M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1686: Magda odtrąci wszystkich! Będzie miała nieproszonych gości w siedlisku – ZDJECIA, WIDEO

Magda (Anna Mucha) w 1686 odcinku "M jak miłość" zamknie się w siedlisku przed wszystkimi, ale nie dany jej będzie spokój. Zatroskane otoczenie będzie chciało ulżyć w cierpieniu zdradzonej żony Andrzeja (Krystian Wieczorek) i zacznie ją nachodzić. Marysia (Małgorzata Pieńkowska) złoży jej nawet propozycję wspólnego zamieszkania... Ale Magda odtrąci wszystkie pomocne dłonie w 1686 odcinku "M jak miłość". Jak to się skończy dla Budzyńskiej? Zobacz, co zdradzają gwiazdy serialu w "Kulisach M jak miłość" na WIDEO i GALERIĘ nowych ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1686 - wtorek, 15.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1686 odcinku "M jak miłość" Magda zamknie w siedlisku mając nadzieję, że przez jakiś czas będzie miała "święty, anielski spokój". Ale Budzyńska nie doceni swoich przyjaciół i mieszkańców Grabiny. Samotność to będzie ostatnia rzecz, na jaką Magda będzie mogła narzekać. W siedlisku pojawią się nieproszeni goście, jeszcze zanim Budzyńska otworzy pensjonat. 

- To jest miejsce, w którym czuje się bezpieczna - mówi o siedlisku Anna Mucha w "Kulisach M jak miłość". - Pomimo, że jest to prezent od męża, to jednak mimo wszystko jest to Magdy przestrzeń 

Zacznie się od tego w 1686 odcinku "M jak miłość", że Magda usłyszy od Barbary (Teresa Lipowska): - Nie powinnaś tak sama siedzieć w tym siedlisku. 

- Magda może liczyć na wsparcie przyjaciół, Maćka. Paradoksalnie będzie mogła liczyć także na wsparcie Andrzeja - ujawnia Anna Mucha w "Kulisach M jak miłość". 

- Życie ogólnie ją doświadczyło. Miała problemy ze zdrowiem, nie może mieć swoich własnych dzieci... - opowiada o serialowej przyjaciółce Katarzyna Cichopek w "Kulisach M jak miłość". - Wydawało się, że znalazła miłość swojego życia...

A jednak przyjaciele Magdy w 1686 odcinku "M jak miłość", nawet ci najbliżsi nie dadzą jej pomyśleć w spokoju i ciszy w siedlisku, które stało się jej "bezpieczną przystanią". Największego hałasu narobi, jak zwykle Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska), która wparuje do Magdy udzielać dobrych rad i ostrzeżeń. Towarzyszyć jej będzie Marysia, która złoży nawet Magdzie ofertę wspólnego zamieszkania.

W 1686 odcinku "M jak miłość" odwiedzi Magdę też Kamil (Marcin Bosak), który sprzyja obojgu małżonkom. Ale Gryc pokaże też pewien rodzaj "męskiej solidarności" względem niewiernego Budzyńskiego. Niedługo potem przyjadą Kinga i Piotrek (Marcin Mroczek).  

Kamil bardzo kibicuje Andrzejowi - ujawnia grający Kamila, przyjaciela Budzyńskich Marcin Bosak. - W ogóle kibicuje temu małżeństwu, gdyż spotkać osobę, z którą się dopasujesz chociażby w 60 procentach to jest trudna sprawa. 

Ostatecznie na samotnię Magdy w 1687 "M jak miłość" będzie próbował napaść bandyta, przed którym żonę ochroni... Andrzej! I znów wybuchnie wielka miłość Budzyńskich. Może Magda nie będzie chciała już być sama?   

- To jest dopiero początek! - skomentowała ten moment Mucha w "Kulisach M jak miłość". 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1685: Mateusz nie wybaczy Lilce. Wyjedzie z Grabiny i zostanie nianią u Chodakowskich? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Magda pocałuje Andrzeja i spędzą razem noc w siedlisku! Julia straci dziecko Budzyńskiego po napadzie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze