M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1698: Marysia podziękuje France za uratowanie Pawła. Do końca życia nie zapomni tego synowej - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-01-04 10:54

W 1698 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) przeżyje postrzał, którego celem miał być Paweł (Rafał Mroczek), a wieść o jej bohaterskim wyczynie rozniesie się po całej rodzinie. O makabrycznych wydarzeniach w bistro Zduński opowie nie tylko bratu Piotrkowi, ale także matce Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Kierowana odruchem serca Rogowska w 1698 odcinku "M jak miłość" odwiedzi ranną Frankę w szpitalu i podziękuje dzielnej synowej za uratowanie życia Pawłowi. Gdyby nie ona, Zduński mógłby przecież zginąć. Dla Marysi to będzie największy dowód miłości Franki. Sprawdź, co będzie dalej i zobacz ZDJĘCIA.

"M jak miłość" odcinek 1698 - poniedziałek, 9.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Franka w 1698 odcinku "M jak miłość" wygra walkę o życie! Śmierć żony Pawła będzie blisko, kula wystrzelona z pistoletu sadysty Ethana (Paweł Roman) przebije bark Zduńskiej na wylot i wywoła masywny krwotok. Dlatego Franka straci przytomność i w ciężkim staniem trafi do szpitala. Cały czas będą z nią Paweł i Basia (Gabriela Raczyńska), nerwowo oczekujący na wyniki badań, decyzję lekarza o operacji. Bo bez zabiegu się nie obędzie. Minuty zaczną się dłużyć w nieskończoność, aż wreszcie w 1698 odcinku "M jak miłość" Zduńscy poznają przerażającą diagnozę lekarza. Dla dobra żony Paweł nie wspomni jej jednak ani słowem, co jej grozi po postrzale.

Paweł w 1698 odcinku "M jak miłość" zawiadomi Marysię o postrzale Franki!

Prawdę pozna za to Marysia, którą w 1698 odcinku "M jak miłość" syn zawiadomi o strzelaninie w bistro, o tym jak Franka zasłoniła go własnym ciałem przed strzałem. Reakcja Rogowskiej będzie natychmiastowa. Od razu razem z Arturem pojedzie do szpitala w Warszawie, żeby okazać synowej swoją dozgonną wdzięczność.

Poruszające podziękowanie Marysi w 1698 odcinku "M jak miłość"

Poruszona Marysia w 1698 odcinku "M jak miłość" z całego serca podziękuje France, że osłoniła Pawła przed kulą, że uratowała mu życie. Dla matki Zduńskiego będzie to wyraz wielkiej miłości Franki do Pawła. Bez względu na to, co zaszło między nimi w przeszłości w 1698 odcinku "M jak miłość" Marysia będzie miała pewność, że Franka bezgranicznie kocha jej syna i zrobi dla Pawła wszystko. Nawet poświęci własne życie. Rogowska nigdy nie zapomni France, że ocaliła jej syna przed śmiercią. - Dziękuję. Uratowałaś Pawłowi życie - powie poruszona. A osłabiona Franka odpowie tylko. - Dla Pawła zrobiłabym wszystko...

- Wiem i on za ciebie też. Muszę zadzwonić do mamy. Tak się o ciebie martwi - doda Rogowska, która po chwili w 1698 odcinku "M jak miłość" skontaktuje się z Barbarą, żeby przekazać jej, że Franka czuje się już lepiej. Seniorka rodu poprosi córkę, żeby przekazała France, że czeka na nią w Grabinie.

Z kolei Paweł w 1698 odcinku "M jak miłość" wspomni matce, że nie może zrozumieć dlaczego Franka wzięła na siebie kulę przeznaczoną dla niego. - Franka mnie zasłoniła. Zaryzykowała własnym życiem. Jednak Marysia znajdzie właściwie wytłumaczenie dla bohaterskiego wyczynu Zduńskiej. - To jest właśnie miłość - zapewni syna.

M jak miłość odcinek 1698 ZWIASTUN. Franka przeżyje postrzał, ale będzie z nią bardzo źle! Paweł straci żonę?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze