M jak miłość odcinek 1668 streszczenie, opis: Statek Mateusza ostrzelany przez piratów! Ula nie odzyska testamentu Jakubczyka - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odcinek 1668 streszczenie, opis: Statek Mateusza ostrzelany przez piratów! Ula nie odzyska testamentu Jakubczyka - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość odcinek 1668 streszczenie, opis: Statek Mateusza ostrzelany przez piratów! Ula nie odzyska testamentu Jakubczyka - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2022-09-06 16:40

"M jak miłość" odcinek 1668 w poniedziałek, 12.09.2022, o godz. 20.55. "M jak miłość" odcinek 1668 streszczenie i ZWIASTUN nowego sezonu - Marysia odbiera niepokojący telefon od Marka! Brat przekazuje jej tragiczną wiadomość o Mateuszu. Statek młodego Mostowiaka został ostrzelany u wybrzeży Afryki przez piratów. Na szczęście Mateusz nie zginie. Po tej tragedii Barbara zażąda od córki i zięcia Artura, żeby pomogli jej sprowadzić wnuka do Grabiny.

Bartek i Tadeusz w 1668 odcinku "M jak miłość" włamią się do Horbaczewskiego

Bartek i Tadeusz włamują się do domu Horbaczewskiego z nadzieją, że uda im się wreszcie odnaleźć testament Jakubczyka. Niestety poszukiwania ostatniej woli ojca Uli nie przynoszą spodziewanego rezultatu. Później odkrywają jednak, że mężczyzna zastawił w pobliskim lombardzie monety skradzione zmarłemu.

Barbara i Modry dochodzą do wniosku, że Jagoda i Tadeusz mogliby być dobraną parą, ale trzeba ich najpierw wyswatać. Józef uzna, że skoro Jagoda miała na palcu pierścionek zaręczynowy Tadeusza to znak, że powinni być razem.

Nieśpielak w 1668 odcinku "M jak miłość" zamieszka w Grabinie i zostanie sąsiadem Mostowiaków

Nieśpielak postanawia przeprosić Rogowskich za wszystkie problemy, które na nich sprowadził. Oznajmia małżeństwu, że zrezygnował z budowy wymarzonej kliniki z powodu nieuczciwych wspólników. Profesor jest jednak zauroczony Grabiną i planuje kupić tu nieruchomość.

Staszek w 1668 odcinku "M jak miłość" oświadczy się Krystynie

Jacek oferuje Krystynie i Lilce wspólny wyjazd do Kanady, gdzie będą mogły rozpocząć nowy rozdział w życiu. Staszek, przerażony tym, że może raz na zawsze stracić swoją ukochaną, zbiera się wreszcie na odwagę i oświadcza się Banachowej.

M jak miłość. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze