M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1691: Anita i Kamil na imprezie Magdy zaskoczą wszystkich. Zwrócą uwagę na jeden szczegół - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-11-24 20:42

W 1691 odcinku "M jak miłość" Anita (Melania Grzesiewicz) i Kamil (Marcin Bosak) będą gośćmi na imprezie Magdy (Anna Mucha) w siedlisku w Grabinie, na której dojdzie do niespodziewanych zdarzeń. Co prawda oczy wszystkich będą zwrócone na Budzyńskich, ale Gryc z ukochaną także przyciągną zainteresowanie przyjaciół. Dosłownie nie będą mogli się od siebie oderwać! Nie bez powodu, bo w 1691 odcinku "M jak miłość" czujna Kinga (Katarzyna Cichopek) zauważy jak wiele się zmieniło u Anity i Kamila. To właśnie ona wypatrzy szczegół, z którym zakochani nie będą chcieli się dłużej kryć. Zobacz ZDJĘCIA z 1691 odcinka "M jak miłość" i WIDEO z "Kulis serialu".

"M jak miłość" odcinek 1691 - poniedziałek, 5.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Impreza Magdy w 1691 odcinku "M jak miłość" zgromadzi w siedlisku wszystkich przyjaciół Budzyńskiej, która w gronie najbliższych osób hucznie otworzy pensjonat dla gości na całe lato. Zanim zacznie się przyjęcie do Grabiny zjadą się Kinga, Piotrek (Marcin Mroczek), których spotka jednak tragedia! Pojawią się także Anita i Kamil z Polą (Hania Nowosielska). Dla Gryca i jego partnerki  impreza Magdy będzie okazją do pierwszego spotkania po konfrontacji w kancelarii, podczas której Budzyńska zarzuciła przyjaciołom, że kryli zdradę Andrzeja i ją też zdradzili. Ale od razu będzie wiadomo, że relacje Magdy i Anity wcale na tym nie ucierpiały. Z twarzy gospodyni siedliska i zaproszonych gości prawie wcale nie będzie znikał uśmiech. Powody do radości w 1691 odcinku "M jak miłość" będą mieli zwłaszcza Anita i Kamil. W obliczu małżeńskiego kryzysu Budzyńskich, rozstania Magdy i Andrzeja, oni zbliżą się do siebie jeszcze bardziej. Gryc zrozumie jakim jest szczęściarzem, że spotkał taką kobietę jak Anita. Będzie w niej coraz bardziej zakochany i nie zdoła tego ukryć.

Także Anita w 1691 odcinku "M jak miłość" będzie wyglądała na spełnioną w roli partnerki Kamila i zastępczej matki jego córki Poli. Kinga jako pierwsza zauważy jak wielka zmiana zaszła w związku tych dwojga. Czyżby coś było na rzeczy? - Anita i Kamil to jest ładna para. Ładnie się na nich patrzy. Widać jeszcze w ich oczach to zakochanie. Anita jest wpatrzona w Kamila, ale to jak Kamil pożera ją wzrokiem, to jest już zupełnie inna historia - powiedziała tajemniczo Katarzyna Cichopek w "Kulisach serialu M jak miłość".

Dla Kamila w 1691 odcinku "M jak miłość" będzie jasne, że Anita jest kobietą jego życia. Wielką miłością, większą niż ta, którą żywił przed laty do Magdy. - Jest duża namiętność między Kamilem i Anitą, ale jest też fajne porozumienie w tej przestrzeni poczucia humoru, dystansu, który potrafią złapać do różnych spraw - zapowiedział Marcin Bosak w "Kulisach serialu M jak miłość".

Zakochani Anita i Kamil w 1691 odcinku "M jak miłość" nie będą się krępować, by okazać sobie czułość i namiętność nawet przy przyjaciołach. Nawet  w obecności Andrzeja, który ze zbolałą miną będzie śledził każdy ruch Magdy, w nadziei, że ją odzyska. Wygląda na to, że po 1691 odcinku "M jak miłość" wątek Anity i Kamila rozwinie się jeszcze bardziej, że w ich związku nie zabraknie niespodzianek.

- Nie jesteśmy tak wyluzowaną parą jak Kisielowa i Żak, bo to też wynika z naszych charakterów. Anita jest stonowana w zachowaniu, a Kamil przez wiele lat był bucowaty. Dopiero niedawno stał się taki otwarty. Jesteśmy krótko ze sobą, więc to wszystko jest takie świeże i nowe - podsumowała Melania Grzesiewicz w "Kulisach serialu M jak miłość".

M jak miłość. Impreza w siedlisku Magdy zamieni się w kicz party Kisielowej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze