M jak miłość, odcinek 1655: Franka urodziła dziecko! Lekarka Zduńskiej odkryje, że była już w ciąży - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1655: Franka urodziła dziecko! Lekarka Zduńskiej odkryje, że była już w ciąży - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1655: Franka urodziła dziecko! Lekarka Zduńskiej odkryje, że była już w ciąży - ZDJĘCIA

2022-04-19 21:47

W 1655 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) i Paweł (Rafał Mroczek) zaczną poważne starania o dziecko, ale Zduńska będzie miała problemy z zajściem w ciążę. Podczas wizyty kontrolnej u ginekologa Franka usłyszy przerażającą diagnozę. Lekarka stwierdzi, że żona Pawła może być poważnie chora. Ale to nie wszystko, bo właśnie wtedy w 1655 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Franka już raz była w ciąży. Mało tego, urodziła już dziecko! To jedna z wielu tajemnic ukochanej Zduńskiego, która jest związana z tym, co zrobiła kiedy mieszkała w USA. Franka do dziś tego żałuje... Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1655 - poniedziałek, 25.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Ciąża Franki w 1655 odcinku "M jak miłość" przestanie być tajemnicą! Choć Paweł nie będzie się mógł doczekać aż żona urodzi mu dziecko, a starania Zduńskich o spłodzenie pierwszego potomka nie przyniosą spodziewanych rezultatów, to jedna wizyta u ginekologa rzuci nowe światło na przeszłość Franki, wydarzenia, które rozegrały się w jej życiu kiedy po maturze przez rok mieszkała w Nowym Jorku. Jak podaje swiatseriali.interia.pl Franka zgłosi się na badania do lekarki, bo będzie ją niepokoił fakt, że nie może zajść w ciążę. Nie przyzna się jednak, że już kiedyś urodziła dziecko! Jak to możliwe i dlaczego nie powiedziała o tym Pawłowi?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1656: Magda nie dowie się o zdradzie Andrzeja, ale weźmie się za Kamila! Kłamstwo Gryca rozwali niejeden związek? - ZDJĘCIA

Ciąża Franki i pierwsze dziecko urodzone kilka lat temu to najbardziej wstydliwe sekrety Zduńskiej, która w 1655 odcinku "M jak miłość" będzie ukrywać przed mężem coraz więcej spraw. Nie tylko fakt, że kontaktuje się z nią tajemniczy mężczyzna z USA, że nie przyznała się ile jeszcze pieniędzy zostało jej ze sprzedaży działki w Bukowinie Tatrzańskiej  ani też, że trzyma dużą gotówkę na swoim tajnym koncie na nieprzewidziane wydatki! Nie dość, że Franka będzie okłamywała Pawła i swoje oszustwa wciągnie stryja, Jędrzeja Gutowskiego (Piotr Majerczyk), to w 1655 odcinku "M jak miłość" po wizycie u ginekologa słowem nie wspomni mu o wynikach badań USG, o tym, że jest chora i może już nigdy nie zostać matką.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1655: Basia w ciąży z Jaśkiem?! Córka Pawła tylko France wyzna całą prawdę - ZDJĘCIA

- Obraz USG wskazuje na początki endometriozy. Ale spokojnie, wyłapałyśmy to na początkowym etapie... Trzeba będzie zrobić dodatkowe badania. W pierwszej kolejności musimy sprawdzić poziom hormonów... - wyjaśni lekarka i od razu w 1655 odcinku "M jak miłość" zapyta Frankę o poprzednią ciążę i wcześniejsze problemy. Żona Pawła aż zblednie, bo nie będzie miała pojęcia, że jej tajemnica wyjdzie na jaw.

- Przecież rodziła pani już wcześniej... Po prostu po badaniu wiem, że była już pani w ciąży... -doda lekarka. - Czy dlatego mogę mieć teraz problemy? Ta endometrioza...

- Nie, to nie jest z tym związane. Po zrobieniu wszystkich badań zapraszam na kolejną wizytę - uspokoi ją lekarka.

Choroba Franki w 1655 odcinku "M jak miłość" nie będzie co prawda przesądzała o jej bezpłodności, ale pewne jest to, że Paweł nie dowie się o problemach żony, o ciąży sprzed lat, o dziecku, które urodziła i przez nim ukrywa. A to źle wróży przyszłości małżeństwa Zduńskich! Bo skoro Franka nadal będzie okłamywać Pawła w najważniejszych kwestiach, to oznacza, że z łatwością przychodzi jej łamanie małżeńskiej przysięgi o szczerości i zaufaniu!

Nie tak szybko w "M jak miłość" wyjaśni się co się stało z pierwszym dzieckiem Franki, czy w ogóle żyje, a jeśli tak, to gdzie jest i kto się z nim zajmuje!

M jak miłość. Dziecko Franki umiera! Ukryje to przed Pawłem i będzie koniec
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze