M jak miłość, odcinek 1686: Miłość Magdy i Andrzeja wybuchnie w obliczu zagrożenia. Znów będą się szaleńczo całować! – ZDJECIA, WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1686: Miłość Magdy i Andrzeja wybuchnie w obliczu zagrożenia. Znów będą się szaleńczo całować! – ZDJECIA, WIDEO

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1686: Miłość Magdy i Andrzeja wybuchnie w obliczu zagrożenia. Znów będą się szaleńczo całować! – ZDJECIA, WIDEO

2022-11-15 20:51

W 1686 odcinku "M jak miłość" miłość Andrzeja (Krystian Wieczorek) i Magdy (Anna Mucha) wybuchnie na nowo! I to z jaką siłą! Budzyńska rzuci się na ramiona mężowi i zacznie go namiętnie całować. Stanie się to dzięki temu, że Andrzej znajdzie się tam, gdzie powinien i w ostatniej chwili uratuje Magdę w obliczu wielkiego zagrożenia. Niespodziewana noc w siedlisku to będzie moment w 1686 odcinku "M jak miłość", na który czekają wszyscy fani małżeństwa Budzyńskich. Czy ta noc zakończy ich dramat? Zobacz, co mówią na ten temat gwiazdy w "Kulisach M jak miłość" na WIDEO i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1686 - wtorek, 14.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1686 odcinku "M jak miłość" nadejdzie długo wyczekiwany moment, w którym Magda i Andrzej rzucą się sobie w ramiona! Tak będzie wyglądała prawdziwa miłość, którą Budzyńska skryła w sobie po aferze z ciążą Julii (Marta Chodorowska). Andrzej z kolei rozpacz po stracie ukochanej żony będzie coraz mocniej zalewał alkoholem. Ale uczucia Budzyńskich nie da się zniszczyć i zobaczymy to na własne oczy już we wtorek 14.11! 

W ostatnich "Kulisach M jak miłość" serialowi Magda i Andrzej zapowiadają, co się wydarzy w ich małżeństwie w nowych odcinkach. Mucha mówi o ty,, że uciekła do siedliska, żeby mieć święty spokój i nie do końca jej odpowiada, że wszyscy się tam o nią troszczą. 

W 1686 odcinku "M jak miłość" Andrzej przyjedzie do siedliska w idealnej chwili. Grasujący w okolicy bandyta zasadzi się na dom samotnej Magdy i gdyby nie to, że natknie się na jej męża, mogłoby dojść do tragedii. Ale Budzyński ochroni żonę i ona z wdzięczności rzuci mu się na szyję i zacznie go namiętnie całować! Na ten moment czekają wszyscy fani małżeństwa Budzyńskich. 

Miłość Magdy i Andrzeja w "M jak miłość" jest niezniszczalna

- Kamil bardzo kibicuje Andrzejowi - ujawnia grający Kamila, przyjaciela Budzyńskich Marcin Bosak. - W ogóle kibicuje temu małżeństwu, gdyż spotkać osobę, z którą się dopasujesz chociażby w 60 procentach to jest trudna sprawa. 

- Ta sytuacja pokazuje, że właściwie nic nie jest nam dane na zawsze - dodaje serialowa Anita w "Kulisach M jak miłość". - Wydawali się Budzyńscy tacy wspaniali, tacy niezniszczalni, a tutaj raptem coś takiego... Jeżeli oni, przy takiej miłości mają taki kryzys, może to spotkać każdego. Wszystko można łatwo stracić - wyjaśnia Melania Grzesiewicz.

Ale w 1686 odcinku "M jak miłość" zobaczymy, że akurat miłość Magdy i Andrzeja jest niezniszczalna! Oni po prostu nie mogą bez siebie żyć. Czy ta noc odmieni ich życie i zaczną jeszcze raz, od początku razem? Przekonamy się śledząc wątek Budzyńskich od wtorku 14.11 w TVP2. 

Nie przegap: M jak miłość. Tak Julia straci dziecko Andrzeja! Cudem przeżyje napad w parku, ale poroni - ZDJĘCIA

M jak miłość. Magda pocałuje Andrzeja i spędzą razem noc w siedlisku! Julia straci dziecko Budzyńskiego po napadzie
Najnowsze