M jak miłość, odcinek 1663: Rodzina Chodakowskich nie będzie już taka sama! Iza i Marcin przeżyją szok - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1663: Rodzina Chodakowskich nie będzie już taka sama! Iza i Marcin przeżyją szok - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1663: Rodzina Chodakowskich nie będzie już taka sama! Iza i Marcin przeżyją szok - ZDJĘCIA

2022-05-23 21:49

W 1663 odcinku „M jak miłość” do Polski przyleci Olek (Maurycy Popiel), który przywiezie ze sobą Anetę (Ilona Janyst) i synka Boryska. Chodakowski będzie chciał zrobić niespodziankę Izie (Adriana Kalska) i Marcinowi (Mikołaj Roznerski), dlatego nie powie im o powrocie żony synka, ale nie będzie się spodziewał, że to na niego będzie czekało jeszcze większe zaskoczenie! W 1663 odcinku „M jak miłość” Olek odkryje, że rodzina Chodakowskich, pod jego nieobecność, powiększyła się o dwójkę dziewczynek - Amelkę (Ninel Kos) i Hanię (Marta Stefaniak), dla których Iza i Marcin stali się rodziną zastępczą! Zszokowany Chodakowski już na wstępie zacznie współczuć bratowej!

"M jak miłość" odcinek 1663 - wtorek, 24.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1663 odcinku „M jak miłość” Olek znów zjawi się w Warszawie, aby przeprowadzić operację za ordynatora Argasińskiego (Karol Strasburger). Jednak tym razem nie przyleci z Wiednia sam, tylko z Anetą i Boryskiem, których do tej pory Iza i Marcin widzieli tylko na ekranie! Chodakowscy postanowią zrobić niespodziankę swoim najbliższym, jednak Olek nie będzie się spodziewał, że większe zaskoczenie czeka go właśnie z ich strony, gdyż pod jego nieobecność w życiu Izy i Marcina wiele się zmieniło! Chodakowscy zostali rodziną zastępczą dla Amelki i Hani, córek Moniki (Joanna Niemirska), która po skatowaniu przez męża (Mateusz Łasowski) pijaka i alkoholika trafiła do szpitala, a następnie musiała rozpocząć leczenie w psychiatryku. W 1663 odcinku „M jak miłość” Olek nie będzie wiedział, że rodzina Chodakowskich powiększyła się w tak szybkim tempie i zostanie postawiony przed faktem dokonanym!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1663: Andrzej przechytrzy kochankę Julię! Nie da się wrobić w nieswoje dziecko

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ reakcję Olka na powiększenie rodziny Chodakowskich w 1663 odcinku „M jak miłość” >>>

W 1663 odcinku „M jak miłość” Olek spotka się z Izą przy szkole Szymka (Staś Szczypiński) i wprosi się do najbliższych na kolację pod pretekstem niespodzianki! Oczywiście, Chodakowski nie zdradzi, że chodzi o Anetę i Boryska, ale Iza i tak przyjmie go z otwartymi ramionami. Jednak Olek nie będzie spodziewał się, że większa niespodzianka czeka na niego, gdyż pod jego nieobecność rodzina Chodakowskich powiększyła się o dwójkę dzieci – Amelkę i Hanię!

- Cześć wujek, chcesz iść z nami po Maję i Hanię? – zaproponuje Szymek, czym mocno zaskoczy Olka.

Chodakowski w 1663 odcinku „M jak miłość” będzie zaskoczony tak szybkim obrotem spraw u Izy i Marcina. Tym bardziej, że sam niedawno został ojcem i już opieka nad Boryskiem spędza mu sen z powiek, a co dopiero jakby miał zająć się jeszcze 3 innych dzieci!

- Maję i Hanię? Wow to już, ile 4? – zdziwi się Olek.

- Jakoś tak – uśmiechnie się Iza.

- My sobie z 1 nie możemy poradzić – przyzna zasmucony.

- Słuchaj początki bywają trudne, ale później jest z górki – Chodakowska podtrzyma go na duchu.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1662: Werner poderwie Alę! Weźmie ją na litość, ale nawet ona nie będzie go chciała

Chwilę później w 1663 odcinku „M jak miłość” Olek wybierze się wspólnie z Izą i 4 dzieci do sklepu meblowego po nową kanapę i szybko pożałuje, że dał się to wrobić! Chodakowski znajdzie się w centrum uwagi maluchów, którzy nie dadzą mu spokoju! Dopiero wtedy 1663 odcinku „M jak miłość” Olek zrozumie, że 1 dziecko nie jest takie złe i szczerze współczuje Izie powiększenia rodziny!  

- Ja myślałem, że 1 dziecko to jest dużo, ale 4 masakra! Szacunek - zwróci się do Izy.

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1662: Andrzej przyzna się Magdzie do zdrady? Nawet Kamil go nie powstrzyma

M jak miłość. Ojciec Amelki zniszczy mieszkanie Izy i Marcina! Bandyta Makowski będzie bezkarny
Najnowsze