M jak miłość, odcinek 1662: Andrzej zapłaci wysoką cenę za własną głupotę! Ciąża Julii to początek końca

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1662: Andrzej zapłaci wysoką cenę za własną głupotę! Ciąża Julii to początek końca

M jak miłość, odcinek 1662: Andrzej zapłaci wysoką cenę za własną głupotę! Ciąża Julii to początek końca

W 1662 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) zapłaci straszną cenę za swoją głupotę. Okaże się, że jego kochanka Julia (Marta Chodorowska) zaszła z nim w ciążę podczas jednej jedynej nocy we Wrocławiu! Mecenas Budzyński był wtedy tak pijany, że zapomniał nawet o podstawowej rzeczy, jaką wydawałoby się zabezpieczenie. No i zapłaci za swoją nieostrożność wszystkim. Kiedy ciąża Julii wyjdzie na jaw nie da się tego ukrywać dłużej przed Magdą (Anna Mucha). Tak w 1662 odcinku "M jak miłość" zacznie się początek końca małżeństwa idealnego Magdy i Andrzeja.

"M jak miłość" odcinek 1662 - poniedziałek, 23.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Jak pisaliśmy TUTAJ - Andrzej w 1662 odcinku "M jak miłość" dostanie prawie zawału, kiedy seksowna Julia oznajmi mu, że "zaliczyli wpadkę". Ciąża kochanki to nie jest bagatelna sprawa jednej nocy - to zobowiązanie na całe życie! Jak Andrzej poradzi sobie z konsekwencjami koszmarnej głupoty? 

W 1662 odcinku "M jak miłość" Julia zaprosi Andrzeja do swojego warszawskiego mieszkania, a on na to spotkanie pójdzie. Jednak nie powita go radosna koleżanka z drinkiem w dłoni, tylko przygnębiona i mocno zdenerwowana kobieta. Budzyński od razu do myśli się, że coś jest nie tak. 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1662: Kochanka Andrzeja w ciąży! Budzyński zostanie ojcem dziecka Julii Malickiej

- Co chciałaś mi powiedzieć? Co jest takie ważne? - zapyta Andrzej.

Julia w 1662 odcinku "M jak miłość" spojrzy Andrzejowi prosto w oczy i zdławionym głosem zdobędzie się na szczere wyznanie. 

- Strasznie mi przykro, Andrzej... - zacznie Julia. - Jestem w ciąży.

W tym momencie 1662 odcinka "M jak miłość" Andrzejowi świat stanie w miejscu. Na jego twarzy wymaluje się przerażenie pomieszane z niesmakiem. Jak on, doświadczony życiowo mecenas Budzyński mógł być aż tak głupi?

Pewne jest, że informacja, którą Andrzej usłyszy od Julii w 1662 odcinku "M jak miłość" wymaga stosownej reakcji. tego już nie da się zwalić na Kamila (Marcin Bosak) i udawać, że nic się nie stało. Jak Budzyński powie Magdzie, że został ojcem? Jak zareaguje zdradzona przez wszystkich Magda? Dowiemy się obserwując wątek od 23 maja w TVP2. 

Nie przegap: Stulecie Winnych 4, odcinek 50: Śmierć podłej matki Janusza. Zanim Gołębianka umrze, wyzna dlaczego zniszczyła rodzinie życie! – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

M jak miłość. Andrzej zdradził Magdę z Julią, ale na tym nie koniec! Jak i kiedy Magda pozna prawdę o zdradzie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany