M jak miłość, odcinek 1662: Marysia odkryje oszustwo Nieśpielaka! Żak z Kisielową zakończą karierę amanta u Rogowskich

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1662: Marysia odkryje oszustwo Nieśpielaka! Żak z Kisielową zakończą karierę amanta u Rogowskich

M jak miłość, odcinek 1662: Marysia odkryje oszustwo Nieśpielaka! Żak z Kisielową zakończą karierę amanta u Rogowskich

2022-05-08 14:31

W 1662 odcinku „M jak miłość” Marysia (Małgorzata Pieńkowska) w końcu pozna się na Nieśpielaku (Zbigniew Suszyński) i dowie się, dlaczego tak bardzo się do niej zbliżył! Rogowska była przekonana, że wpadła w oku koledze Artura (Robert Moskwa) ze studiów i postanowiła to wykorzystać, aby wzbudzić w mężu zazdrość, dlatego traktowała go ze szczególną dobrocią. Marysia była głucha na ostrzeżenia najbliższych co do profesora, ale w 1662 odcinku „M jak miłość” wszystko się zmieni! Nieśpielak znajdzie się pod lupą Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska) i Roberta (Krzysztof Tyniec), którzy przejrzą jego przekręt z działkami i o wszystkim zaalarmują Rogowską, która aż nie będzie mogła w to uwierzyć!

"M jak miłość" odcinek 1662 - poniedziałek, 23.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1662 odcinku „M jak miłość” Nieśpielak zostanie zdemaskowany, a prawdy o oszuście dowie się w końcu Marysia! Rogowska będzie tym bardziej zaskoczona, iż myślała, że spodobała się znanemu profesorowi, który w ostatnim czasie bardzo się do niej zbliżył i postanowił otworzyć w Grabinie klinikę okulistyczną tuż przy rodzinnym domu Mostowiaków. Obecność Nieśpielaka bardzo denerwowała Artura, co Marysia postanowiła wykorzystać, aby wzbudzić w mężu zazdrość, ale nawet przez myśl jej nie przeszło, że profesorowi może chodzić o coś innego! Nieśpielak zaczął bardzo interesować się działkami w okolicy sadu Mostowiaków, o które zaczął wypytywać miejscowego księdza (Maciej Damięcki), myśląc, że to tereny przykościelne! Okazało się jednak, że ich właścicielką jest Marysia, co Nieśpielak postanowił wykorzystać, a swoją grę będzie kontynuował w 1662 odcinku „M jak miłość” i kolejny raz wyciągnie Rogowską na kawę, aby wypytać ją o szczegóły!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1662: Kochanka Andrzeja w ciąży! Budzyński zostanie ojcem dziecka Julii Malickiej

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Kisielowa poznaje się na Nieśpielaku w "M jak miłość" >>>

W 1662 odcinku „M jak miłość” jak podaje swiatseriali.interia.pl świadkiem schadzki Marysi i Nieśpielaka będzie Kisielowa, której nie spodoba się, że Rogowska tak bardzo zbliżyła się do mężczyzny, mającego sporo za uszami! Zosia już zdąży poznać się na profesorze, którzy zaczął przekabacać wójta i przekupywać go wielkimi wizjami, nie mającymi za dużo wspólnego z prawdą! Kisielowa uzna, że musi ją powstrzymać i jeszcze tego samego dnia wspólnie z Robertem odwiedzą Mostowiaków i odbędą z Marysią poważną rozmowę, która nie spodoba się Rogowskiej!

- Marysiu, znasz mnie, u mnie co w sercu, to na języku... I zapytam cię wprost. O co chodzi temu waszemu znajomemu profesorowi, co leczył Kingę? – zacznie Zosia.

- Mariuszowi? – zdziwi się Marysia.

- Przecież pojechałaś z nim na kawę... – przypomni jej.

- A... to zabronione? – oburzy się Rogowska w 1662 odcinku „M jak miłość”.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1662: Trauma Anity z przeszłości położy się cieniem na związku z Kamilem. Ojciec zabił się przez matkę!

Wtedy w 1662 odcinku „M jak miłość” do ich rozmowy wtrąci się Robert, który ostrzeże Marysię, że do wójta wpłynęły plany zmian zagospodarowania przestrzennego gminy, a Nieśpielak zaczął kupować działkę po działce i to tuż w ich okolicy, co wzbudza ich poważny niepokój!

- Wiemy, z dobrze poinformowanych źródeł, że ktoś naciska na gminę w sprawie zmiany planu zagospodarowania przestrzennego. Wójt na ostatniej sesji rady bardzo zapalił się do tego pomysłu – wyzna Robert.

- A wiesz, jaki on jest... Z szeroko otwartymi ramionami wita gości z Warszawy, którzy przyjeżdżają z workiem pieniędzy - doda Zosia.

- Twój znajomy kupił tu kilka działek... I skupuje je dalej. Po co mu tyle ziemi? – zainteresuje się Żak.

- Będzie budował klinikę. To spora inwestycja... – przyzna Rogowska.

Jednak ani Zosia, ani Robert w 1662 odcinku „M jak miłość” nie uwierzą w dobroduszność profesora i będą przekonani, że coś kręci! Kisielowa nie pozwoli, aby za jej plecami doszło do przekrętu, dlatego poprosi Marysię, aby poinformowała ją o następnym spotkaniu z Nieśpielakiem, którego sama ostro pociągnie za język! Dopiero wtedy do Marysi dojdzie jak bardzo się pomyliła i jakim człowiekiem jest tak naprawdę Nieśpielak, przed którym ostrzegał ją sam Artur!

- Mam prośbę. Następnym razem, jak ten profesor tu będzie, daj mi znać. Jestem pewna, że on coś knuje – powie bez ogródek Zosia.

- Ale jak moja Zosia weźmie go na spytki wszystko wyśpiewa... Mnie jeszcze nigdy nic nie udało się przed nią ukryć... – podsumuje Robert.

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1662: Andrzej dostanie zawału serca na wieść o ciąży Julii? Historia sprzed lat znów się powtórzy!

Przekręt Nieśpielaka z księdzem z Grabiny! Przejmie działkę Marysi?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze