M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1710: To Kamil odnajdzie Andrzeja w szpitalu na Ukrainie. Nie zdąży powiedzieć Magdzie, czy żyje

Szokujące wydarzenia w 1710 odcinku "M jak miłość"! Kamil (Marcin Bosak) po wielu trudach odnajdzie Andrzeja (Krystian Wieczorek) w szpitalu na Ukrainie. Niestety, Budzyński będzie w śpiączce po poważnym urazie głowy i nie będzie wiadomo, czy i kiedy się obudzi. Zrozpaczona Magda (Anna Mucha) będzie dopytywała Kamila, czy jej ukochany mąż żyje, ale nie pozna odpowiedzi, bo połączenie zostanie przerwane. Czy Grycowi uda się w 1710 odcinku "M jak miłość" sprowadzić przyjaciela do Polski?

"M jak miłość" odcinek 1710 - poniedziałek, 20.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1710 odcinku "M jak miłość" Kamil odnajdzie Andrzeja w szpitalu w Ukrainie. Będzie miał piekielnie trudne zadanie - Budzyński nie będzie figurował w żadnych systemach pod swoim nazwiskiem, bo w wypadku autobusu zaginą jego dokumenty. Ale Gryc "stanie na głowie" i to on znajdzie się pierwszy przy łóżku nieprzytomnego przyjaciela. 

Kamil w 1710 odcinku "M jak miłość" natychmiast zadzwoni do Magdy, ale niestety połączenie zostanie szybko przerwane. Żona Andrzeja nie usłyszy nawet czy on żyje!

Magda w "M jak miłość": Czy Andrzej żyje?!

- Nareszcie. Nie mogę się do ciebie dodzwonić, a mam wieści - znalazłem Andrzeja - powie szybko Kamil w 1710 odcinku "M jak miłość" wg cytatu z portalu swiatseriali.interia.pl.

- Żyje? - zdąży jeszcze zapytać Magda, ale nie usłyszy odpowiedzi, bo połączenie zostanie przerwane! - Kamil? Kamil, jesteś tam? 

Magda w  1710 odcinku "M jak miłość" dodzwoni się do Kamila i znów zada najważniejsze pytanie. - Andrzej żyje?! 

- Tak, jest ranny, ale żyje... 

- Dzięki Bogu... 

- Nie mogłem go znaleźć, nie miał przy sobie żadnych dokumentów, może trzymał je w torbie albo w płaszczu. Po wypadku wszystko się gdzieś zawieruszyło, było zamieszanie... 

- Rozumiem, ale dlaczego sam nie próbował się z nami skontaktować? 

Andrzej w "M jak miłość" w śpiączce z urazem głowy

- Nie mógł. Jest nieprzytomny... Doznał urazu głowy... Miał obrzęk mózgu, zaburzenia świadomości i na wszelki wypadek lekarze wprowadzili go w śpiączkę farmakologiczną...

- Boże... 

- Najważniejsze, że żyje... Próbuję załatwić transport medyczny do Polski. Piotrek pomaga, jest szansa, że uda nam się wrócić jeszcze dziś... Magda, muszę kończyć, jesteśmy w kontakcie. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1710: Andrzej przeżyje wypadek na Ukrainie, ale będzie w śpiączce! Dozna poważnego urazu mózgu - ZDJĘCIA

M jak miłość. Andrzej będzie miał wypadek na Ukrainie! Magda usłyszy od Zduńskich straszne wieści
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze