M jak miłość, odcinek 1692: Upokorzona Magda po ucieczce Andrzeja do Julii przyzna, że nie zniesie dziecka kochanki męża - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1692: Upokorzona Magda po ucieczce Andrzeja do Julii przyzna, że nie zniesie dziecka kochanki męża - ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1692: Upokorzona Magda po ucieczce Andrzeja do Julii przyzna, że nie zniesie dziecka kochanki męża - ZDJĘCIA

2022-12-02 12:23

W 1692 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) dowie się od Andrzeja (Krystian Wieczorek) o napadzie na Julię (Marta Chodorowska), pobycie kochanki męża w szpitalu i to przeleje czarę goryczy! W jednej chwili Budzyński ucieknie od żony do ciężarnej Julii, bo życie jej i dziecka będzie zagrożone. Dla Magdy będzie to kolejny potężny cios, z którego w 1692 odcinku "M jak miłość" już się nie podniesie. Zwierzy się Kindze (Katarzyna Cichopek), że nie zniesie dziecka Andrzeja w ich życiu, że to właśnie przez nie nie może zostać z Budzyńskim, wybaczyć mu zdrady. Nie przewidzi jednak najgorszego! Zobacz ZDJĘCIA z 1692 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1692 - wtorek, 12.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Napad na Julię w 1692 odcinku "M jak miłość" zniszczy romantyczny nastrój w siedlisku, który zapanuje między Magdą i Andrzejem po imprezie z okazji otwarcia pensjonatu. O poranku Magda zupełnie pogubi się w swoich uczuciach do Andrzeja. Wciąż w pamięci będzie miała zmysłowy taniec z Budzyńskim, wyznanie męża, który zapewnił, że bez względu na to, co się wydarzy zawsze będzie ją kochał. Ale mimo to w 1692 odcinku "M jak miłość" Magda nie zrezygnuje z rozwodu, odtrąci Andrzeja, który zapewni, że odzyska i zrobi wszystko, by znów byli razem. Jednego jednak nigdy nie zdoła zrobić - cofnąć czasu, sprawić, żeby do zdrady nie doszło.

Po tej rozmowie Budzyńskich w 1692 odcinku "M jak miłość" do Andrzeja dotrze wiadomość, że Julia została napadnięta w parku, że nieprzytomna trafiła do szpitala, a ciąża jest zagrożona. Wstrząsające wieści wystarczą, by Budzyński uciekł od Magdy, pojechał do Warszawy do kochanki, która ma urodzić jego dziecko. Według doniesień świataseriali.interia.pl w 1692 odcinku "M jak miłość" Andrzej zadzwoni do żony, żeby przekazać jej co się stało z Julią i w związku z tym musi zostać z nią w szpitalu. To dobije Magdę jeszcze bardziej.

Ze łzami w oczach upokorzona przez męża Magda w 1692 odcinku "M jak miłość" wyzna Kindze, że zachowanie Andrzeja wobec Julii oznacza, że ich małżeństwa nie da się już uratować, że rozwód to jedyna słuszna decyzja. Mimo, że po imprezie w siedlisku miała nadzieję, że zdoła wrócić do Andrzeja i wszystko mu wybaczyć. Ze względu na dziecko Julii w 1692 odcinku "M jak miłość" Magda zdecyduje się na desperacki krok.

- Przez moment łudziłam się, że może jeszcze nie wszystko stracone, że to się da naprawić. Boże, jaka byłam głupia! Przecież gdybym została z Andrzejem, Julia i jej dziecko byliby już stale obecni w naszym życiu. Dziecko Julii, nie moje! Nie, nie zniosę tego, nie dałabym rady! - wypłacze się przyjaciółce cierpiąca Magda.

- Przepraszam, nie mam już siły się uśmiechać... Najchętniej wsiadłabym do samochodu i pojechała gdzieś daleko przed siebie, gdzie oczy poniosą! - doda z goryczą.

Po tych słowach w 1692 odcinku "M jak miłość" Kinga przekona Magdę, że powinna wyjechać z Grabiny na urlop i jeszcze raz wszystko przemyśleć. Pod wpływem przyjaciółki Budzyńska kolejny raz wywróci swoje życie od góry nogami. Magda odda Kindze i Piotrkowi (Marcin Mroczek) siedlisko i zniknie! A kiedy Andrzej w 1692 odcinku "M jak miłość" znów przyjedzie do żony, by wyjaśnić jej sytuację z Julią, nie zastanie już Magdy!

M jak miłość. Andrzej odzyska Magdę! Wtargnie na imprezę do siedliska bez zaproszenia i poprosi tylko o jedno
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze