M jak miłość, odcinek 1654: Kamil powie Magdzie o zdradzie Andrzeja? Wernerowi wmówi, że to on zdradził Anitę!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1654: Kamil powie Magdzie o zdradzie Andrzeja? Wernerowi wmówi, że to on zdradził Anitę!

M jak miłość, odcinek 1654: Kamil powie Magdzie o zdradzie Andrzeja? Wernerowi wmówi, że to on zdradził Anitę!

2022-04-12 21:55

W 1654 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) dowie się, że Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) zdradził żonę i powie Magdzie (Anna Mucha) o skoku w bok jej ukochanego?! Los sprawi, że to właśnie Gryc przyłapie Budzyńskiego gdy ten będzie po cichu wymykał się z pokoju Julii Malickiej (Marta Chodorowska) po nocy spędzonej w łóżku prawniczki. Choć Kamil też ma sporo na sumieniu, nigdy nie był wzorem wierności, to w 1654 odcinku "M jak miłość" potępi Andrzeja za zdradę. Ale to co zrobi później nie mieści się w głowie. Kamil weźmie całą winę na siebie. Wmówi Wernerowi (Jacek Kopczyński), że to on zdradził Anitę (Melania Grzesiewicz). Sprawdźcie, jak do tego dojdzie!

"M jak miłość" odcinek 1654 - wtorek, 19.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Zdrada Budzyńskiego w 1654 odcinku "M jak miłość" nie będzie już żadną tajemnicą! Po pijackiej nocy spędzonej w łóżku z Julią Malicką na delegacji we Wrocławiu mąż Magdy zostanie przyłapany na gorącym uczynku przez Kamila. To właśnie Gryc zobaczy Budzyńskiego wymykającego się o poranku z pokoju Julii. W przeszłości sam nie raz zdradzał Magdę, ale w 1654 odcinku "M jak miłość" zrobi z Andrzejem porządek za to, że ośmielił się skrzywdzić ukochaną kobietę.Dojdzie do bójki! Wygarnie też Andrzejowi, że zachował się jak skończony drań, a chora na serce Magda nigdy mu tego nie daruje. To oznacza, że Kamil wyda Budzyńskiego i powie Magdzie o nocy jej męża z Julią?

Patrz też: M jak miłość. Szybki koniec sielanki Łukasza i Patrycji. Zatęskni za luksusem Argasińskiego i będzie po miłości – WIDEO, ZDJĘCIA

Trudno w to uwierzyć, ale w 1654 odcinku "M jak miłość" Kamil będzie krył Andrzeja. Choć między nimi dojdzie do bójki, której świadkiem będzie Adam Werner, Gryc słowem nie wspomni o tym co widział. Mało tego, jak podaje swiatseriali.interia.pl, kiedy Werner zacznie się domyślać, że któryś z nich poprzedniej nocy mocno zaszalał po pijaku, Kamil weźmie winę na siebie. Wernera aż zamuruje, a niewierny Andrzej w 1654 odcinku "M jak miłość" stchórzy i nie przyzna się do zdrady.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1654: Kamil pobije Budzyńskiego. Nie daruje mu, że zdradził chorą Magdę

Po przyznaniu się Kamila do zdrady Werner w 1654 odcinku "M jak miłość" uświadomi przyjacielowi jak to, co zrobił odbije się na życiu Anity i jego córki Poli (Hania Nowosielska). - Gdybym to ja zrobił, ja, wolny elektron, wcale bym się nie zdziwił, nawet by to do mnie pasowało... Ale ty? Jak mogłeś zrobić coś takiego Anicie i mojej Poli ? Przecież jeśli Anita się dowie... - powie Adam z pretensją w głosie. Gryc dalej jednak będzie wmawiał mu, że zdrada musi zostać między nimi.

- Nie wiem jak ty, ale ja wracam do Warszawy. To wszystko mnie trochę przerosło... Nie wpieprzaj się, ok? Dla wszystkich będzie najlepiej, jeśli zwyczajnie o tym zapomnisz - uprzedzi go Kamil w 1654 odcinku "M jak miłość", a Werner zacznie go wyzywać od najgorszych. - Złamas! - rzuci do przyjaciela przed wyjazdem z Wrocławia.

Ze względu na serce Magdy, która od lat żyje z przeszczepionym sercem w 1654 odcinku "M jak miłość" Kamil nie powie jej o zdradzie Budzyńskiego. Przed Wernerem też odegra rolę niewiernego partnera Anity. Strach jednak pomyśleć co będzie jak Adam się wygada i Anita dowie się o "zdradzie" Kamila.

M jak miłość. Nowe życie Patrycji z Łukaszem w Grabinie szybko ją rozczaruje! Będzie po miłości?
Najnowsze