M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1683: Mateusz po powrocie do Mostowiaków tylko Uli ujawni co przeżył na statku - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-10-28 14:15

W 1683 odcinku "M jak miłość" powrót Mateusza Mostowiaka (Krystian Domagała) do domu w Grabinie będzie zaskoczeniem dla wszystkich. Barbara (Teresa Lipowska) oszaleje ze szczęścia na widok wnuka, ale Mateusz zrobi też niespodziankę swojej siostrze Uli (Iga Krefft), która od dawna nie miała z nim kontaktu. Młody Mostowiak niemal odciął się od rodziny. Kiedy pierwsze emocje opadną w 1683 odcinku "M jak miłość" Mateusz zwierzy się Uli co przeżył w ciągu ostatniego roku na statku. To, co Lisiecka usłyszy od przyrodniego brata sprawi, że w jednej chwili poczuje się jak życiowy nieudacznik. Sprawdź w WIDEO i na ZDJĘCIACH jak będzie będzie wyglądał powrót Mateusza w 1683 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1683 - poniedziałek, 7.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Mateusz w 1683 odcinku "M jak miłość" wróci do Mostowiaków ponad rok po ucieczce z Grabiny! Przyjazd Mateusza będzie związany z ważnym wydarzeniem w jego życiu, uroczystością, która sprawi, że odmieniony młody mężczyzna stanie przed trudnym wyzwaniem. Zostanie bowiem ojcem chrzestnym dziecka najbliższego przyjaciela ze statku, marynarza Rafała (Łukasz Twardowski). Ale zanim Mateusz weźmie udział w chrzcinach dziecka bez uprzedzenia nikogo w 1683 odcinku "M jak miłość" zjawi się w rodzinnym domu w Grabinie. Na jego widok Barbara wybuchnie radością, a a w oczach seniorki rodu pojawią się łzy wzruszenia. Przytuli ukochanego wnuka,jakby miała go nigdy nie wypuścić z ramion.

Dramatyczna historia Mateusza w 1683 odcinku "M jak miłość"

Powrót Mateusza w 1683 odcinku "M jak miłość" ucieszy też Ulę, która od wielu miesięcy nie miała żadnego kontaktu z bratem. Mostowiak dzwonił ze statku tylko do babci, ciotki Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i ojca Marka (Kacper Kuszewski). Dlatego Ula dopiero teraz dowie się od Mateusza co go spotkało podczas ostatniego roku, jak ciężko pracował na pokładzie statku, którym pływał po całym świecie. Jak te doświadczenia zmieniły go jako człowieka. Mostowiak ma za sobą także traumatyczne przeżycie - atak piratów u wybrzeży Afryki! Niemal od razu w 1683 odcinku "M jak miłość" wszyscy zauważą, że Mateusz zmężniał, wydoroślał i stał się jeszcze przystojniejszy. Nic dziwnego, po tym, co przeżył.

Ula pod wpływem Mateusza w 1683 odcinku "M jak miłość" podejmie ważną decyzję

Opowieść Mateusza zrobi na Uli tak wielkie wrażenie, że w 1683 odcinku "M jak miłość" sama poczuje się jak życiowy nieudacznik. Zwierzy się bratu, że u niej w zasadzie nic się nie dzieje, w przeciwieństwie do swojego męża Bartka (Arkadiusz Smoleński) nie ma żadnej pasji i wcale nie jest szczęśliwa w Grabinie. - Chyba trochę utknęłam. Bartek odnalazł swoją pasję, świetnie sobie radzi... Chciałabym też znaleźć coś, co da mi satysfakcję, zainteresuje, w czym wreszcie będę dobra. A tak naprawdę nie mam pojęcia, co zrobić ze swoim życiem!

Praca w firmie ogrodniczej Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski) w 1683 odcinku "M jak miłość" przestanie Uli wystarczać. Dlatego postanowi wyjechać do Australii do siostry Natalki (Marcjanna Lelek), która wyśle jej rozpaczliwą wiadomość. Zdradzi mężowi, że właśnie tam chce zacząć nowe życie. - Ostatnio jestem jakaś rozbita, totalnie zagubiona… Nie wiem, co ze sobą zrobić. Praca u Tadeusza…

- Już cię nie kręci?

- W ogóle. I jest mi z tym fatalnie, bo Tadeusz nas tą pracą uratował finansowo… Ty to pociągnąłeś, wkręciłeś się, chcesz iść na studia, masz jakiś plan, cel… A ja czuję się jak ostatni niewdzięcznik! I do tego nieudacznik…

Mateusz w 1683 odcinku "M jak miłość" usłyszy o tragedii Lilki

Po powrocie Mateusza w 1683 odcinku "M jak miłość" Barbara powie wnukowi o tym, co spotkało jego byłą żonę Lilkę (Monika Mielnicka), jakie piekło przeszła u boku kochanka, który podle ją traktował. - Powinieneś o czymś wiedzieć, Lilka jest teraz w Grabinie, przyjechała na ślub matki. To jeszcze nie wszystko, ale nie wiem, czy powinnam... Widzisz, Lilka rozstała się z tym człowiekiem. Ona od niego uciekła. Ten mężczyzna bardzo ją krzywdził. Jej matka martwi się o nią...

Mostowiak uda, że nie jest już zainteresowany Lilką, że nie ma ochoty słuchać o byłej żonie. Późnym wieczorem w 1683 odcinku "M jak miłość" wymknie się jednak z domu i pójdzie pod dom Banachów, żeby sprawdzić czy Lilka tam jest. Czeka go bolesne spotkanie z ukochaną.

M jak miłość. Odmieniony Mateusz wróci do Grabiny! Nie poradzi sobie z traumą po rozwodzie z Lilką
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze