M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1683: Rozstanie Uli i Bartka? Ona odleci do Natalki, a on zostanie bez niczego! - ZDJĘCIA

W 1683 odcinku "M jak miłość" może dojść do ostatecznego rozstania Uli (Iga Krefft) z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński). Ona za wszelką cenę będzie chciała polecieć do siostry Natalki (Marcjanna Lelek) do Australii. Bartek będzie gotów poświęcić się dla żony i rzucić wszystko, w tym świetną ofertę pracy, aby wyemigrować do Australii. Tyle, że Ula niekoniecznie będzie tego chciała! W finale 1683 odcinku "M jak miłość" Ula i Bartek zobaczymy jak Ula odwraca się do męża tyłem w łóżku i żadne z nich nie może zasnąć. Czy to już koniec ich małżeństwa? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ.

"M jak miłość" odcinek 1683 - poniedziałek, 7.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1683 odcinku "M jak miłość" Ula i Bartek odbędą bardzo trudne rozmowy o wyjeździe do Australii. Mostowiaczka będzie chciała za wszelką cenę dołączyć do siostry, która jej potrzebuje. Ale wygląda też na to, że będzie chciała zrobić to sama i pomimo ofiarności męża nie będzie zachwycona pomysłem, aby zabrać go ze sobą. Czy Ula będzie chciała wykorzystać wyjazd, aby pożegnać się z Bartkiem na zawsze?

To już koniec Uli i Bartka w "M jak miłość"?

- Widzę to - zacznie Bartek, kiedy skwaszona Ula pojawi się w ogrodzie po długiej nieobecności. 

- Co?

- Widzę, że coś cię dręczy...

- No martwię o Natalkę, dzwoniła i chce, żebym przyleciała... A ja tęsknię za nimi! Za tatą (Kacper Kuszewski), za Ewą (Dominika Kluźniak), za Hanią... No tęsknię za nimi...

- To jedź - odpowie Bartek żonie. - Jedźmy wszyscy, ja, ty, Kalinka (Oliwia Kępka).

- Nie no, Bartuś, to jest nierealne... Bilety to kupa kasy, tle godzin w podróży z dzieckiem... Tadeusza zostawimy w szczycie sezonu - Ula w 1683 odcinku "M jak miłość" zacznie wymieniać wszystkie preteksty, aby polecieć sama. - Nie ma opcji w ogóle!

- Tadeusz sobie poradzi. Po prostu zatrudni pomoc. Wyjazd też jest do ogarnięcia. Tylko powiedz mi prawdę, czy to na pewno chodzi tylko o to? - Bartek postawi sprawę jasno. 

Ula w 1683 odcinku "M jak miłość" nie odpowie już na to pytanie męża. Później on dostanie wspaniałą ofertę z firmy we Wrocławiu, ale mimo to wieczorem ponowi propozycję, aby polecieć z żoną. W odpowiedzi ona tylko niemrawo się uśmiechnie, a następnie odwróci się tyłem do męża i będzie udawała, że śpi. Czy tak zakończy się małżeństwo Uli i Bartka w "M jak miłość"- ona odleci, a on zostanie z niczym?

Zobacz też:  M jak miłość, odcinek 1683: Pierwsze spotkanie Lilki z Mateuszem to porażka. Będzie łapała go za rękaw, ale strąci ją jak natrętną muchę – ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość, odcinek 1683. ZWIASTUN. Powrót Mateusza. Ula i Bartek przestaną być szczęśliwi w Grabinie
Najnowsze