M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1704: Jagoda odnajdzie ojca? Ksiądz naprowadzi ją na trop. To przyjaciel Mostowiaków - ZDJĘCIA

2023-01-13 20:49

W 1704 odcinku "M jak miłość" Jagoda (Katarzyna Kołeczek) dowie się kim jest jej ojciec, mieszkaniec Grabiny, z którym wiele lat temu jej matka nawiązała romans na pielgrzymce w Lipnicy? Nawet wujek Jagody, Józef Modry (Stefan Friedmann) nie będzie wiedział z kim jego nieżyjąca już siostra zaszła w ciążę przed laty. Ale cennych wskazówek Jagodzie udzieli miejscowy ksiądz proboszcz (Maciej Damięcki). Dzięki niemu w 1704 odcinku "M jak miłość" siostrzenica Józka odkryje, że jej ojcem jest przyjaciel Mostowiaków, Staszek Popławski (Sławomir Holland). Czy aby na pewno? Sprawdź co już wiadomo.

"M jak miłość" odcinek 1704 - poniedziałek, 30.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1704 odcinku "M jak miłość" wyjaśni się kto jest ojcem Jagody i zanosi się na ogromną sensację w Grabinie! Od kiedy Józef Modry wygadał się przed Jagodą, że jej biologiczny ojciec, o którym kobieta myślała, że nie żyje, nie pochodził z Gdyni, tylko z rodzinnej wsi Mostowiaków, stało się jasne, że może tutaj nadal mieszkać. O tajemnicy zmarłej siostry Józek wspomniał też Barbarze (Teresa Lipowska), a Jagoda próbowała wyciągnąć od zakochanego w niej Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski) kim jest jej ojciec. Dlaczego akurat od niego? Bo Tadeusz mieszka w Grabinie od urodzenia i zna wszystkich.

Barbara w "M jak miłość" nie rozpozna ojca Jagody na zdjęciu sprzed lat?

Ostatecznie nie udało się, ale już w 1701 odcinku "M jak miłość" Jagoda rozpocznie własne śledztwo w sprawie ojca, którego nigdy nie widziała. Znajdzie u wujka stare zdjęcie z pielgrzymki z Lipnicy, na której nieznajomy mężczyzna obejmuje jej matkę. Zacznie podejrzewać, że to właśnie on może być jej ojcem. W 1701 odcinku "M jak miłość" pokaże zdjęcie matki Barbarze, lecz seniora rodu Mostowiaków nie rozpozna młodego mężczyzny.

- To zdjęcie zrobiono w czerwcu 1984 roku. A ja urodziłam się w marcu 1985. Myślę, jestem niemal pewna, że to jest mój ojciec... Ale nie mam pojęcia, gdzie mam go szukać.

Ksiądz z Grabiny w "M jak miłość" poznał matkę Jagody i jej ojca na pielgrzymce?

- To zdjęcie z pielgrzymki, więc może spróbuj porozmawiać z księdzem? Był wtedy wikarym. Może coś pamięta. Mnie się ten człowiek wydaje dziwnie znajomy... - przyzna Barbara i tak w 1701 odcinku "M jak miłość" Jagoda trafi do miejscowego księdza proboszcza. Czy on rozpozna w pielgrzymie kogoś z Grabiny, mieszkańca wsi, który może być ojcem Jagody? Nie od razu. 

Czy Staszek Popławski w 1704 odcinku "M jak miłość" okaże się ojcem Jagody?

Dopiero w 1704 odcinku "M jak miłość" Jagoda nie ustanie w wysiłkach, żeby odnaleźć w Grabinie ojca. Mimo, że nie będzie miała żadnej pewności, że on tutaj wciąż mieszka. Dzięki wskazówkom od księdza zacznie podejrzewać, że jej ojcem, tajemniczym mężczyzną, z którym jej matka była kiedyś na pielgrzymce, w którym się zakochała i zaszła z nim w ciążę właśnie w Grabinie być może jest policjant Staszek Popławski, świeżo upieczony mąż Krystyny Banach (Dorota Chotecka-Pazura), matki Lilki (Monika Mielnicka).

M jak miłość. Tadeusz odkryje wstydliwą tajemnicę Jagody
Najnowsze