcinku "M jak miłość" Kamil zwróci się po pomoc do agencji detektywistycznej Marcina (Mikołaj Roznerski). Naśle Chodakowskiego na Weronikę, żeby ten ustalił z kim się spotyka narzeczona Wernera i by wytypował potencjalnego ojca dziecka.

M jak miłość. Zaręczyny Wernera i Weroniki. Będzie przerażony tym, co go czeka!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze