M jak miłość odc. 1666 po wakacjach. Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1666 po wakacjach. Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska)

M jak miłość

M jak miłość odcinek 1666 streszczenie, opis: Aleksandra okradziona przez Janka! Jakub oświadczy się Kasi - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2022-08-17 9:08

"M jak miłość" odcinek 1666 po wakacjach w poniedziałek, 5.09.2022, o godz. 20.55. "M jak miłość" odcinek 1666 streszczenie i ZWIASTUN nowego sezonu - Janek namawia Aleksandrę, by – w tajemnicy przed synami - dała jemu oraz „grupie wsparcia”, do której postanowiła dołączyć, dostęp do swojego konta. Chodakowska traci przez kochanka cały majątek, ale wstydzi się przyznać do tego Marcinowi i Olkowi. W rodzinie Izy i Marcina zachodzą duże zmiany.

Pożegnanie Izy i Marcina z córkami Moniki w 1666 odcinku "M jak miłość"

Marcin z Izą urządzają Amelce wzruszające urodziny i mają dla dziewczynki wyjątkową niespodziankę: powrót jej mamy Moniki Rudnickiej ze szpitala. Chodakowska dostaje poza tym w pracy propozycję awansu – na stanowisko szefowej redakcji - na czas wyjazdu aktualnej naczelnej za granicę.

Zaręczyny Kasi i Jakuba w 1666 odcinku "M jak miłość"

Jakub z Kasią wracają z urlopu, naprawdę szczęśliwi, a Karski – dopingowany przez przyjaciół – postanawia w końcu poprosić ukochaną o rękę. Za namową Marcina i Olewicza kupuje pierścionek zaręczynowy, który Kasia przypadkowo odnajduje. Do zaręczyn dochodzi na ringu bokserskim. 

M jak miłość ZWIASTUN 1666 odcinka po wakacjach. Tragedia u Izy i Marcina, Aleksandra okradziona! Zaręczyny Kasi i Jakuba
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany