M jak miłość, odcinek 1650: Ostatnia prośba umierającego Jakubczyka. Ula spełni jego największe życzenie

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1650: Ostatnia prośba umierającego Jakubczyka. Ula spełni jego największe życzenie

M jak miłość, odcinek 1650: Ostatnia prośba umierającego Jakubczyka. Ula spełni jego największe życzenie

2022-03-10 15:06

Jakubczyk (Michał Breitenwald) umrze w 1650 odcinku "M jak miłość". Ojciec Uli (Iga Krefft), który niegdyś wybrał alkohol zamiast niej, teraz odejdzie względnie pojednany z córką. Zanim dojdzie do przekazania koszmarnej wiadomości o śmierci Jakubczyka, Bronek będzie miał ostatnie życzenie, które spełni zatroskana Lisiecka. W 1650 odcinku "M jak miłość" Ula bardzo przejmie się stanem ojca i postanowi spełnić jego marzenie. Jakubczyk poprosi nie o pieniądze czy rzeczy materialne, a coś bardzo wyjątkowego, czego całe życie mu brakowało.

"M jak miłość", odcinek 1650 - wtorek, 29.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Jakubczyk w 1650 odcinku "M jak miłość" wyląduje w szpitalu, bo jego problemy z płucami zaczną się pogarszać. Ula jeszcze nie wie, że ojciec jest tak poważnie chory. Wydawało się, że Bronek to cwaniaczek, który lubi wypić, ale w gruncie rzeczy nic poważnego m mu nie dolega. Okaże się, że jest inaczej, a mężczyzna powoli żegna się z życiem. Ula będzie z ojcem do ostatnich chwil, a w 1650 odcinku "M jak miłość" Jakubczyk poprosi córkę o spełnienie jego ostatniej woli. Nie poprosi o rzeczy materialne, a o możliwość poznania Kalinki (Oliwia Kępka). W końcu Ula i Bartek (Arkadiusz Smoleński) nie doczekali się swojego biologicznego dziecka, ale za to przejęli opiekę nad Kalinką, po śmierci Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński). Jakubczyk został więc dziadkiem, ale jeszcze nigdy nie widział wnuczki Właśnie z tego powodu poprosi Ulę o możliwość spotkania z Kalinką. Lisieccy zabiorą więc dziecko do szpitala i w ten sposób spełni się marzenie Jakubczyka. Będzie zachwycony małą dziewczynką, ale zacznie żałować, że nie zdąży się nią nacieszyć i nie da rady zobaczyć jak rośnie i się rozwija.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1650: Patrycja po porodzie wystąpi o rozwód z Argasińskim. Zapłaci za to jej dziecko?

W 1650 odcinku "M jak miłość" Jakubczyk odejdzie chociaż po części spełniony. Pod koniec życia uda mu się odratować zszargane relacje z Ulą i pozna wnuczkę. To na pewno pomoże mu umrzeć w spokoju. Ula natomiast na pewno nie pożałuje pomocy tacie, od której odwodził ją Bartek. W nadchodzących odcinkach "M jak miłość" okaże się również, że Jakubczyk miał swoje tajemnice i chociaż wydawało się, że żył jak biedak, dysponuje sporym majątkiem. Ula mocno się zdziwi, kiedy odziedziczy spadek po ojcu. Okaże się, że decyzja o pomocy dla Bronka była jak najbardziej słuszna. Przynajmniej nie musi sobie do końca życia wypominać, że zostawiła ojca w potrzebie. Niedługo będzie musiała przyzwyczaić się do faktu, że tata odszedł na zawsze, ale na szczęście we wszystkim będzie mogła liczyć na Bartka i Mostowiaków. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1649: Tajemnica Budzyńskiego i nowej prawniczki Julii wyjdzie na jaw. Od lat oszukiwał Magdę tak jak z byłą kochanką - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1645 ZWIASTUN. Ojciec Uli zabierze jej wszystko? Tragiczny wypadek Tadeusza po odejściu Oli
Najnowsze