M jak miłość, odcinek 1664: Ojciec Lilki ujawni Marysi kulisy jej ślubu z bogatym kochankiem! Nie wzięła nawet rozwodu z Mateuszem - ZDJĘCIA, WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1664: Ojciec Lilki ujawni Marysi kulisy jej ślubu z bogatym kochankiem! Nie wzięła nawet rozwodu z Mateuszem - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość, odcinek 1664: Ojciec Lilki ujawni Marysi kulisy jej ślubu z bogatym kochankiem! Nie wzięła nawet rozwodu z Mateuszem - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-05-24 21:44

W 1664 odcinku "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka) wróci do Grabiny, a rodzinę Mostowiaków ogarnie przerażenie jak powrót żony Mateusza (Krystian Domagała) wpłynie na ich życie! To Marysia (Małgorzata Pieńkowska) pierwsza powita Lilkę, ale zanim spotka się z niewierną żoną Mateusza to w 1664 odcinku "M jak miłość" usłyszy od jej ojca, Jacka Kotowskiego (Tomasz Sobczak), o ślubie z bogatym kochankiem, Ethanem (Paweł Roman). Chociaż Lilka nie będzie miała rozwodu z Mostowiakiem zaplanuje kolejne zamążpójście! Marzenia Lilki legną w gruzach gdy milioner z Australii zwyczajnie ją popędzi. Poznajcie szczegóły i zobaczcie WIDEO z tych scen z 1664 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1664 - poniedziałek, 30.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Powrót Lilki w 1664 odcinku "M jak miłość" wywoła sporą sensację w Grabinie i poruszenie u Mostowiaków, którzy nie będą się spodziewali, że żona Mateusza tak nagle wróci do rodzinnej wsi. Po tym jak rok temu Lilka porzuciła Mateusza dla bogatego, starszego wdowca Ethana z Australii, wyjechała z kochankiem w podróż po Europie i została matką jego córki. Na próżno Mostowiak błagał żonę, żeby nie zostawiała, by dała im jeszcze jedną szansę. Zakochana Lilka świata nie wiedziała poza Ethanem, nie słuchała przestróg matki Krystyny (Dorota Chotecka-Pazura), że ten romans źle się dla niej skończy. W 1664 odcinku "M jak miłość" niewierna żona Mateusza dostanie za swoje!

Nie przegap: M jak miłość. Druga córka Artura Rogowskiego w domu Mostowiaków! Jest dużo młodsza od Basi - ZDJĘCIE

Jak grom z jasnego nieba w 1664 odcinku "M jak miłość" spadnie na Marysię wiadomość o ślubie Lilki, do którego ostatecznie nie doszło. Były chłopak Rogowskiej ze szkoły, Jacek Kotowski, który okazał się biologicznym ojcem Lilki zadzwoni do niej z informacją, że jego córka nagle zniknęła. Przekaże Marysi, że Lilka planowała ślub z Ethanem, ale nagle rozstała się z kochankiem i wróciła do Polski, lecz on nie ma z nią kontaktu, bo się pokłócili podczas ostatniej rozmowy przez telefon.

Zrządzeniem losu w 1664 odcinku "M jak miłość" Lilka wróci do Grabiny i od razu wpadnie na Marysię, która wypatrzy ją na przystanku autobusowym. Ze łzami w oczach przyzna się Rogowskiej, że wstydzi się wrócić do domu do matki Krystyny, bo bogaty Australijczyk ją wyrzucił ze swojego życia dla innej kobiety. Rozstanie Lilki z kochankiem będzie burzliwe i nastąpi niespodziewanie.

- Byłam taka głupia, naiwna… Ethan potraktował mnie jak rzecz. Pobawił się i znudził. Miesiąc temu znalazł sobie nową opiekunkę dla swojej córki. Powiedział, że między nami wszystko skończone i żebym się wyprowadziła. Nigdy sobie nie wybaczę, że dla takiego człowieka rozbiłam swoje małżeństwo! - wyżali się ciotce Mateusza.

Sprawdź też: M jak miłość. Bezpłodny Andrzej nie może być ojcem dziecka Julii! Badania Budzyńskiego nie kłamią. Za szybko uwierzy w cud poczęcia - ZDJĘCIA

Co na to Marysia? W 1664 odcinku "M jak miłość" wysłucha Lilki ze zrozumieniem. A nawet uwierzy w jej zapewnienia, że żałuje porzucenia Mateusza i chciałaby naprawić wszystkie swoje błędy. Dlatego wróciła! Nie będzie jednak świadoma, że od roku Mateusz nie mieszka w Grabinie, że opuścił rodzinę i pływa na statku transportowym po świecie. W dniu powrotu Lilki w 1664 odcinku "M jak miłość" Mostowiak popłynie do Afryki i wyśle do babci Barbary (Teresa Lipowska) zdjęcia, na których pokaże jak bardzo się zmienił. Marysi uświadomi Lilce, że nie ma po co szukać Mateusza u Mostowiaków. 

Dla jego dobra w 1664 odcinku "M jak miłość" Marysia i Barbara zachowają dla siebie, że Lilka wróciła. Nie powiedzą Mateuszowi, że jego żona jest w Grabinie i chce go odzyskać. Seniorkę rodu ogarną złe przeczucia, że powrót Lilki ściągnie na ich rodzinę tylko kolejne kłopoty. Dopiero w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej okaże się czy będzie rozwód Mateusza i Lilki, czy też małżonkowie się zejdą.

M jak miłość. Lilka wróci do Grabiny, żeby odzyskać Mateusza! Sprowadzi kłopoty na Mostowiaków
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze