M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1685: Histeria Kasi po odnalezieniu testamentu! Wymusi na Karskim szokującą obietnicę

2022-11-01 19:55

W 1685 odcinku "M jak miłość" Kasia (Paulina Lasota) znajdzie testament Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski), który będzie coraz bardziej pogodzony ze zbliżającym się końcem. Podda się leczeniu na białaczkę, ale z drugiej strony skrupulatnie będzie starał się uporządkować sprawy. Stawska wpadnie w histerię, kiedy przeczyta dokument od notariusza i natychmiast pobiegnie do ukochanego. W 1685 odcinku "M jak miłość" rzuci się na Jakuba z pretensjami i każe mu obiecywać coś, czego on nie będzie mógł zapewnić. Kasia nie dowie się o jednej ciekawej rzeczy.

"M jak miłość" odcinek 1685 - poniedziałek, 14.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1685 odcinku "M jak miłość" Kasia znajdzie testament Jakuba, o którym dowiedział się tylko Marcin (Mikołaj Roznerski). Z niepokojem przeczyta treść dokumentu i od razu pomyśli, że ukochany przekreśla leczenie i chociaż mówi, że będzie walczył, to jest gotowy na śmierć! 

"Jakub Karski oświadcza, że do całego spadku powołuje Katarzynę Stawską, córkę Jerzego i Krystyny, urodzoną dnia..." - przytacza słowa zapisane u notariusza portal światseriali.interia.pl i stanie się jasne, że Stawska pozna zamiary narzeczonego, który zapisał wszystko dla niej! To ją rozwścieczy. Spanikowana natychmiast pobiegnie do Jakuba. 

Kasia urządzi scenę Jakubowi w 1685 odcinku "M jak miłość". Każe mu złożyć przysięgę! 

- Dlaczego to zrobiłeś? - zapyta rozhisteryzowana Kasia. - Przecież obiecałeś, że nigdy mnie nie zostawisz... Ja się na to nie zgadzam, rozumiesz? Nie zgadzam się! Jeśli mnie zostawisz, będziesz zwykłym draniem, słyszysz?! Musisz z tego wyjść, razem z tego wyjdziemy... Obiecaj mi to, proszę - będzie błagać kobieta.

- Jesteś najukochańszą histeryczką na świecie... - wybrnie z tematu Karski.

- Przysięgnij, że mnie nie zostawisz - nie odpuści Kasia.

- Ja? Ciebie? Nigdy w życiu! Przecież ty byś beze mnie z niczym sobie nie poradziła - zażartuje Jakub.

- No pewnie, że nie! - Stawska delikatnie się uśmiechnie.

- Hej, pani doktor, a nie miało czasem być tak, że to pani miała mnie wspierać? - przypomni detektyw. 

- Będę, zaraz będę... Ale daj mi jeszcze chwilę - skwituje Kasia, ale nie będzie miała pojęcia, że Jakub nie mówi jej wszystkiego. Zapewnia, że będzie walczył, ale z drugiej strony będzie miał z tyłu głowy, że może umrzeć. Dlatego też, w 1685 odcinku "M jak miłość" pójdzie do Marcina i poprosi go o opiekę nad Kasią, kiedy on odejdzie. 

- Marcin... lekarze mówią, że mam być dobrej myśli, wierzyć... Ale wiesz, że wszystko może się zdarzyć - zacznie Karski, ale Marcin szybko się zdenerwuje. - Chcesz mnie wkurzyć? - zapyta się mąż Izy (Adriana Kalska) w 1685 odcinku "M jak miłość", który nie zniesie myśli, że przyjaciel mógłby umrzeć. - Nie. Chcę cię o coś prosić. O coś bardzo ważnego. Mogę? - zapyta Jakub.

- O co tylko zechcesz. Tylko bez paniki, stary, okay? Wszystko się ułoży, zobaczysz... - zapewni Marcin. - Darujmy to sobie, nie każ mi znowu odgrywać tej szopki. Obaj wiemy, jak jest... i jak może być. Tylko ciebie mogę o to prosić. Zaopiekuj się Kasią. Przysięgnij, że do końca życia będziesz się nią opiekował i pilnował, żeby nic złego jej nie spotkało - poprosi chory detektyw, a Chodakowski przystanie na taki układ. - Dzięki... Kamień z serca. Jesteś dobrym przyjacielem, najlepszym. I bardzo ci dziękuję - podsumuje Jakub. 

M jak miłość. Chory Jakub Karski popełni samobójstwo? Kasia i Marcin nie zdążą go uratować?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze