M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1704: Ewa wtajemniczy Argasińskiego w intrygę przeciwko Arturowi! Nie zniesie szczęścia Rogowskich - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-01-30 20:08

W 1704 odcinku "M jak miłość" Ewa Kalinowska (Anna Kerth) wtajemniczy Jerzego Argasińskiego (Karol Strasburger) w intrygę, którą uknuje, żeby zdobyć Artura Rogowskiego (Robert Moskwa)! Mąż Marysi (Małgorzata Pieńkowska) odtrąci Ewę i to nie raz, ale bezwzględna, niebezpieczna wspólniczka nie podda się tak szybko. Z zazdrości o szczęście Rogowskich w 1704 odcinku "M jak miłość" Ewa wyżyje się na Marysi, a potem ujawni Argasińskiemu, że ma sposób na Artura. Odegra przed nim ofiarę, a przy okazji zaplanuje wyjazd służbowy do Monachium, by rozdzielić go z Marysią. Czy Ewie się uda? Poznaj szczegóły i zobacz WIDEO z tych scen z "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1704 - poniedziałek, 30.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Ewa Kalinowska w 1704 odcinku "M jak miłość" wciągnie Argasińskiego w swoją cyniczną grę przeciwko Rogowskim. Jakby mało jej było, że będzie chciała zniszczyć związek Łukasza (Jakub Józefowicz) i Patrycji (Alżbeta Lenska), to jeszcze postawi sobie za punkt honoru odebranie męża Marysi. Zazdrość zupełnie zaślepi Ewę, która w 1704 odcinku "M jak miłość" patrząc na czułości Artura i Marysi w przychodni przypomni sobie jak kiedyś była szczęśliwa ze swoim mężem Ryszardem. Póki nie zostawił jej dla młodszej. Teraz Kalinowska będzie chciała zrobić to samo.

Zdradzona Ewa Kalinowska w 1704 odcinku "M jak miłość" pokaże Argasińskiemu, że nie ma żadnych skrupułów

- Mojego męża też ktoś mi zabrał, dlaczego ja mam mieć skrupuły? Tak to działa i ty też dobrze o tym wiesz... - stwierdzi Ewa w 1704 odcinku "M jak miłość" w rozmowie z Argasińskim, który zwróci jej uwagę, że Rogowski kocha żonę i jest z nią szczęśliwy.

Do tego Kalinowska w 1704 odcinku "M jak miłość" ubzdura sobie, że to ona, a nie Marysia zasłużyła na takiego mężczyznę jak Artur. Zwierzy się Argasińskiemu, że marzy o nowym związku, udanym jak małżeństwo Rogowskich. Nawet jeśli marzenie oznacza odebranie męża Marysi! Jerzy, który ma na sumieniu jeszcze gorsze występki niż jego przyjaciółka Ewa, autentycznie się przerazi jej planami. - Nie chciałbym być na miejscu kobiety, której przyjdzie z tobą konkurować!

Artur i Ewa w 1704 odcinku "M jak miłość" na randce w domu Mostowiaków

Na zapowiedziach Ewy się nie skończy, bo w 1704 odcinku "M jak miłość" zastawi pułapkę na Artura. Poprosi Rogowskiego o pomoc udając przy tym, że w Gródku popsuł się jej samochód. Przy okazji pożali się jaka to jest samotna i niemal zmusi męża Marysi, żeby zaprosił ją na kolację. Nie przewidzi jednak jednego, że w 1704 odcinku "M jak miłość" Artur weźmie ją do swojego domu, gdzie na "randce" będą także Marysia, ich córka Basia (Karina Woźniak) i teściowa Barbara (Teresa Lipowska).

Artur w 1704 odcinku "M jak miłość" uzna Ewę za wroga

Po wyjściu Ewy w 1704 odcinku "M jak miłość" Artur uspokoi Marysię, że wizyta Ewy to część jego podstępu, by bliżej poznać wroga. Rogowski zapewni żonę, że nie interesuje się wspólniczką i chce tylko poznać jej prawdziwe zamiary wobec niego i przychodni. Z kolei Kalinowska w 1704 odcinku "M jak miłość" wpadnie jeszcze na pomysł służbowego wyjazdu z Arturem na konferencję do Monachium.

M jak miłość. Ewa Kalinowska weźmie się za Artura Rogowskiego. Podpuści Argasińskiego do zemsty na Łukaszu
Najnowsze