M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1704: Artur zaprosi Ewę na kolację! Basia ukryje to przed Marysią i zrobi z matki głupią – ZDJĘCIA

2023-01-12 16:07

W 1704 odcinku „M jak miłość” (emisja w poniedziałek 30.01.2023 o 20.55 w TVP2) Ewa (Anna Kerth) postanowi odbić Marysi (Małgorzata Pieńkowska) Artura (Robert Moskwa). Kalinowska najpierw spróbuje pogrążyć swoją rywalkę w oczach Rogowskiego, a gdy to nie przyniesie porządnego efektu, to posunie się o krok dalej. W 1704 odcinku „M jak miłość” Ewa ucieknie się do podstępu, w efekcie którego zmusi Artura, aby zabrał ją na kolację. Przyciśnięty do muru Rogowski zaprosi Kalinowską na wspólny posiłek, ale do domu Mostowiaków i wcześnie uprzedzi o wszystkim Basię (Karina Woźniak), jednak ona zapomni powiadomić o tym Marysię, przez co Rogowska jeszcze bardziej skompromituje się w oczach rywalki! Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1704 - poniedziałek, 30.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1704 odcinku „M jak miłość” Ewa Kalinowska pokaże swoją prawdziwą twarz i udowodni, że jest jeszcze większym potworem niż Argasiński (Karol Strasburger), który aż zblednie na wieść o jej nowym pomyśle. Co prawda, Jerzy zgodzi się na chorą propozycję swojej wspólniczki i da jej zielone światło na podstawienie kochanki Łukasza (Jakub Józefowicz) i zniszczenie jego związku z Patrycją (Alżbeta Lenska), ale nie będzie przypuszczał, że Ewa będzie chciała postąpić tak samo w przypadku małżeństwa Rogowskich. W 1704 odcinku „M jak miłość” Kalinowska zdradzi Argasińskiemu, że już nie może patrzeć na szczęście Marysi i Artura i bez żadnych skrupułów postanowi zniszczyć ich związek tak samo jak kiedyś inna kobieta odebrała jej męża!

W 1704 odcinku „M jak miłość” Ewa nie zniesie widoku Artura z Marysią i aż zacznie się pieklić z zazdrości. Kalinowska postanowi skompromitować swoją rywalkę w oczach męża i jak tylko nadarzy się okazja wbije jej szpile. Wspólniczka Argasińskiego wypomni Rogowskiej wiek i podaruje jej krem, który specjalnie zamówi dla starszej cery, ale to niespecjalnie zrobi wrażenie na Arturze, w związku z czym Kalinowska pójdzie o krok dalej. W 1704 odcinku „M jak miłość” Ewa odnajdzie błąd Marysi w księgowości przychodni i w obecności Artura da jej ostrą reprymendę i bez żadnych skrupułów pokaże jej, gdzie jest jej miejsce, ale także i na tym nie poprzestanie!

W 1704 odcinku „M jak miłość” Kalinowska poprosi Rogowskiego o pomoc przy samochodzie. Ewa odegra przed Arturem niezłą scenkę, a niczego nieświadomy Artur da się nabrać na jej podchody. Po wszystkim wspólniczka podstawi się odwdzięczyć swojemu wybawcy i zaprosi go na wspólne wino, ale Rogowski nie będzie chciał przyjąć jej propozycji!

- Winko wieczorem? – zaproponuje Ewa, ale spotka się odmową.

Wtedy w 1704 odcinku „M jak miłość” Ewa zacznie się Arturowi żalić na swoją samotność i wymusi na swoim wspólniku, aby zaprosił ją na kolację. Uradowana Kalinowska natychmiast wyciągnie z szafy seksowną czerwoną sukienkę i tak się wystroi, że aż odbierze Rogowskiemu mowę. Oczywiście, Artur nie powie wcześniej wspólniczce, że zamierza ją zabrać na kolację do rodzinnego domu Mostowiaków, w związku z czym postawi Ewę przed faktem dokonanym podobnie jak Marysię! W 1704 odcinku „M jak miłość” Rogowski postanowi poinformować żonę o niespodziewanym gościu, ale zamiast z Marysią skontaktuje się z Basią, która zapomni powiedzieć o tym matce, przez co Rogowska powita Kalinowską w dresach i maseczce na twarzy, gdyż wcześniej zdąży zaplanować sobie z córką babski wieczór…

- O nie! – wydusi z siebie Basia na widok Ewy z Arturem.

M jak miłość. Ewa Kalinowska weźmie się za Artura Rogowskiego. Podpuści Argasińskiego do zemsty na Łukaszu
Najnowsze