M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1699: Kolejny włamywacz w Grabinie! Kisielowa przejrzy oszusta i ostrzeże Zduńskich – ZDJĘCIA

2023-01-09 14:53

W 1699 odcinku „M jak miłość” (emisja we wtorek 10.01.2023 o 20.55 w TVP2) społeczność Grabiny powiększy się o kolejnego gospodarza Daniela (Paweł Prokopczuk), który na swoim gospodarstwie zacznie hodować kury i kozy. Nowy mieszkaniec będzie jednak bardzo tajemniczy i zamknięty w sobie, o czym szybko przekona się Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), która przyjdzie powitać i poznać sąsiada, ale zostanie odprawiona z kwitkiem! Wówczas w 1699 odcinku „M jak miłość” Daniem od razu wzbudzi podejrzliwość Zosi, która postanowi ostrzec przed nim Zduńskich! Niestety, szybko się okaże, że tym razem wątpliwości pani sołtys były słuszne... Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1699 - wtorek, 10.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1699 odcinku „M jak miłość” w Grabinie pojawi się nowy gospodarz Daniel, który zakupi niewielkie gospodarstwo w pobliżu Siedliska. Mężczyzna przejmie dawne ekologiczne gospodarstwo, na którym teraz zacznie hodować kury i kozy. Nowego mieszkańca od razu będzie chciała powitać pani sołtys, szczególnie, że mężczyzna skrupulatnie będzie unikał kontaktu z sąsiadami, w związku z czym po wsi zaczną krążyć różne plotki na jego temat. W 1699 odcinku „M jak miłość” Zosia osobiście zjawi się na gospodarstwie Daniela, którego już na wstępie serdecznie powita, ale mężczyzna wcale nie ucieszy się z jej wizyty, a jeszcze bardziej pytań, które zacznie zadawać mu Kisielowa, dlatego szybko ją spławi!

- Dzień dobry, jestem tutaj sołtyską. Przyszłam pana powitać w Grabinie. Zofia Kisiel-Żak. Chciałbym, aby pan mi odpowiedział na kilka pytań niejako z urzędu. Rozumie pan muszę trzymać rękę na pulsie. Mianowicie, byłby pan tak uprzejmy powiedzieć, co to za owce, jaka rasa i czy w hodowli pomaga panu żona czy może sam pan się tutaj przeprowadził? - zacznie dopytywać Zosia.

- Przepraszam, nie mam czasu na pogawędki - wyjaśni Daniel, po czym odejdzie.

Podejrzane zachowanie Daniela w 1699 odcinku „M jak miłość” od razu wzbudzi czujność Kisielowej, która postanowi podzielić się swoimi wątpliwościami z Kingą (Katarzyna Cichopek) i Piotrkiem (Marcin Mroczek). Tuż po wizycie u nowego gospodarza Kisielowa wparuje do Siedliska i postanowi ostrzec przed nim Zduńskich, ale małżeństwo w 1699 odcinku „M jak miłość” nic sobie nie zrobi z przestróg pani sołtys, a nawet zacznie się z niej nabijać!

- Kiedyś to było porządne gospodarstwo ekologiczne, ale kiedy się ten nowy sąsiad wprowadził tak dobrze nie będzie. Owce, kury hoduje - zacznie Zosia.

- To straszne - zaśmieje się Piotrek.

- Facet jest dziwny i te jego owce też są dziwne. Czegoś podobnego nie widziałam. Gwiżdże na nie, a one przybiegają jak tresowane. Takie cyrkówki - kontynuuje Kisielowa.

- To brzmi sympatycznie - skwituje Kinga.

Jednak Kisielowa w 1699 odcinku „M jak miłość” tak łatwo nie odpuści i da Zduńskim jasno do zrozumienia, że wcale nie żartuje, a Daniel z pewnością jest podejrzany! Oczywiście, jej tłumaczenia nie przekonają Piotrka, ale dla świętego spokoju Zduński obieca Zosi, że będą uważni i nawet nie zda sobie sprawy, że tym razem pani sołtys będzie miała sporo racji!

- Straszny ponurak. Będziecie mieli z nim problemy, to znaczy Magda będzie miała - zapewni ich.

- A właściwie, to dlaczego pani tak uważa? - dopyta Zduński.

- Bo mu źle z oczu patrzy. Co jak co, ale ja na ludziach się znam. Chciałam z nim porozmawiać, to mnie zbył. Wyobrażacie sobie? Sołtyskę! A poza tym, ludzie w sklepie gadają, że on kogoś pobił czy coś. Może to plotki, ale ja bym mu nie ufała - wyjaśni.

- Będziemy uważać - uzna.

Wątpliwości Kisielowej w 1699 odcinku „M jak miłość” okażą się słuszne! Świadkiem rozmowy Kingi i Piotrka z Zosią będzie Misiek (Aleksander Bożyk), którzy wspólnie z Polą (Hania Nowosielska) wybiorą się na gospodarstwo Daniela bez zgody rodziców. Na szczęście, nowy gospodarz zaalarmuje Zduńskich i Kamila (Marcin Bosak), którzy szybko przekonają się, że pani sołtys miała sporo racji i ich nowy sąsiad do przyjemnych nie należy. Tym bardziej, że Gryc odkryje na jego ręce tatuaż, który będzie wskazywał na to, że w przeszłości Daniel siedział w więzieniu za włamania!

M jak miłość odcinek 1698 ZWIASTUN. Franka przeżyje postrzał, ale będzie z nią bardzo źle! Paweł straci żonę?
Najnowsze