M jak miłość, odcinek 1656: Kamil powie Anicie o zdradzie Andrzeja i każe milczeć! Będzie gotowy na wszystko, aby ratować Magdę – ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1656: Kamil powie Anicie o zdradzie Andrzeja i każe milczeć! Będzie gotowy na wszystko, aby ratować Magdę – ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1656: Kamil powie Anicie o zdradzie Andrzeja i każe milczeć! Będzie gotowy na wszystko, aby ratować Magdę – ZDJĘCIA

2022-04-26 20:51

W 1656 odcinku „M jak miłość” Werner (Jacek Kopczyński) postawi Kamila (Marcin Bosak) przed faktem dokonanym i Gryc nie będzie miał już innego wyboru! Adam wyrzuci przyjacielowi, że nie ma odwagi przyznać się Anicie (Melania Grzesiewicz) do zdrady, ale nie będzie świadomy, że ich rozmowie przysłuchuje się sama zainteresowana! W 1656 odcinku „M jak miłość” Kamil będzie musiał ratować swój związek i przyzna się w końcu Anicie, że to nie on, ale Andrzej dopuścił się zdrady na Magdzie (Anna Mucha)! Gryc nie powie Budzyńskiej o zdradzie Andrzeja w „M jak miłość” i stanowczo zadba o to, żeby Magda nie dowiedziała się tego również od Anity! Kamil każe jej milczeć i nie cofnie się przed niczym, aby osiągnąć swój cel!

"M jak miłość" odcinek 1656 - wtorek, 26.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Zdrada Andrzeja w „M jak miłość” w końcu wyjdzie na jaw, ale nie dowie się o niej Magda tylko Anita! Laskowska będzie jedyną osobą, która pozna prawdę o delegacji Kamila, Andrzeja i Adama we Wrocławiu i zdradzie, jakiej dopuścił się Budzyński z prawniczką Julią (Marta Chodorowska)! W 1656 odcinku „M jak miłość” Kamil nie powie Magdzie o zdradzie Andrzeja, choć będzie miał ku temu okazję, gdyż Budzyńska dowie się, że to on zdradził Anitę i wyrządzi mu z tego powodu karczemną awanturę! Gryc będzie krył Budzyńskiego i nie piśnie jej ani słowa, ale o całej sytuacji w końcu dowie się Anita, która właśnie od Magdy próbowała wyciągnąć, co stało się we Wrocławiu. W 1656 odcinku „M jak miłość” Budzyńska nie powie jej o zdradzie Kamila, ale Anita i tak się o niej dowie, gdyż wygada się o niej pijany Werner!

Patrz też: M jak miłość wylatuje z TVP! Tylko jeden odcinek w tygodniu w majówkę

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Kamil mówi Anicie o zdradzie Andrzeja w 1656 odcinku „M jak miłość” >>>

W 1656 odcinku „M jak miłość” Kamil i Adam znów skoczą sobie do gardeł w Sylwestra, na którego zaproszą Wernera, Anita i Pola (Hania Nowosielska). Gryc już dłużej nie zniesie towarzystwa prawnika, który na dodatek zacznie dobierać się do Weroniki (Ewelina Kudeń-Nowosielska) i wyprosi go z domu, a ten w gniewie rzuci mu, że nawet nie ma odwagi przyznać się Anicie, że ją zdradził! Niestety, w 1656 odcinku „M jak miłość” nie będzie świadomy, że ich rozmowie przysłuchuje się Laskowska, która natychmiast zaleje się łzami. Kamil nie będzie miał już wyboru i będzie musiał powiedzieć jej prawdę o zdradzie Andrzeja w „M jak miłość”, aby uratować swój związek z Anitą!

- To Andrzej zdradził Magdę – wyzna jej w końcu Kamil.

- Co? Nie, przestań. Nie wierzę ci – rzuci wkurzona.

- Andrzej przespał się z Julią – powtórzy raz jeszcze.

- To, dlaczego Adam powiedział, że to ty? - zapyta zaskoczona.

- Widział nas, jak prawie się pobiliśmy z Andrzejem. A ja wiedziałem, że Adaś nie umie utrzymać języka za zębami, a musiałem mu coś powiedzieć. I powiedziałem, że to ja przespałem się z Julią… Wybacz mi. Nic innego nie przyszło mi wtedy do głowy. Przepraszam – wyjaśni Gryc.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1656: Kryzys u Anety i Olka po narodzinach syna. Nie będzie mógł już patrzeć na żonę! – ZDJĘCIA

Wyznanie Kamila w 1656 odcinku „M jak miłość” kompletnie zszokuje Anitę, ale jednocześnie nieco uspokoi, że to nie ona została zdradzona! Laskowska zrozumie postępowanie Gryca, ale uzna, że Magda i tak w końcu dowie się o zdradzie Andrzeja i nie daruje im tego, że nic jej nie powiedzieli! Jednak Kamil da jej jasno do zrozumienia, że ze względu na chorobę Magdy, muszą kłamać, gdyż prawda mogłaby ją zabić!

- Nie, ale to się nie uda. Przecież jeżeli Magda się dowie, jaka jest prawda, to przecież ona nam nie wybaczy, że nikt jej nie powiedział – stwierdzi Anita.

- Ale nie ma innego wyjścia. Trzeba kłamać. Ona ma słabe serce, nie wytrzyma tego stresu – wytłumaczy Kamil.

Zdrada Andrzeja będzie kompletnym szokiem dla Anity w 1656 odcinku „M jak miłość”. Laskowska nie będzie mogła zrozumieć postępowania Budzyńskiego, podobnie z resztą jak Gryc, ale prawnik będzie wiedział jedno! Magda nigdy nie może dowiedzieć się o zdradzie Andrzeja i on już tego dopilnuje! Każe Anicie milczeć i nie cofnie się przed niczym, byleby tylko Budzyńska nie poznała prawdy!

- Nie wiem, ja tego nie rozumiem. Przecież oni się tak kochają, jak on w ogóle mógł? – zdziwi się sekretarka.

- Ja też tego nie rozumiem, ale prawda jest taka, że jeżeli się o tym dowie, to jest koniec ich małżeństwa. Świata poza nim nie widzi, wychowują dzieci. Magda się nie może o tym dowiedzieć. Nigdy! I ja tego dopilnuje! – powie stanowczo Gryc.

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1656: Okrutna zemsta 6-letniej Poli na Kamilu. We wszystko wciągnie Anitę

M jak miłość odcinek 1656 ZWIASTUN. Kamil powie Anicie prawdę o zdradzie! Koszmarny sylwester Izy i Marcina
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany