M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1684: Fatalna afera Lilki i Mateusza po ślubie Krystyny i Staszka! Piękna ceremonia zamieni się w koszmar – ZDJĘCIA

2022-10-20 20:11

W 1684 odcinku "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka) przeżyje chwile szczęścia, a potem koszmarny dramat! Żona Mostowiaka (Krystian Domagała) wzruszy się na ślubie Krystyny (Dorota Chotecka-Pazura) ze Staszkiem (Sławomir Holland), a świadkami pięknego momentu staną się także Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa). Rogowscy wywiną nowożeńcom niezły numer, ale ostatecznie sprawdzą się w swojej roli. Nie obejdzie się też bez kilku wpadek, zanim Krystyna i były komendant powiedzą sobie sakramentalne "tak". Niestety, po ceremonii w 1684 odcinku "M jak miłość" dojdzie do wielkiej afery Lilki i Mateusza, którą zwieńczy lawina łez. Nie będzie mowy o pojednaniu małżeństwa, a wręcz przeciwnie, Mostowiak uraczy żonę ostrymi słowami.

"M jak miłość" odcinek 1684 - wtorek, 8.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1684 odcinku "M jak miłość" Lilka i Mateusz wreszcie spotkają się na nieco dłużej, by porozmawiać o przeszłości. Mostowiak będzie już w Grabinie, kiedy Krystyna i Staszek wezmą ślub, a na skromnej uroczystości pojawi się nie tylko córka, ale i Kamilek (Miłosz Kwiecień) oraz Rogowscy. W czasie przygotowań do najważniejszego momentu młodej pary Mateusz zwierzy się babci, że nie ma pojęcia, co właściwie powinien zrobić w sprawie Lilki. Nie zapomniał o niej, ale z drugiej strony nie da rady zignorować faktu, że żona go zdradziła! Dopiero potem dojdzie do konfrontacji między nim a niewierną żoną. 

Kiedy Mostowiak w 1684 odcinku "M jak miłość" skupi się na rozmyślaniu nad swoim losem, Banachowa wreszcie odnajdzie szczęście po burzliwym małżeństwie z Banachem (January Brunov), który znęcał się nad rodziną, a po latach wyszła na jaw, że nawet nie jest biologicznym ojcem Lilki, bo tak naprawdę jest nim  Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak). Na szczęście sprawa z Banachem odeszła do przeszłości, a w 1684 odcinku "M jak miłość" żona Mateusza zobaczy matkę szczęśliwą jak nigdy, w objęciach dobrego i szanującego ją Staszka. Niestety nie obejdzie się bez niespodzianek, bo zanim nowożeńcy przypieczętują swój związek, przydarzy im się parę wpadek. Rogowscy spóźnią się na ceremonię, a Krystyna i Staszek zauważą, że na ślub wprosiła się też uparta Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska)! 

Ostra kłótnia Lilki i Mateusza po ślubie Banachowej w 1684 odcinku "M jak miłość"

Po ceremonii Lilka i Mateusz wreszcie staną twarzą w twarz i zyskają okazję do rozmowy o przeszłości. Wszystko pójdzie jednak w złym kierunku, o czym pisaliśmy jeszcze podczas wakacji 2022, kiedy Monika Mielnicka ujawniała nieco szczegółów z planu "M jak miłość" i otwarcie przyznała, że jej bohaterkę czeka trudna walka o odzyskanie zaufania męża i przede wszystkim, wybaczenia.

- Oczy popłakały, bo gramy coś bardzo intymnego, ale... - napisała wtedy młoda aktorka i dała znać fanom, że sceny z Mateuszem będą mocne, pełne emocji i łez! Mielnicka pokazała się wtedy w rozmazanym makijażu i kompletnie rozbita. Teraz wiadomo, że scena pomiędzy nią a Mostowiakiem rozegra się tuż po ceremonii Banachowej i Staszka, a piękne chwile zastąpi smutek i żal. 

Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie Lilki i Mateusza odbędzie się w 1683 odcinku "M jak miłość", kiedy Mostowiak wreszcie zawita do Grabiny. Przywita się ze stęsknioną Barbarą (Teresa Lipowska), a na widok żony raczej się nie ucieszy. Małżeństwo nie będzie miało okazji do dłuższej rozmowy, ale po ślubie Banachowej w 1684 odcinku "M jak miłość" wszystko ulegnie zmianie. Emocjonujące spotkanie będzie dopiero początkiem godzenia się Lilki i Mostowiaka, bo wiadomo już, że czeka ich jeszcze wiele zwrotów akcji. Jeszcze w 1684 odcinku "M jak miłość" Lilka dostanie dziwne wiadomości od byłego kochanka, w których zacznie jej grozić! Już niebawem ona i Mateusz wpadną w niebezpieczeństwo, kiedy kochanek dziewczyny Ethan (Paweł Roman) pojawi się w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek), by z bronią w ręku dorwać Lilkę! 

Anna Kerth w M jak miłość. Łukasz narazi się nowej szefowej! Wspólniczka Rogowskiego pozbędzie się go z przychodni?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze