M jak miłość, odcinek 1669: Jasiek pogodzi Anię z Basią! Jedno zdjęcie sprawi, że znów będą się przyjaźnić – ZDJĘCIA

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odcinek 1669: Jasiek pogodzi Anię z Basią! Jedno zdjęcie sprawi, że znów będą się przyjaźnić – ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1669: Jasiek pogodzi Anię z Basią! Jedno zdjęcie sprawi, że znów będą się przyjaźnić – ZDJĘCIA

2022-09-11 10:43

W 1669 odcinku „M jak miłość” po wakacjach (emisja we wtorek 13.09.2022 o 20.55 w TVP2) Ania (Gabriela Świerczyńska) przejdzie terapię, dzięki której wyleczy się z niespełnionej miłości do polonisty Adama Wareckiego (Wojciech Świeściak) i skończy z wybrykami. Wojciechowska zrozumie, że przyjaźń z Zuzą (Amelia Zawadzka), dla której zrezygnowała ze swojej paczki – Basi (Gabriela Raczyńska), Jaśka (Stanisław Dusza) i Damiana (Oliver Proctor) była błędem i postanowi to naprawić. Niestety, Zduńska w 1669 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej nie będzie skora do wybaczenia Wojciechowskiej, ale jedno zdjęcie Jaśka zmieni między nimi wszystko!

"M jak miłość" odcinek 1669 - wtorek, 13.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1669 odcinku „M jak miłość” Ania zacznie wracać do normalności. Wojciechowska za sprawą szantażu Marty (Dominika Ostałowska) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) w końcu przejdzie terapię i wyleczy się z chorej miłości do nauczyciela, która zniszczyła nie tylko jej relacje z rodzicami i macochą Magdą (Anna Mucha), ale i przyjaciółmi! Ania nie mogła poradzić sobie z odrzuceniem Adama, który bardziej niż na nią zwrócił uwagę na Magdę i wpadła w złe towarzystwo. Za sprawą Zuzy nie tylko wyrzekła się swoich dawnych przyjaciół, którzy okazali się być dla niej za sztywni, ale również zaczęła okłamywać rodziców, wyciągać od nich pieniądze na imprezy i używki, a nawet posunęła się do kradzieży! To dla Andrzeja i Marty było już zbyt wiele i postawili niesfornej córce jeden warunek. Jeżeli się nie zmieni i nie wróci na terapię, to odpowie za kradzież w sklepie, a oni jej nie wybronią. To sprawiło, że Wojciechowska w końcu oprzytomniała i zrozumiała, że posunęła się za daleko. Ania spełniła warunek rodziców i zmieniła się, a w 1669 odcinku „M jak miłość” zacznie naprawiać swoje błędy!  

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1669: Koniec Anity i Kamila?! Zdrada Andrzeja odbije się na niejednym związku

M jak miłość odcinek 1668 ZWIASTUN. Bartek włamie się do Horbaczewskiego i odzyska testament ojca Uli

Ania i Basia ponownie przyjaciółkami w 1669 odcinku „M jak miłość za sprawą Jaśka!

W 1669 odcinku „M jak miłość” Ania naprawi swoje relacje nie tylko z rodzicami, ale i Magdą! Wojciechowska wreszcie zaakceptuje macochę i zacznie się z nią coraz lepiej dogadywać. Córka Marty spróbuje również pogodzić się ze swoją dawną paczką, ale to wcale nie będzie takie łatwe, gdyż Basia nie będzie chciała jej znać i po prostu ją oleje! Jasiek nie będzie umiał zrozumieć jej zachowania, ale jego słowa nie zrobią na córce Pawła żadnego wrażenia! Jednak w 1669 odcinku „M jak miłość” kolejną próbę pogodzenia przyjaciółek podejmie Magda, która zwabi Basię do ich mieszkania i w swoim imieniu poprosi o pomoc Ani w nauce. Oczywiście, Zduńska nie odmówi Budzyńskiej i zjawi się w ich mieszkaniu, ale atmosfera między nastolatkami ciągle będzie napięta!

- Napijesz się czegoś? Może jesteś głodna? – zacznie Ania.

- Nie, dzięki – odpowie Basia, po czym nastanie krępująca cisza.

Wtedy w 1669 odcinku „M jak miłość” Ania i Basia dostaną powiadomienie na telefon! Okaże się, że Jasiek wrzucił na swoje media społecznościowe zdjęcie ich paczki, w którym oznaczył zarówno Anię, jak i Basię, czym przywoła u dziewczyn miłe wspomnienia! Wojciechowską weźmie na zwierzenia, po których Zduńska spojrzy na nią zupełnie innym okiem!

- Jasiek coś wstawił. Oznaczył nas obydwie – zauważy Wojciechowska.

- Właśnie widzę – uśmiechnie się Zduńska.  

- Kiedyś to było, nie? – Anię weźmie na wspominki.

- No, jeszcze przed… - stwierdzi Basia, ale przyjaciółka wejdzie jej w słowo.

- Przed Adamem… Zanim mi się życie posypało. Zrobiłam z siebie totalną idiotkę – dokończy.

- Wiesz co, może jednak coś przegryziemy, co? – zaproponuje Basia.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1669: Sylwia napuści Julię na Andrzeja! To ona każe jej rozbić małżeństwo Budzyńskich

Spowiedź Ani poruszy Basię w 1669 odcinku „M jak miłość”!

Chwilę później w 1669 odcinku „M jak miłość” Ania zwierzy się Basi, że w ostatnim czasie zupełnie nie była sobą i gdyby nie terapia to pewnie by z tego nie wyszła. Wówczas Zduńska zrozumie, dlaczego Wojciechowska odrzuciła ją i przyjaciół dla Zuzy i postanowi jej wybaczyć!

- Wiesz co, ja myślę, że przez terapii, to bym z tego nie wyszła. To jest takie uczucie jakbyś miała mgłę dookoła mózgu. Dopiero teraz ze mnie schodzi. Po Adamie jeszcze szukałam jakiś wrażeń, aby cokolwiek poczuć – wyzna Ania.

- No dlatego za kumplowałaś się z Zuzą – uświadomi sobie Basia.  

- Wiesz, myślałam, że nie zrozumiesz, bo jesteś taka dosyć… - przyzna, ale tym razem to Zduńska wejdzie jej w słowo.

- Sztywna? – dokończy.

- Powiedzmy, że szaleństwo nie jest w twoim stylu – wyjaśni Ania, ale bardzo się zdziwi, gdyż w 1669 odcinku „M jak miłość” Basia przyzna się jej, że planuje ostro zaszaleć z fryzurą, czym tak zaintryguje Anię, że postanowi zmienić się razem z nią!

Spójrz również: M jak miłość. Marcin po wyjeździe Izy nie poradzi sobie z dziećmi. Szymek i Maja wylądują na ulicy – WIDEO

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Basia i Ania znów stają się przyjaciółkami w 1669 odcinku "M jak miłość" >>>

Najnowsze