M jak miłość, odcinek 1656: Okrutna zemsta 6-letniej Poli na Kamilu. We wszystko wciągnie Anitę

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odcinek 1656: Okrutna zemsta 6-letniej Poli na Kamilu. We wszystko wciągnie Anitę

M jak miłość, odcinek 1656: Okrutna zemsta 6-letniej Poli na Kamilu. We wszystko wciągnie Anitę

2022-04-22 12:52

W 1656 odcinku „M jak miłość” Pola (Hania Nowosielska) zemści się na Kamilu (Marcin Bosak)! 6-latka nie daruje ojcu, że oszukał ją w sprawie Adama (Jacek Kopczyński), który zgodnie z jego obietnicą miał do nich wrócić po wyprowadzce, ale tak się nie stało! Córeczka Gryca już dłużej nie wytrzyma bez ukochanego wujka, dlatego postanowi dać mu nauczkę! W 1656 odcinku „M jak miłość” Pola przeciągnie na swoją stronę Anitę (Melania Grzesiewicz) i zmówi się z ni przeciwko Kamilowi, aby odzyskać Wernera! Ich plan się powiedzie, a Gryc wcale nie będzie zadowolony z takiego obrotu wydarzeń, gdyż powrót Adama doprowadzi do tragedii!

"M jak miłość" odcinek 1656 - wtorek, 26.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1656 odcinku „M jak miłość” Pola już dłużej nie wytrzyma bez ukochanego wujka Adama, który wyprowadził się od Kamila! Werner nie mógł znieść tego, że Gryc zachowuje się jak dyby nic się nie stało i w okrutny sposób oszukuje Anitę, którą zdradził na delegacji we Wrocławiu z prawniczką Julią 9Marta Chodorowska). Oczywiście, Werner nie będzie wiedział, że to nie on, a Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) dopuścił się zdrady, dlatego całą swoją złość na tą sytuację będzie wyładowywał na Kamilu, a w efekcie nawet się od niego wyprowadzi ku wielkiej rozpaczy Poli! W 1655 odcinku „M jak miłość” 6-latka zacznie grozić własnemu ojcu i wymusi na nim okrutną przysięgę! Pola zaszantażuje Kamila, dlatego ten obieca jej, że Adam do nich wróci, ale nie spełni danego słowa, dlatego Pola posunie się o krok dalej!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1655: Lenka wróci do Zduńskich! Kinga i Piotrek wreszcie odbiorą córkę z sanatorium, ale znów szybko się jej pozbędą – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ spisek Poli i Anity przeciwko Kamilowi w 1656 odcinku „M jak miłość” >>>

W 1656 odcinku „M jak miłość” 6-latka zaplanuje zemstę na swoim ojcu, a w całą intrygę wciągnie Anitę! Pola będzie gotowa na wszystko, byleby tylko Adam znów do nich wrócił i w ogóle nie będzie zważała na własnego ojca! Córeczka Gryca tak podejdzie Anitę, że ta oczywiście się nad nią zlituje i zgodzi się pomóc!

- Przyciśniesz go? – ubłaga ją Pola, czym kolejny raz zmiękczy Anitę.

Anita i Pola w 1656 odcinku „M jak miłość” od razu przystąpią do działania. Sekretarka spróbuje wyciągnąć od Kamila, o co poszło mu z Adamem, aby móc ich pogodzić, ale Gryc nie będzie skory do zwierzeń.

- Czy ty powiesz mi wreszcie, o co się pokłóciłeś z Adamem? – zacznie Anita.

- Ja się pokłóciłem z Adamem?! – uda zdziwionego Kamil.

- Proszę cię, weź się już nie zgrywaj – wkurzy się sekretarka.

- Ale ja zupełnie nie wiem, o co chodzi Adamowi. Poza tym, to jest stary histeryk – stwierdzi Gryc.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1655: Paweł też będzie miał tajemnice przed Franką! Basia i Jasiek przyłapią go na gorącym uczynku – ZDJĘCIA

Wtedy w 1656 odcinku „M jak miłość” do rozmowy wtrąci się Pola, która wygranie ojcu, że ją oszukał i nie zrobił wszystkiego, aby Werner do nich wrócił! Gryc zapewni 6-latkę, że Adam w końcu wróci i na jego szczęście, w tej chwili wyśle SMS-a do Anity!

- Ale tato, ja tęsknie za wujkiem. Obiecałeś, że wujek do nas wróci – przypomni mu.

- Wróci, wróci. Tacy zawsze wracają – uspokoi córkę.

- Adam pyta czy będzie my o 15 w domu – wtrąci Anita.

- O widzisz, już chce wrócić – zwróci się do Poli.

Niestety, przypuszczenia Kamila w 1656 odcinku „M jak miłość” wcale się nie sprawdzą, gdyż Adam wcale nie będzie chciał do nich wracać, tylko zabrać resztę swoich rzeczy. Cała sytuacja jeszcze bardziej zmartwi Polę, która zrozumie, że w taki sposób nic nie załatwią i muszą poszukać innych rozwiązań, na które już wpadnie sekretarka!

- Chce wpaść po resztę rzeczy. I pyta, czy będziesz – wyjaśni Anita.

- Dobra, niech spada – skwituje krótko Kamil.

- A my co zrobimy? Masz jakiś pomysł? – spyta sekretarkę.

- Słuchaj, Sylwester, rodzinna kolacja. To będzie dobry moment, aby ich pogodzić – zasugeruje Anita, a je pomysł od razu przypadnie Poli do gustu! Ich plan się powiedzie i Adam faktycznie zjawi się u nich na Sylwestrze, ale jego wizyta nie skończy się dobrze ani dla jednej ani dla drugiej strony, gdyż Werner w końcu wygada się o zdradzie Kamila głównej zainteresowanej!

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1656: Magda nigdy nie wybaczy Kamilowi, że nie powiedział jej o zdradzie Andrzeja - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1655 ZWIASTUN. Franka urodziła dziecko! Werner doniesie Kindze o zdradzie Kamila
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze