M jak miłość odc. 1673. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Julia (Marta Chodorowska)

i

Autor: MTL Maxfilm

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1673: Julia przyciśnie Andrzeja w sprawie dziecka! Załatwi szybki rozwód i pozbawi męża praw ojcowskich - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-09-26 21:43

W 1673 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) usłyszy od Julii Malickiej (Marta Chodorowska), że przyjmie każdą jego decyzję w sprawie uznania dziecka. Kochanka Budzyńskiego przekaże mu wyniki testów na ojcostwo, które potwierdzą, że to on jest ojcem. Ale działanie Julii w 1673 odcinku "M jak miłość" to będzie nic innego jak forma nacisku! Łagodnie zacznie wymuszać na Andrzeju, żeby był z nią aż do porodu, a także po narodzinach ich dziecka. Zapowie też, że rozwód z mężem załatwi błyskawicznie i pozbawi Malickiego praw ojcowskich. Jeśli tego nie zrobi to mąż Julii zgodnie z prawem będzie ojcem dziecka. Zobacz te sceny z 1673 odcinka "M jak miłość" w WIDEO.

"M jak miłość" odcinek 1673 - wtorek, 27.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Andrzej w 1673 odcinku "M jak miłość" zdecyduje, że chce wychowywać dziecko razem z Julią, ale nie będzie gotów powiedzieć Magdzie (Anna Mucha), że ją zdradził z Malicką, że owocem jednej pijackiej nocy jest maleństwo, które prawniczka nosi pod sercem. Zagrożenie poronienia minie i Julia w 1673 odcinku "M jak miłość" wyjdzie ze szpitala. Cały czas wspierana przez Budzyńskiego, który zachowa się jak na odpowiedzialnego ojca dziecka przystało. Właśnie on zawiezie Julię do domu, otoczy ją opieką i przy okazji odbierze też wyniki testów na ojcostwo. Badania DNA potwierdzą słowa Julii, że urodzi dziecko Budzyńskiego, a nie swojego męża.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1673: Julia wyjawi Sylwii jak wrobiła Andrzeja w dziecko! Przyjaciółka zacznie ją buntować przeciwko Budzyńskiemu - ZDJĘCIA

W 1673 odcinku "M jak miłość" Julia załatwi rozwód z mężem! Pozbawi go praw do dziecka

- Nie musisz podejmować żadnych decyzji od razu, pod wpływem emocji. Jestem gotowa na każdą twoją decyzję. Czeka mnie sprawa o zaprzeczenie ojcostwa, rozwód z mężem. Możesz zaangażować się w życie dziecka albo nie - zapowie Andrzejowi kochanka w 1673 odcinku "M jak miłość". Ale taka będzie taktyka Julii, celowe działanie Malickiej, żeby zmusić Budzyńskiego do odejścia od Magdy.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1674: Pijany Andrzej przyzna się Magdzie do zdrady. Nie będzie chciała słuchać żadnych wyjaśnień! - ZDJĘCIA

Mówił już o tym Krystian Wieczorek w "Kulisach serialu M jak miłość". - Julia stosuje taką taktykę pasywno-agresywną. Przez taką łagodność naciska i wymusza. Ma ciągle nadzieję, że Andrzej się w niej zakocha i będą razem. Wyrzutów sumienia by nie było, albo byłyby mniejsze gdyby Andrzej się w tej Julii zakochał. Gdyby była realna szansa na jakiś związek. Ale Andrzej jest przekonany, że Magdę kocha - wyjaśnił Wieczorek.

Andrzej w 1673 odcinku "M jak miłość" uzna dziecko Julii za swoje!

Zanim w 1673 odcinku "M jak miłość" Budzyński zdecyduje się uznać dziecko Julii, wychować je razem z kochanką poprosi o radę byłą żonę Martę (Dominika Ostałowska). Ją też kiedyś zdradził po pijaku, ale z Agnieszką Olszewską (Magdalena Walach), która również zaszła w ciążę, ale straciła ich syna. To Marcie jako pierwszej powie, że bardzo chciałby być ojcem dziecka, którego spodziewa się Julia, brać udział w jego wychowaniu już od narodzin. Wojciechowska poradzi Andrzejowi, żeby jak najszybciej przyznał się Magdzie do zdrady.

Tragedia, która w 1673 odcinku "M jak miłość" rozegra się w mieszkaniu Budzyńskich powstrzyma jednak Andrzeja. Magda dostanie bowiem ataku serca, który cudem przeżyje!

M jak miłość odcinek 1673 ZWIASTUN. Magda dostanie ataku serca! Andrzej przyzna się do zdrady byłej żonie
Najnowsze