M jak miłość, odcinek 1649: Anita pożegna się z Polą. Kamil nigdy naprawdę jej nie kochał - ZDJĘCIA, WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1649: Anita pożegna się z Polą. Kamil nigdy naprawdę jej nie kochał - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość, odcinek 1649: Pożegnanie Anity i Poli. Laskowska będzie chciała zniknąć z życia Gryca na zawsze - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-03-28 20:07

W 1649 odcinku "M jak miłość" Anita (Melania Grzesiewicz) ku rozpaczy Poli (Hania Nowosielska) odejdzie od Kamila (Marcin Bosak), bo zrozumie, że w jego życiu nie ma dla niej miejsca i tak naprawdę Gryc jej nie kocha. Z pozoru szczęśliwa rodzina rozpadnie się kiedy Kamil dowie się, że za jego plecami Anita spiskuje z matką Poli. Z jego ust padną tak okrutne słowa, że 1649 odcinku "M jak miłość" załamana Anita uzna, że ten związek nie ma żadnej przyszłości, że rozstanie to jedyne wyjście. Najpierw jednak pożegna się z Polą, która zacznie płakać i nie pogodzi się z tym, że ukochana ciocia od niej odchodzi. Dlatego postanowi działać! Zobaczcie WIDEO z tych scen.

"M jak miłość" odcinek 1649 - poniedziałek, 28.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Anita i Kamil rozstaną się w 1649 odcinku "M jak miłość"? Niestety kiedy wyjdzie na jaw zdrada Anity, bo tak Gryc oceni potajemne spiski partnerki z Weroniką (Ewelina Kudeń-Nowosielska), dojdą do głosu tak silne emocje, pretensje i długo skrywane uczucia, że jedynym wyjściem będzie rozstanie. Wzburzony Kamil nie będzie przebierał w słowach, żeby wygarnąć jej wszystko. Poczuje się zdradzony przez kobietą, z którą założył rodzinę, a gniew tak go zamroczy, że zdecydowanie przeholuje. Anita w 1649 odcinku "M jak miłość" usłyszy od niego, że nie ma prawa do jego córki Poli, do wtrącania się w ich życie.

- Myślałam, że to nasze wspólne życie, ale widocznie się myliłam - powie ze smutkiem Anita i w 1649 odcinku "M jak miłość" uniesie się dumą gdy Kamil spróbuje ją przeprosić za ten wybuch. - W gniewie, częściowo słusznym, nazwałeś po imieniu to, co mnie już od dawna uwiera. Ty i Pola macie swoje życie, a ja jestem w nim tylko na doczepkę - oznajmi i tym samym zakończy ich związek. Zanim jednak spakuje swoje rzeczy i odejdzie z domu Kamila w 1649 odcinku "M jak miłość" pożegna się z Polą. Nie zdoła przy tym powstrzymać łez.

Nie przegap: Kinga i Piotrek pożegnali M jak miłość. Ostatni dzień Katarzyny Cichopek i Marcina Mroczka na planie w rodzinie Zduńskich - ZDJĘCIA

6-letnia Pola w 1649 odcinku "M jak miłość" nie przyjmie jednak do wiadomości, że Anita ich zostawia, że wyprowadza się z domu. Tak bardzo przejmie się kłótnią taty i ukochanej cioci, że postanowi ich pogodzić. W swój plan wtajemniczy wujka Adama Wernera (Jacek Kopczyński), który pomoże jej przygotować dla skłóconej pary romantyczną kolację. Zraniona Anita z bólem serca po powrocie z pracy chwyci za walizkę, żeby się spakować i jak najszybciej opuścić dom Gryca. Będzie unikała wzroku zrozpaczonej Poli, by nie zmienić zdania.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1649: Magda zobaczy Budzyńskiego z inną i wreszcie przejrzy na oczy!

Nagle w 1649 odcinku "M jak miłość" Kamil w akcie desperacji uklęknie i w ramach przeprosin oświadczy się Anicie. Pierwszy raz powie też, że ją kocha, że nie wyobraża sobie bez niej życia, bo już od dawna są rodziną. Jednak Anita nie zgodzi się na ślub z Kamilem. Wyzna mu miłość, lecz doda, że nie jest gotowa wyjść za niego za mąż, nie po tym, co się między nimi stało. Zostanie nie tylko dlatego, że kocha Kamila, ale także dla jego córki, którą traktuje jak własne dziecko.

M jak miłość. Anita odejdzie od Kamila kiedy odkryje zdradę! Nawet Pola jej nie zatrzyma?
Najnowsze