M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1706: Marta wyśledzi ile tak naprawdę Marysia znaczy dla Artura! Ostrzeże siostrę przed Ewą? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

W 1706 odcinku "M jak miłość" Marta (Dominika Ostałowska) na własne oczy zobaczy, jak wspólniczka Artura (Robert Moskwa), Ewa (Anna Kerth) traktuje Marysię (Małgorzata Pieńkowska)! Skandaliczne zachowanie Kalinowskiej nie umknie uwadze Wojciechowskiej i zacznie się uważniej przyglądać, o co tu tak naprawdę chodzi. W finale 1706 odcinka "M jak miłość" Marta wyjaśni siostrze, ile znaczy dla męża. Ostrzeże ją przed Ewą? Sprawdź co już wiemy, zobacz to w GALERII ZDJĘĆ i ZWIASTUNIE.

"M jak miłość" odcinek 1706 - poniedziałek, 6.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1706 odcinku "M jak miłość" Kalinowska nie będzie miała żadnych oporów, aby przy Marcie potraktować Marysię skandalicznie! Rogowska przyjedzie po Artura do przychodni, aby zabrać go do domu. "Powitanie" Ewy i tekst na temat uroku męża Marysi to będzie gruba przesada!

- Widziałaś może gdzieś mojego męża? Miałam go po pracy odebrać. Nie wiesz może czy już skończył? - zapyta Marysia Ewę w 1706 odcinku "M jak miłość". 

Widziałam go jak wchodził z pacjentką do gabinetu - odpowie z uśmiechem Kalinowska, ale nie daruje sobie komentarza. - Byli w świetnej komitywie, najwyraźniej nie tylko pan Łukasz powala kobiety swoim osobistym urokiem... Na twoim miejscu byłabym zazdrosna, Marysiu!

Ową tajemniczą pacjentką okaże się w 1706 odcinku "M jak miłość" nie kto inny, tylko właśnie Marta!

- Poznaj, proszę, to jest moja siostra, Marta i matka Łukasza - przedstawi Martę nowe wspólniczce Ewie Marysia. 

- Naprawdę? - Ewa na chwilę straci "język w gębie". - Miło mi panią poznać - rzuci Kalinowska wściekła i zamknie się w gabinecie. 

- A co to było? - zapyta Marysię siostra.

- No są dwie możliwości: albo Artur bardzo się jej podoba, albo po prostu nie może znieść myśli, że inni mają udane związki - skomentuje Rogowska. 

Jednak Marcie nie da spokoju scenka w przychodni w 1706 odcinku "M jak miłość" i po obiedzie w rodzinnym domu weźmie Marysię na bok, aby wyjawić jej, co ustaliła na temat Artura i Ewy.  

- Marysiu, możesz być spokojna, jeśli chodzi o tę Ewę. Nie jest dla Ciebie żadną konkurencją... Ja widzę, jak Artur cały czas na ciebie patrzy... 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1710: Andrzej wybudzi się ze śpiączki tylko dzięki słowom Magdy! To będzie prawdziwy cud - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1704: Marysia ośmieszona przez Ewę Kalinowską. Wbije jej szpilę na oczach Artura
M jak miłość odcinek 1706: Basia brutalnie napadnięta i zgwałcona?! Paweł i Franka znajdą ją w fatalnym stanie w lesie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze