M jak miłość, odcinek 1669: Koniec Anity i Kamila?! Zdrada Andrzeja odbije się na niejednym związku

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odcinek 1669: Koniec Anity i Kamila?! Zdrada Andrzeja odbije się na niejednym związku

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1669: Koniec Anity i Kamila?! Zdrada Andrzeja odbije się na niejednym związku

2022-09-10 17:57

W 1669 odcinku „M jak miłość” po wakacjach (emisja we wtorek 13.09.2022 o 20.55 w TVP2) zdrada Andrzeja (Krystian Wieczorek) położy się cieniem nie tylko na małżeństwie Budzyńskich, ale i związku Anity (Melania Grzesiewicz) i Kamila (Marcin Bosak)! Laskowska będzie miała już dość ukrywania prawdy przez Magdą (Anna Mucha), a Gryc będzie umierał z niepokoju, że jego ukochana w końcu się wygada! W 1669 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej między parą dojdzie do sporej różnicy zdań, a w finale z ich ust padną zaskakujące słowa! Czy to już koniec związku Anity i Kamila?

"M jak miłość" odcinek 1669 - wtorek, 13.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1669 odcinku „M jak miłość” Anita już dłużej nie zniesie ukrywania zdrady Andrzeja przed Magdą i będzie gotowa powiedzieć jej prawdę! Przypomnijmy, że Laskowska dowiedziała się o zdradzie od Adama Wernera (Jacek Kopczyński), który był przekonany, że to Kamil przespał się z Julią, a nie Andrzej i wyrzucił mu to w twarz na oczach Anity! Wówczas, Gryc musiał powiedzieć jej prawdę o zdradzie Andrzeja, ale od razu zastrzegł, że Magda nigdy nie może się o tym dowiedzieć. Co prawda, Laskowska zgodziła się kryć Budzyńskiego, choć sama sądziła, że żona Andrzeja powinna dowiedzieć się o zdradzie. W 1669 odcinku „M jak miłość” Anita uzna, że to najwyższa pora, aby Magda poznała prawdę, gdyż odwlekanie kłamstwa w czasie nic nie da, a tylko pogorszy sytuację!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1669: Sylwia napuści Julię na Andrzeja! To ona każe jej rozbić małżeństwo Budzyńskich

M jak miłość. Andrzej wreszcie przyzna się Magdzie do zdrady. Dostanie wyniki testów na ojcostwo i nie będzie już odwrotu

Anita będzie próbowała powiedzieć Magdzie prawdę o zdradzie Andrzeja wbrew Kamilowi w 1669 odcinku „M jak miłość”!

W 1669 odcinku „M jak miłość” Anita spróbuje przekonać Kamila, że powinni powiedzieć Magdzie prawdę o zdradzie Andrzeja, gdyż prędzej czy później i tak ona wyjdzie na jaw, a Budzyńska będzie miała im za złe, że tyle to przed nią ukrywali! Tym bardziej, że w międzyczasie Laskowska dowie się od Wernera, że kochanka Budzyńskiego zaszła w ciąże, a ojcem dziecka jest Andrzej, co już w ogóle komplikuje i tak trudną sytuację. Ciąża będzie prawdziwym wstrząsem dla Kamila, ale mimo to nie zgodzi się przyznać Magdzie prawdy, ale Anita już nie będzie miała zamiaru kryć Budzyńskiego! Już w kancelarii w 1669 odcinku „M jak miłość” Laskowska prawie powie Budzyńskiej o zdradzie męża, ale Gryc w ostatniej chwili ją powstrzyma! Jednak za jego plecami Anita w ich imieniu zgodzi się pojechać do siedliska i tam postanowi powiedzieć Magdzie prawdę!

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1669: Odmieniona Ania pogodzi się z Magdą! Szantaż Marty i Andrzeja przyniesie pożądane skutki

Zdrada Andrzeja i różnica zdań zniszczą związek Anity i Kamila w 1669 odcinku „M jak miłość”?

W 1669 odcinku „M jak miłość” Andrzej przygotuje dla Magdy wyjątkową niespodziankę jakby przeczuł, że prawda o jego zdradzie może wyjść na jaw! Budzyński z pomocą Ani (Gabriela Świerczyńska), Maćka (Franciszek Przanowski) i Marszałka (Emilian Kamiński) sprezentuje żonie nową sypialnię, w której szczególne miejsce zajmie toaletka jej zmarłej matki! Budzyńska będzie tak wzruszona wyjątkowym prezentem, że Laskowska nie będzie miała serca, aby powiedzieć jej prawdę o zdradzie Andrzeja! Kamil odetchnie z ulgą, ale Anita wcale nie będzie z tego zadowolona!

- No i co? Powiedziałaś jej? – przerazi się Kamil.

- Nie, nie mogę, no. Nie chcę złamać jej serca... – przyzna załamana.

Wtedy w 1669 odcinku „M jak miłość” Anita zrozumie jak bardzo zdrada Andrzeja wpłynęła na ich związek i przerazi się, że może na dobre poróżnić również i ich! Laskowska poprosi Gryca, aby więcej się nie kłócili, a on zapewni ją, że to ostatnie, o czym marzy, bo także nie chce jej stracić!

- Kamil? Ja nie chcę, żebyśmy się kłócili przez całą tę sprawę – powie Anita.

- Ja też nie. Wystarczy, że Andrzej spieprzył swój związek. Ja nie chcę, aby rozpadł się również nasz! – wyjaśni Kamil, po czym czule obejmie Anitę!

Spójrz również: M jak miłość. Marcin po wyjeździe Izy nie poradzi sobie z dziećmi. Szymek i Maja wylądują na ulicy – WIDEO

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak zdrada Andrzeja odbija się na związku Anity i Kamila w 1669 odcinku "M jak miłość" >>>

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze