M jak miłość, odcinek 1661. Nowa Lenka po raz pierwszy w serialu! Tak poznamy córkę Kingi i Piotrka - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1661. Nowa Lenka po raz pierwszy w serialu! Tak poznamy córkę Kingi i Piotrka - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1661. Nowa Lenka po raz pierwszy w serialu! Tak poznamy córkę Kingi i Piotrka - ZDJĘCIA

W 1661 odcinku "M jak miłość" po raz pierwszy na ekranie pojawi się "nowa" Lenka! Córkę Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) zagra nowa aktorka, Olga Cybińska, która od tego odcinka zastąpi Marysię Głowacką. Ujawniamy, jak widzowie poznają "nową" Lenkę! Najstarsze dziecko Zduńskich pojawi się na ekranie po wielu miesiącach nieobecności, spędzonych przez bohaterkę w sanatorium. Kinga i Piotrek z młodszymi dziećmi powitają córkę z wielką radością. Czy Lenka od 1661 odcinka "M jak miłość" dostanie większą rolę? Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak będzie wyglądała córką Kingi i Piotrka!

"M jak miłość" odcinek 1661 - wtorek, 17.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Jak pisaliśmy TUTAJ - do "M jak miłość" po wielu miesiącach nieobecności do serialu wraca Lenka. Tak długi brak najstarszej córki Zduńskich na kranie wywołał już niemała poruszenie wśród fanów, ale wygląda na to, że wszystko skończy się dobrze. W rolę Lenki od 1661 odcinka serii wcieli się nowa, młodziutka aktorka i wiemy, jak ją poznamy!

W 1661 odcinku "M jak miłość" Kinga i Piotrek nie będą mogli przywieźć jeszcze Lenki do domu na Deszczową. Stan zdrowia ich córki będzie wymagała tego, że jeszcze przez chwilę została w Bukowinie Tatrzańskiej. Ale Zduńskim uda się z Lenką porozmawiać, a my ją zobaczymy!   

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1659: Koniec Ani. Odpowie za wszystkie grzechy, a Andrzej i Marta wreszcie się do niej dobiorą

Lenka w 1661 odcinku "M jaka miłość" oznajmi szczęśliwym rodzicom, ze już niebawem będzie mogła wrócić do domu! Rozmowa jednak - wg portalu swiatseriali.interia.pl - odbędzie się tylko za pośrednictwem Skype, więc na osobiste spotkanie trzeba będzie jeszcze chwilę poczekać.

Czy rola Lenki Zduńskiej zostanie w nowych odcinkach "M jak miłość" bardziej rozbudowana? Jakie wyzwania postawi 13-latka Zduńskim przekonamy się już niebawem!     

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1659: Klęska Andrzeja Budzyńskiego? Okłamią go aż dwie ważne kobiety! Nie będzie miał pojęcia co zrobić

Kim jest Olga Cybińska, która w "M jak miłość" zagra Lenkę Zduńską? 

Olga Cybińska jest rówieśniczką swojej bohaterki z "M jak miłość". 13-letnia aktorka zadebiutuje e 1661 odcinku na ekranie, ale ma już na koncie kilka ról w filmowym dubbingu. Olga Cybińska jest córką aktorskiej pary: Joanny Węgrzynowskiej (znana m.in. z "Ojca Mateusza", "Na dobre i na złę", grała niewielkie role w "M jak miłość") i Krzysztofa Cybińskiego ("Komisarz Alex", "Ojciec Mateusz". oraz "M jak miłość"). 

Nowa Basia w M jak miłość? Nikt nie pozna córki Pawła! - WIDEO, ZDJĘCIA
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany