M jak miłość, odcinek 1654: Straszna bijatyka Budzyńskiego z Grycem! Nie daruje mu, że zdradził chorą Magdę

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1654: Straszna bijatyka Budzyńskiego z Grycem! Nie daruje mu, że zdradził chorą Magdę

M jak miłość, odcinek 1654: Straszna bijatyka Budzyńskiego z Kamilem Grycem! Nie daruje mu, że zdradził chorą Magdę

W 1654 odcinku "M jak miłość" Budzyński (Krystian Wieczorek) po zdradzie Magdy (Anna Mucha) wpadnie prosto na Kamila (Marcin Bosak)! Większego pecha nie mógłby sobie Andrzej wyobrazić. Kiedy rozchełstany Budzyński wybiegnie z pokoju kochanki Julii (Marta Chodorowska) bladym świtem na hotelowym korytarzu zauważy go Kamil. I to Gryc stanie w obronie czci godności chorej Magdy! Jak zakończy się bójka odwiecznych wrogów w 1654 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1654 - wtorek, 19.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Zdrada Budzyńskiego w 1653 odcinku "M jak miłość" chyba nie spodoba się nikomu. Fani są oburzeni tym, co się ma wydarzyć, a wygląda na to, że sam bohater tego skandalu będzie na siebie wściekły. Kochankę Julię Andrzej w 1654 odcinku "M jak miłość" potraktuje jak prostytutkę, ale czeka go jeszcze gorsza przeprawa. Na hotelowym korytarzu pod pokojem prawniczki natknie się prosto na Kamila!

Gryc będzie w szoku, kiedy zobaczy w 1654 odcinku "M jak miłość" nie do końca ubranego Budzyńskiego, wymykającego się cichcem z pokoju Julii. Na początku zniesmaczony odejdzie, ale jednak wróci, aby dać upust swojej złości. Jak Andrzej mógł to zrobić Magdzie?

Nie przegap: M jak miłość. Gdzie jest Lenka? Oszukują wszystkich, bo córka Kingi i Piotrka nigdy do nich nie wróci? - ZDJĘCIA

Budzyński po raz kolejny wpadnie na Gryca w 1654 odcinku "M jak miłość", kiedy będzie wymeldowywał się z hotelu. I wtedy już Kamil mu nie podaruje. 

- Już uciekasz? Oficjalne zakończenie kongresu dopiero wieczorem... A może kiepsko się bawisz, co? - zacznie od złośliwości Kamil. - Czy ty w ogóle zdajesz sobie sprawę z tego, co zrobiłeś? No i co teraz? Co zamierzasz zrobić? - Kamil "przyprze do muru" Andrzeja.

- Nie twoja sprawa - warknie Budzyński. 

I w tym momencie 1654 odcinka "M jak miłość" Kamil wybuchnie. Wszystkie będzie mógł się spodziewać po wiarołomnym Andrzeju, ale nie pogardy! 

- Nie moja?! Ty gnoju! Pamiętasz, że Magda ma chore serce? Pomyślałeś, co się stanie, jak się o wszystkim dowie? - wykrzyczy Gryc i po raz pierwszy uderzy rywala.

- Odpieprz się! - krzyknie Budzyński.

- Bo co? - Kamil popchnie Andrzeja.

Budzyński w 1654 odcinku "M jak miłość" w końcu straci panowanie nad sobą i uderzy Kamila. Gryc zablokuje cios, ale straci równowagę... 

Jak zakończy się bijatyka odwiecznych wrogów do serca Magdy w 1654 odcinku "M jak miłość"? Czy Kamil odpłaci Andrzejowi za to, ze "ukradł" mu Magdę i potwornie ją skrzywdził? A może pięścią przemówi Budzyńskiemu do rozumu? Dowiemy się już 13 kwietnia w TVP2. 

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Szybki koniec sielanki Łukasza i Patrycji. Zatęskni za luksusem Argasińskiego i będzie po miłości – WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1649 ZWIASTUN. Rozstanie Anity i Kamila. Ania oczeni Magdę przed Budzyńskim
Najnowsze