M jak miłość, odcinek 1656: Koniec miłości Kamila i Anity? Zrozumie, że nigdy nie zastąpi mu Magdy - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1656: Koniec miłości Kamila i Anity? Zrozumie, że nigdy nie zastąpi mu Magdy - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1656: Koniec miłości Kamila i Anity? Zrozumie, że nigdy nie zastąpi mu Magdy - WIDEO, ZDJĘCIA

W 1656 odcinku "M jak miłość" może nastąpić koniec miłości Anity (Melania Grzesiewicz) do Kamila (Marcin Bosak). Najpierw dziewczyna dowie się o rzekomej zdradzie narzeczonego na konferencji we Wrocławiu, a kiedy pozna prawdę będzie jeszcze gorzej. Anita zrozumie, że nigdy nie będzie dla Kamila tak ważna jak Magda (Anna Mucha). Jakie konsekwencje wyciągnie w 1656 odcinku "M jak miłość" zakochana w Grycu sekretarka? Zobacz koniecznie, co mówią na ten temat gwiazdy "M jak miłość" na WIDEO z "Kulis"!

"M jak miłość" odcinek 1656 - wtorek, 26.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1656 odcinku "M jak miłość" dojdzie do fatalnego momentu, w którym Anita usłyszy, że Kamil zdradził ją z Julią. Wszystko przez awanturę, którą urządzi w domu w sylwestra pijany Werner (Jacek Kopczyński). Niestety, Anita usłyszy wszystko i Kamil będzie musiał zdradzić jej całą prawdę o seksie Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) z Julią (Marta Chodorowska). 

Niestety, wygląda na to, że Anita w 1656 odcinku "M jak miłość" poczuje zaledwie delikatną ulgę. Narzeczona Gryca szybko zrozumie, że Magda jest dla niego najważniejsza! 

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1664: Marysia przywita Lilkę w Grabinie i się zacznie. Żona Mateusza nie spodziewa się takiej reakcji Mostowiaków

- To Andrzej przespał się z Julią - wyzna Anicie Kamil w 1656 odcinku "M jak miłość".

- Ale dlaczego Adam mówił, że to ty... - zapyta Anita ze łzami w oczach.

- Widział nas, jak o mało się nie pobiliśmy z Andrzejem. Znam Adama, wiedziałem, że nie utrzyma języka za zębami. Musiałem mu coś powiedzieć. I powiedziałem, że to ja "zaliczyłem" Julię... Wybacz. Przepraszam... Nic innego w tamtej chwili nie przyszło mi do głowy - wyjaśni Kamil. 

W "Kulisach M jak miłość" Melania Grzesiewicz wyjawia, co tak naprawdę poczuje bohaterka w tamtej chwili w "M jak miłość". I to się zanosi na koniec marzeń o wielkiej miłości i szczęśliwym życiu z Kamilem!

- To jest nagłe uderzenie! To jest na pewno dziwne dla Anity, że on chroni bardziej Magdę, a nie ją - wyznaje Grzesiewicz w "Kulisach M jak miłość". - Anita nie czuje się komfortowo w tej sytuacji. Rozumie, jakie Kamil mógł mieć motywacje...

Trzeba kłamać, serce Magdy nie wytrzyma takiego stresu - będzie tłumaczył Kamil Anicie w 1656 odcinku "M jak miłość". 

Kamil intencje miał dobre, ale trochę jak w tym przysłowiu: "Chcieliśmy dobrze, a wyszło jak zwykle" - tłumaczy Marcin Bosak w "Kulisach M jak miłość". - Będzie musiał tego naważonego piwa się napić i próbować jakoś ratować z kolei swój związek. 

Czy tak zakończy się związek Kamila i Anity? Czy Gryc tak naprawdę nigdy nie przestał kochać Magdy? A może jednak uratuje to, co zbudowali z Anitą? Przekonamy się śledząc wątek od 1656 odcinka "M jak miłość". 

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1658: Marysia pierwsza dowie się o dziecku Franki. Przeczyta testament żony Pawła spisany na wypadek śmierci?

M jak miłość odcinek 1656 ZWIASTUN. Kamil powie Anicie prawdę o zdradzie! Koszmarny sylwester Izy i Marcina
M jak miłość. Andrzej zdradził Magdę z Julią, ale na tym nie koniec! Jak i kiedy Magda pozna prawdę o zdradzie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze