M jaki miłość, odcinek 1650: Ostatni prezent Jakubczyka przed śmiercią dla Kalinki. Ojciec Uli pokaże na co go stać

i

Autor: MTL Maxfilm M jaki miłość, odcinek 1650: Ostatni prezent Jakubczyka przed śmiercią dla Kalinki. Ojciec Uli pokaże na co go stać

M jaki miłość, odcinek 1650: Ostatni prezent Jakubczyka przed śmiercią dla Kalinki. Ojciec Uli pokaże na co go stać

W 1650 odcinku "M jak miłość" Jakubczyk (Michał Breitenwald) zaskoczy wszystkich. Umierający pijak, ojciec Uli (Iga Krefft) nagle odczuje wielką miłość i zapragnie poznać Kalinkę (Oliwia Kępka). Jakubczyk, który wyrzekł się własnego dziecka uzna córkę Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński) za swoją wnuczkę! I na tym się nie skończy - okaże się, że ojciec Uli będzie miał dla Kalinki wspaniały prezent. Nareszcie pijak w 1650 odcinku "M jak miłość" pokaże na co go stać, choć ukrywał to przez całe życie.

"M jak miłość", odcinek 1650 - wtorek, 29.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1650 odcinku "M jak miłość" Jakubczyk zaskoczy Ulę prośbą o spotkani z Kalinką. Lisiecka spełni jego życzenie i przywiezie dziecko do niego do domu, a on będzie autentycznie wzruszony! Wyrodny ojciec postanowi wręczyć wnuczce nieoczekiwany prezent i w ostatnich chwilach życia pożałuje wszystkich krzywd, które uczynił. 

Podczas tego wzruszającego spotkania w 1650 odcinku "M jak miłość" Jakubczyk straci przytomność i trafi do szpitala. Zanim to nastąpi powie Uli coś, na co być może czekała całe życie.  

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2589: Koniec Renaty i Romanowskiego. Przyzna się Dominice jak szpiegowała Andrzeja na wakacjach w Meksyku - ZDJĘCIA

- Chcę cię przeprosić... za wszystko… Nie proszę o wybaczenie, bo na to nie zasługuję... Byłem złym człowiekiem i zmarnowałem życie swoje, ale przede wszystkim twoje. I już za późno, żebym mógł cokolwiek naprawić. Ale jesteś młoda, całe życie przed tobą... – wyzna umierający ojciec Uli.

W ostatnim przytomnym odruchu w 1650 odcinku "M jak miłość" Jakubczyk pokaże córce testament i doda: - W nim jest wszystko... Jakubczyk okaże się ukrytym bogaczem i wszystko zapisze Uli i jej rodzinie. W szpitalu lekarz (Janusz Onufrowicz) poinformuje Ulę i Bartka (Arkadiusz Smoleński), że pacjent zmarł. Ula gorzko zapłacze nad śmiercią ojca, które odzyskała na kilka godzin życia.  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1650: Patrycja po porodzie wystąpi o rozwód z Argasińskim. Zapłaci za to jej dziecko?

M jak miłość, odcinek 1645 ZWIASTUN. Ojciec Uli zabierze jej wszystko? Tragiczny wypadek Tadeusza po odejściu Oli
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze