M jak miłość, odcinek 1654: Magda po zdradzie dobije Andrzeja tymi słowami! Od razu zauważy, że Budzyński coś kręci - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1654: Magda po zdradzie dobije Andrzeja tymi słowami! Od razu zauważy, że Budzyński coś kręci - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1654: Magda po zdradzie dobije Andrzeja tymi słowami! Od razu zauważy, że Budzyński coś kręci - ZDJĘCIA

2022-04-19 21:48

W 1654 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) nie dowie się, że Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) zdradził ją z Julią (Marta Chodorowska), bo będzie przekonana, że to Kamil Gryc (Marcin Bosak) przespał się z prawniczką podczas delegacji we Wrocławiu! Zauważy jednak dziwne zachowanie męża po powrocie z konferencji do siedliska w Grabinie. Dręczony poczuciem winy z powodu zdrady Budzyński w 1654 odcinku "M jak miłość" nie zdoła ukryć, że coś jest nie tak. A słowa, które usłyszy od zdradzonej Magdy dotkną go tak bardzo, że postanowi milczeć i nie przyznawać się do seksu z Julią. Jak długo Andrzej będzie to ukrywał? Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1654 - wtorek, 19.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Zdrada Budzyńskiego w 1654 odcinku "M jak miłość" stanie się zdradą Kamila, bo on jako jedyny pozna prawdę o tym co zaszło między Andrzejem i Julią w hotelowym łóżku na delegacji we Wrocławiu. Żeby chronić chore serce Magdy przed potężnym ciosem jakim bez wątpienia będzie niewierność jej męża, weźmie zdradę Andrzeja na siebie. We wszystko będzie wmieszany Adam Werner (Jacek Kopczyński), któremu Kamil bez większego trudu wmówi, że to on spędził noc z Julią i zdradził Anitę (Melania Grzesiewicz). Wszystko skomplikuje się jeszcze bardziej, kiedy Werner w 1654 odcinku "M jak miłość" wygada się Magdzie.

Dla Budzyńskiej skok w bok Kamila w 1654 odcinku "M jak miłość" będzie przejawem największej głupoty Gryca. Z trudem ochłonie z szoku kiedy dowie się, że Kamil tak skrzywdził Anitę i zacznie dociekać czy łączy go z Julią coś poważnego, romans, a w najgorszym wypadku miłość. - Nie, no skąd?! On kocha Anitę, zeszmacił się i tyle, jednorazowo, chyba po pijaku, a teraz żałuje... To znaczy tego mi nie powiedział, ale na pewno - oceni Werner. Magda z trudem zapanuje nad nerwami. Jak podaje swiatseriali.interia.pl do tego uzna, że Anita nie może się o niczym dowiedzieć, bo to ją załamie i nie poradzi sobie z takim ciężarem,

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1654: Serce Budzyńskiego po zdradzie nie wytrzyma! Rogowski będzie musiał go ratować

Na tym nie koniec komplikacji, bo w 1654 odcinku "M jak miłość" Magda o zdradzie Kamila doniesie Andrzejowi. Nie będzie zamierzała kryć Gryca przed własnym mężem, nie wiedząc o tym, że jej dawny kochanek tak naprawdę jest niewinny, a to ukochany mężczyzna dopuścił się karygodnego czynu. Zaraz po przyjeździe Budzyńskiego do siedliska, gdzie oprócz Magdy będzie także Anita z Polą (Hania Nowosielska), kobieta wyłoży karty na stół.

- Wiedziałeś, prawda? To dlatego byłeś taki dziwny... Znam cię na wylot od razu zauważyłam, że coś jest nie tak... - rzuci do Andrzeja, a on w 1654 odcinku "M jak miłość" zrobi dobrą minę do złej gry. Zapyta nawet żonę czy Anita powinna wiedzieć o zdradzie Kamila.

Sprawdź też: Magda z M jak miłość potwierdza rozstanie z Budzyńskim. Anna Mucha sama jest zaszokowana scenariuszem

- Jasne, że nie! To Kamil nawalił, na całej linii, dlaczego Anita ma płacić za jego błąd? Przecież to niczego nie zmieni, poza tym, że teraz ona będzie cierpieć! - powie poruszona Magda.

Jej ostre słowa w 1654 odcinku "M jak miłość" dobiją Budzyńskiego, bo w jednej chwili zrozumie na jakie cierpienie naraził żonę, która przecież choruje na serce. Przyszłość małżeństwa Magdy i Andrzeja stanie pod znakiem zapytania, gdy prawnik podejmie decyzję, że nigdy nie przyzna się ukochanej do zdrady. Ale czy wyrzuty sumienia pozwolą mu żyć, jakby nic się nie stało? To się okaże w kolejnych odcinkach "M jak miłość" pod koniec tego sezonu.

M jak miłość. Budzyński zdradzi Magdę z Julią! Tak będzie koniec ich małżeństwa?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze