M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1688: Olek dostanie od bezwstydnej niani Pauliny wulgarne ZDJĘCIA jak wije się na rurze - WIDEO

2022-11-22 20:59

W 1688 odcinku "M jak miłość" Paulina (Elżbieta Trzaskoś), seksowna niania syna Anety (Ilona Janyst) i Olka (Maurycy Popiel), pokaże do czego jest zdolna! Przy Chodakowskiej będzie odgrywała niewiniątko, ale za plecami szefowej zacznie uwodzić jej męża. Olek spróbuje oprzeć się urokowi ponętnej niani, choć wcale nie będzie to łatwe. Nie dość, że w 1688 odcinku "M jak miłość" Paulina poprosi Chodakowskiego, żeby jako lekarz dokładnie ją zbadał, to jeszcze wyśle mu wulgarne zdjęcie jak tańczy na rurze. By rozbudzić wyobraźnię Olka zaprezentuje przed nim kilka ruchów. Co będzie jak Aneta odkryje, co niania wyrabia z Olkiem w ich mieszkaniu? Zobacz WIDEO z tych scen z 1688 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1688 - wtorek, 25.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Niania Borysa w 1688 odcinku "M jak miłość" dość szybko wykorzysta okazję, że w związku Anety i Olka zapanuje kryzys, młodych rodziców dopadnie małżeńska rutyna i nie będzie mieli ani ochoty, ani siły na seks. Zwłaszcza Aneta, która przytłoczona pracą w szpitalu i wychowanie syna odtrąci męża, tak spragnionego bliskości i czułości. Zrobi to w tak dosadny sposób, że biedny Olek w 1688 odcinku "M jak miłość" będzie aż zwijał się z bólu po ciosie ukochanej w czułe miejsce. Jakby tego było mało Aneta nie zauważy, że niania ich syna ma coraz większą ochotę na Olka.

Z pozoru Paulina w 1688 odcinku "M jak miłość" będzie niemal idealną opiekunką skupioną tylko i wyłącznie na Borysku. Ale pod nieobecność Anety niania zacznie przeistaczać się w prawdziwego wampa, gotowa użyć wszelkich sztuczek, żeby zwrócić na siebie uwagę Chodakowskiego. Przystojny, żonaty lekarz będzie dla Pauliny sporym wyzwaniem do zdobycia.

Aby Olek spojrzał na nią inaczej w 1688 odcinku "M jak miłość" Paulina wspomni, że tańczy na rurze, jest mistrzynią w tej dyscyplinie i do tego pokaże mu kilka kuszących ruchów. Chodakowski z trudem będzie udawał, że taniec Pauliny nie robi na nim wrażenia. Niania posunie się jeszcze dalej, gdy nagle zacznie symulować kontuzję i prosić ortopedę o dokładne badanie. Choć Aneta w 1688 odcinku "M jak miłość" nagle wróci do mieszkania, będzie tak zmęczona, że nie zauważy zagrożenia ze strony niani.

Zdeterminowana Paulina, jak przystało na wytrawną uwodzicielkę w 1688 odcinku "M jak miłość" pokaże się Olkowi z jak najlepszej strony. Wyśle do Chodakowskiego wulgarne zdjęcia z występu w zmysłowej bieliźnie! Po tej wiadomości od niani Olek zrozumie, że aby nie ulec pokusie zdrady z opiekunką Boryska, musi się jak najszybciej pozbyć Pauliny. Tylko jak wyjaśni Anecie konieczność zwolnienia niani? To się okaże w 1688 odcinku "M jak miłość".

M jak miłość. Powrót niewiernego Olka! Zabierze się za seksowną nianię Boryska
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze