M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1701: Syn Magdy nie dowie się o jej nowej córce! Maciek wyjedzie do Berlina na dłużej - ZDJĘCIA

2023-01-17 20:00

W 1701 odcinku "M jak miłość" syn Magdy (Anna Mucha) nie będzie miał pojęcia co się teraz dzieje w jej życiu, o tym, że przygarnie ukraińską dziewczynkę Nadię (Mira Fareniuk). Wakacje powoli zaczną dobiegać końca, ale 16-letni Maciek (Franciszek Przanowski) wyjedzie z Polski na dłużej do Berlina. Niemal całe lato adoptowany syn Magdy spędził poza domem, w siedlisku w Grabinie był rzadkim gościem. Teraz w 1701 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Maćka nie będzie przy Magdzie gdy weźmie do siebie Nadię, kiedy razem z Andrzejem (Krystian Wieczorek) podejmą jedną z najważniejszych decyzji. W rodzinie Budzyńskich zabraknie Maćka? Sprawdź szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1701 - wtorek, 17.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Maciek w 1701 odcinku "M jak miłość" zawiadomi Magdę, że nie tak prędko wróci do domu. 16-latek, którego Magda adoptowała sześć lat temu, kiedy była jeszcze z Olkiem (Maurycy Popiel), wspierał przybraną matką w najtrudniejszym momencie życia, gdy odeszła od Andrzeja. Ale od dłuższego czasu Maciek korzysta z uroków wakacji, podróżuje po Polsce, a w 1701 odcinku "M jak miłość" okaże się, że na pewno nie zamieszka z Magdą na stałe w siedlisku.

Co więcej, w 1701 odcinku "M jak miłość" Budzyńska w rozmowie z synem nie wspomni mu o decyzji sądu w sprawie Nadii, o tym, że zostanie tymczasowym opiekunem prawnym zagubionej dziewczynki z Ukrainy. Zamieni z Maćkiem dosłownie kilka zdań na temat jego pobytu w Berlinie, dokąd 16-latek wyjechał z grupą kolegów. - No dobrze Maciuś, ale bez szaleństw. Uważaj tam na siebie i zadzwoń do mnie wieczorem - poleci synowi.

Ponieważ w 1701 odcinku "M jak miłość" Andrzej usłyszy fragment rozmowy Magdy z Maćkiem, powie mężowi co teraz dzieje się w życiu jej adoptowanego syna. - Boże, ja nawet nie wiem kiedy on tak wyrósł... Duży jest, wiesz? - uśmiechnie się do Andrzeja, pierwszy raz od czasu ich bolesnego rozstania.

- Jak sobie radzi?

- Lepiej niż myślałam... Jest samodzielny. To pierwszy taki jego wyjazd. Najpierw do Zakopanego, teraz do Berlina.

- No tak, ale ma obstawę. Jest z Adrianem i jego starszym bratem...

- Dwudziestolatkiem... Ty pamiętasz siebie jak miałeś dwadzieścia lat? Naprawdę rzeczywiście obstawa. Ja żałuję, że się na to zgodziłam.

- Jesteś po prostu mądrą, tolerancyjną matką - pochwali żonę Budzyński. Jednak w 1701 odcinku "M jak miłość" Magda będzie pełna obaw czy wyjazd Maćka do Berlina nie przyniesie fatalnych skutków. - Zobaczymy co z tego wyniknie jak wrócą... I na tym koniec o Maćku, bo w 1701 odcinku "M jak miłość" Magdę pochłoną sprawy Nadii, dramatyczna historia dziewczynki z Ukrainy, która zostanie sierotą. W tej sytuacji Budzyńscy staną przed trudną decyzją, czy zastąpić Nadii rodziców, zapewnić jej opiekę na dłuższy czas, może na zawsze. 

M jak miłość. Magda i Andrzej zostaną rodziną Nadii. Pojawienie się dziecka to nie przypadek!
Najnowsze