M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1683: Barbara nie dopuści Lilki do Mateusza! Zobaczy obłęd w oczach żony Mostowiaka - ZDJĘCIA

2022-10-24 8:52

1683 odcinku "M jak miłość" z Lilką (Monika Mielnicka) będzie naprawdę źle! Dziewczyna nie poradzi sobie z myślą, że przekreśliła małżeństwo z Mateuszem (Krystian Domagała) i tylko Barbarze (Teresa Lipowska) przyzna się, że po prostu wariuje! Natłok myśli, wyrzuty sumienia i tęsknota za Mostowiakiem zrobią swoje, a Lilka nie poradzi sobie ze swoimi emocjami. W 1683 odcinku "M jak miłość" Barbara nadal stanie po stronie wnuka i nie da za wygraną. Uchyli tylko rąbka tajemnicy o Mateuszu, ale nie zrobi nic, by wnuczek wrócił do zdradzieckiej żony.

"M jak miłość" odcinek 1683 - poniedziałek, 7.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1683 odcinku "M jak miłość" Lilka wpadnie w obłęd, z czego zwierzy się Barbarze. Mostowiakowa dobrze wie, że wnuk wyjechał przez zdradę, co bardzo przeżył i dlatego nie ma go w Grabinie. Lilka w 1683 odcinku "M jak miłość" sama przyjdzie do rodzinnego domu Mateusza, a seniorka od razu pozna, że z dziewczyną jest źle! 

- Jesteś taka bladziutka, dobrze się czujesz? - cytuje portal światseriali.interia.pl pytanie Barbary. - Tak, ja tylko... Wie babcia... To znaczy, wie pani... czy Mateusz się do państwa odzywa? Chciałabym tylko wiedzieć, czy wszystko u niego w porządku - wybąka w końcu Lilka w 1683 odcinku "M jak miłość", a Barbara udzieli jej szczątkowych informacji o wnuku. Będzie przecież wiedziała, że młody Mostowiak wciąż myśli o żonie, m.in. dlatego, że podczas jednej z rozmów na wideo, zauważyła w kajucie wnuka zdjęcie Lilki. To nie zmieni jednak faktu, że bardzo przeżył zdradę żony z Ethanem (Paweł Roman). 

- Mateusz ma się raczej dobrze, nadal pracuje na statku, staramy się regularnie rozmawiać, ma tam dobrego kolegę... Pomagają sobie, przyjaźnią się - opowie nieco Barbara. - Nie dziwię się... Mateusz to najlepszy człowiek, jakiego znam (...) A ja... tak podle go potraktowałam... I nie wiem, jak sobie z tym poradzić. Nie wiem, co dalej robić ze swoim życiem... Czasem już od tego wszystkiego wariuję! - przyzna załamana dziewczyna.

Barbara nie pomoże Lilce w kontakcie z Mateuszem w 1683 odcinku "M jak miłość"

Chociaż Mostowiakowa zauważy, że Lilka jest w kiepskim stanie, nie pomoże dziewczynie w nawiązaniu ponownej relacji z wnukiem. Mało tego, nawet nie wspomni, że liczy, że się pogodzą i będą znów razem! Da do zrozumienia córce Banachowej (Krystyna Chotecka-Pazura), że musi iść dalej. 

- Na wszystko potrzeba czasu... Jestem pewna, że jeszcze sobie wszystko poukładasz, że wszystko będzie dobrze - wyzna Barbara, ale nie powie ani słowa o tym, że mogłaby zawalczyć o Mostowiaka. Wiadomo już, że niebawem po rozmowie seniorki i Lilki Mateusz wróci do Grabiny! Dojdzie nawet do spotkania małżonków, ale dopiero później sytuacja między tą dwójką nabierze tempa. Przed Lilką i Mateuszem trudne momenty, ale Barbra chyba już nie będzie kibicowała tej parze... 

Anna Kerth w M jak miłość. Łukasz narazi się nowej szefowej! Wspólniczka Rogowskiego pozbędzie się go z przychodni?
Najnowsze