M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1686: Kamil przekaże Magdzie nowe fakty po zdradzie Andrzeja. Reakcja Budzyńskiej będzie tylko jedna – ZDJĘCIA

2022-11-06 11:14

W 1686 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) osobiście przyjedzie do siedliska, by przekazać Magdzie (Anna Mucha) najnowsze informacje. Gryc zrozumiał swój błąd w zachowaniu po zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek) z Julią (Marta Chodorowska) i będzie starał się robić wszystko, by przyjaciółka wybaczyła mu duży błąd. W 1686 odcinku "M jak miłość" dojdzie nawet do tego, że Kamil przekaże Magdzie pewne fakty z życia Budzyńskiego, co spotka się z szokującą relacją kobiety. Natychmiast zareaguje.

"M jak miłość" odcinek 1686 - wtorek, 15.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Magda w 1686 odcinku "M jak miłość" Magda wciąż będzie przebywać w siedlisku, gdzie uciekła po odkryciu prawdy o zdradzie męża z Malicką. Na miejscu odwiedzi ją Gryc, który zapewni, że chce pomóc przyjaciółce stanąć na nogi. Przywiezie ze sobą dobre informacje, bo za prośbą Magdy, znajdzie jej pracę! 

- Znajomy prawnik, porządny gość, z porządnej kancelarii, szuka, to znaczy szukał kompetentnej sekretarki z dużym doświadczeniem. Wynegocjowałem superwarunki, zaczynasz od lipca... Tu masz komplet informacji - cytuje portal światseriali.interia.pl. Szybko się jednak okaże, że Budzyńska ma inny plan na życie. Postanowi nie wracać do biura, a zająć się prowadzeniem siedliska jako punku rekreacyjnego dla gości, którzy chcą odpocząć i zrelaksować się. 

Kamil wyzna Magdzie nowe fakty na temat stanu Andrzeja w 1686 odcinku "M jak miłość"

Gryc nie powstrzyma się i wyjawi przyjaciółce informacje o Budzyńskim. - Możesz mnie zabić, ale muszę to powiedzieć... - wykrztusi z siebie prawnik. - Andrzej popełnił straszny błąd, ale bardzo cię kocha. Nie wierzę, że to mówię, ale... kocha cię do szaleństwa! Daj mu szansę, daj tę cholerną szansę sobie, wam - doda, ale reakcja Magdy będzie natychmiastowa. Od razu sprzeciwi się rozmowie o mężu zdrajcy, chociaż jeszcze tego samego dnia porozmawia z nim osobiście, a nawet dojdzie do czegoś więcej... 

Andrzej znów pojawi się u boku Magdy w 1686 odcinku "M jak miłość"

Budzyński wpadnie do siedliska, gdzie wywiąże się kolejna dyskusja. Pech zechce, że w Grabinie zacznie robić się niebezpiecznie, a ktoś mocno wystraszy Budzyńską. Andrzej ostro zareaguje i postanowi, że zostaje na noc w pokoju gościnnym. - Zostanę tu na noc i jutro wszystkim się zajmę. Będę spał w pokoju gościnnym. Nie chcę, nie pozwolę, żebyś tu dziś została sama. Jak tylko załatwię monitoring, natychmiast wyjadę... - oznajmi stanowczo w 1686 odcinku "M jak miłość". Magda nie powstrzyma się i pocałuje męża! - (...) Boże, Andrzej, jak mogłeś? Jak mogłeś nam to zrobić? - wyjęczy Magda i ucieknie z pokoju. 

M jak miłość. Koniec Magdy i Andrzeja? Budzyński będzie walczył, żeby odzyskać miłość żony!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze