M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1676: Niezwykła obietnica Kasi dla Jakuba. Będzie walczyć za dwoje, ale i tak przegra? – ZDJECIA, WIDEO

2022-10-10 21:54

W 1676 odcinku "M jak miłość" Kasia (Paulina Lasota) będzie musiała powiedzieć ukochanemu Jakubowi Karskiemu (Krzysztof Kwiatkowski), że jest śmiertelnie chory na białaczkę. Ale jednocześnie Stawska będzie chciała tchnąć nadzieję w załamanego narzeczonego i złoży mu niezwykłą obietnicę. Zresztą wygląda na to, że sama będzie wierzyła do samego końca, że ich historia będzie miała cudowny finał. Kasia postanowi w 1676 odcinku "M jak miłość" walczyć za nich dwoje. Ale wiele wskazuje na to, ze przegra. Sprawdź na WIDEO, co mówią na ten temat gwiazdy w "Kulisach M jak miłość" i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1676 - poniedziałek, 12.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1676 odcinku "M jak miłość" Kasia wróci do domu ze straszną misją. Lekarka będzie musiała powiedzieć ukochanemu Jakubowi, że ma bardzo złe wyniki badań i wszystko wskazuje na to, że zachorował na białaczkę. Kuba będzie w szoku, kiedy usłyszy diagnozę, więc kochająca Kasia zrobi wszystko, aby podnieść go na duchu. I złoży mu niecodzienną obietnicę, a potem zrobi wszystko, żeby jej dotrzymać!

"M jak miłość": Kasia złoży umierającemu Kubie obietnicę, której nie dotrzyma?

- Będziemy walczyć za dwoje! Weźmiemy ślub, potem będziemy mieli dzieci i wnuki. I wszystko będzie dobrze, tak? - Kasia mocno przytuli Jakuba w 1676 odcinku "M jak miłość".  

- Kasia ma świadomość tego, że będzie musiała walczyć za dwoje - ujawnia Paulina Lasota w "Kulisach M jak miłość".

Tymczasem Jakub w "M jak miłość" już zacznie myśleć o śmierci. - W tyle głowy Jakuba jest to, że to może być koniec. Stara się szybko uporządkować swoje sprawy. I pozostawić ten świat w jakimś porządku i zostać dobrze zapamiętanym - zdradza Krzysztof Kwiatkowski w "Kulisach M jak miłość". I dlatego Karski w 1680 odcinku "M jak miłość" pójdzie do notariusza i zapisze wszystko Kasi. A potem prawdopodobnie podejmie najbardziej dramatyczną decyzję w swoim życiu. 

Zobacz tutaj: M jak miłość. Straszny koniec Jakuba Karskiego. Śmiertelnie chory Kuba popełni samobójstwo? Kasia nie zdąży go uratować! – ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Chory Jakub Karski popełni samobójstwo? Kasia i Marcin nie zdążą go uratować?
Najnowsze