M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1681: Andrzej zrozumie za jakiego drania mają go wszyscy. Tylko Marysi wyzna jaki jest żałosny – ZDJĘCIA

W 1681 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) pokaja się, bo dotrze do niego, za jakiego drania uważają go wszyscy. Ten przełomowy moment wydarzy się podczas rozmowy Budzyńskiego z Marysią (Małgorzata Pieńkowska). Andrzej poprosi Rogowską, aby zaopiekowała się Magdą (Anna Mucha). Ostrożna reakcja Marysi spowoduje, że Andrzej wyzna jej, że wie, jaki jest w całej tej sytuacji z ciążą Julii (Marta Chodorowska) i dramatem żony żałosny. Zobacz jak będzie wyglądała ekspiacja Andrzeja w 1681 odcinku "M jak miłość" w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1681 - wtorek, 25.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1681 odcinku "M jak miłość" Andrzej spotka się z Marysią, aby poprosić ją o opiekę nad Magdą. Żona nie będzie chciała go znać - nie odpowie na sms-y, ani telefony, a kiedy do niej przyjedzie powie mu, że nie wie, czy go jeszcze kocha. Andrzej jednak będzie się autentycznie martwił o zdrowie i stan psychiczny Magdy i dlatego stawi się przed obliczem Rogowskiej. Nie będzie to dla niego przyjemna rozmowa. 

- Chciałem cię prosić, abyś od czasu do czasu zajrzała do Magdy i sprawdziła jak ona się czuje - poprosi Andrzej Marysię w 1681 odcinku "M jak miłość". 

- Wszyscy martwimy się o Magdę i na pewno jej pomożemy - odpowie zdystansowana Marysia. 

Andrzej pojmie w tym momencie 1681 odcinka "M jak miłość", że nie powinien tak kończyć tej rozmowy. Budzyński uzna, że je winien Rogowskiej wyjaśnienia i zdobędzie się na najbardziej szczere wyznanie od czasu afery z Julią (Marta Chodorowska).   

- Domyślam się, co o mnie myślisz. I masz rację, jak nie mam nic na swoje usprawiedliwienie... - wyzna Andrzej. - Wiesz, że ja naprawdę nie mam pojęcia, jak to się mogło stać? Kocham tylko Magdę, ona jest i zawsze była całym moim życiem... Ale jestem żałosny!

Tymczasem Magda w 1681 odcinku "M jak miłość" sięgnie samego dna rozpaczy po spotkaniu ciężarnej Julii w windzie biurowca kancelarii. Wygląda na to, że ten odcinek będzie najgorszym w historii państwa Budzyńskich. Może dzięki temu odbiją się i zaczną układać to wszystko na nowo?

- Zrobię wszystko, żeby cię odzyskać - obieca Andrzej Magdzie w 1681 odcinku "M jak miłość".

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1684: Tak będzie wyglądał ślub Krystyny i Staszka! Nie zaproszą Barbary i Mateusza – ZDJĘCIA

M jak miłość. Koniec Magdy i Andrzeja? Budzyński będzie walczył, żeby odzyskać miłość żony!
Najnowsze