M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1684: Lilka po rozwodzie z Mateuszem przeprosi za romans z bogatym wdowcem! Wybaczy byłej żonie, że go zdradziła? - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-10-25 11:49

W 1684 odcinku "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka) i Mateusz (Krystian Domagała) będą już po rozwodzie, ich małżeństwo skończy się na jednej rozprawie w sądzie, a jednak ona wciąż będzie się łudziła, że Mostowiak wybaczy jej zdradę! Skruszona była żona Mateusza zbierze się na odwagę i przeprosiny. Po koszmarze jaki zgotował jej kochanek Ethan (Paweł Roman), który okazał się agresywnym psychopatą, Lilka w 1684 odcinku "M jak miłość" postawi wszystko na jedną kartę. Nie odejdzie, póki Mateusz jej nie wysłucha. Zacznie błagać o wybaczenie, żałować tego, jak bardzo go skrzywdziła. Ale Mostowiak się na to nie nabierze. Zobacz sceny z 1684 odcinka "M jak miłość" w specjalnym WIDEO.

"M jak miłość" odcinek 1684 - wtorek, 8.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1684 odcinku "M jak miłość" Lilka i Mateusz spotkają się drugi raz od dnia jego powrotu do Grabiny, który będzie dla wszystkich ogromnym zaskoczeniem. Zanim Mateusz wróci do rodzinnego domu Mostowiaków, Barbara odbędzie poważną rozmowę z byłą żoną wnuka. Zachowanie Lilki wyda jej się mocno podejrzane, zupełnie jakby wpadła w jakiś obłęd. - Mateusz to najlepszy człowiek, którego znam. A ja go tak podle potraktowałam... Dlatego nie dopuści Lilki do Mateusza.

Ale seniorka rodu w 1683 odcinku "M jak miłość" nie powstrzyma Lilki, która późnym wieczorem wypatrzy Mostowiaka na wiejskiej drodze. - Jak dobrze cię widzieć... - powita byłego męża, lecz on odwróci się i odejdzie. Nie będzie w stanie zamienić z nią ani słowa.

Następnego dnia, w 1684 odcinku "M jak miłość", w domu Lilki odbędzie się ślub jej matki Krystyny Banach (Dorota Chotecka-Pazura) z policjantem Staszkiem (Sławomir Holland). Wrócą do niej bolesne wspomnienia związane z własnym ślubem z Mateuszem. W dodatku kochanek Ethan zacznie dręczyć Lilkę SMS-ami, z groźbami i przypomnieniem o długu do spłacenia. Szantażowana Lilka w 1684 odcinku "M jak miłość" ukryje przed matką problemy, lecz Staszkowi przyzna się, że przegrała swoje życie. 

Łzawe przeprosiny Lilki w 1684 odcinku "M jak miłość" nie podziałają na Mateusza

Dzięki Marysi (Małgorzata Pieńkowska) w 1684 odcinku "M jak miłość" Lilka dowie się, gdzie i o której będzie mogła spotkać swego byłego męża. Bo Mateusz będzie akurat tego dnia wracał do Grabiny z chrzcin dziecka przyjaciela Rafała (Łukasz Twardowski), którego został ojcem chrzestnym. Na widok Lilki aż zblednie i od razu zapyta co tutaj robi.

- Czekam na ciebie. Twoja ciocia powiedziała mi, że będziesz wracał z Warszawy - wyjaśni Lilka, a Mateusz znów odwróci się od niej plecami, by odejść. Tym razem była żona mu na to nie pozwoli. - Nie odejdę, dopóki ze mną nie porozmawiasz! - rzuci tonem nieznoszącym sprzeciwu.

- Nie chcę, nie mam prawa prosić cię o wybaczenie. Ale dopiero teraz, kiedy. Dopiero teraz zrozumiałam, jak bardzo cię skrzywdziłam. Dopiero teraz... I jest mi tak strasznie, strasznie przykro. Przepraszam cię - wyzna i wybuchnie płaczem. Łzy Lilki w 1684 odcinku "M jak miłość" nie zrobią na Mateuszu większego wrażenia. Nie odezwie się do byłej żony ani słowem, więc zrozpaczona Lilka ucieknie. Mostowiak będzie lodowatym wzrokiem w jej stronę.

Mateusz nie wybaczy Lilce w 1684 odcinku "M jak miłość"

Po rozwodzie w 1684 odcinku "M jak miłość" Mateusz nie wybaczy Lilce zdrady, porzucenia, romansu z bogatym wdowcem Ethanem. Tylko czas będzie w stanie ukoić rany Mostowiaka, który psychicznie będzie bardzo rozbity. Jeszcze długo nie przestanie myśleć o Lilce.

W "Kulisach serialu M jak miłość" Monika Mielnicka zapowiedziała, że 1684 odcinek "M jak miłość" ostatecznie nie rozstrzygnie co będzie dalej z byłymi małżonkami, czy Lilka i Mateusz będą jeszcze razem.

- Lilka boi się reakcji Mateusza. Pierwsze spotkanie Mateusza i Lilki jest ogromnym wyzwaniem. Co się wydarzy w momencie, gdy spojrzą sobie w oczy? Ona kocha go nadal, ale nie wie czy Mateusz odwzajemnia to uczucie i czy ma szanse, żeby naprawić ich relacje... Lilka marzy, żeby demony z przeszłości odeszły w siną dal i mogła budować szczęśliwe życie na nowo. Czy Mateusz wybaczy Lilce? Każdy powinien dostać drugą szansę, ludzie się zmieniają - zapowiedziała tajemniczo Mielnicka.

M jak miłość. Odmieniony Mateusz wróci do Grabiny! Nie poradzi sobie z traumą po rozwodzie z Lilką
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze