M jak miłość, odcinek 1648: Rewolucja u Zduńskich! Wszystko zmieni tajemniczy gość na kolacji u Kingi i Piotrka - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1648: Rewolucja u Zduńskich! Wszystko zmieni tajemniczy gość na kolacji u Kingi i Piotrka - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1648: Rewolucja u Zduńskich! Wszystko zmieni tajemniczy gość na kolacji u Kingi i Piotrka - ZDJĘCIA

2022-03-21 21:40

W 1648 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) urządzą kolację dla całej rodziny, żeby podzielić się swoim szczęściem, a przy okazji pojawi się na niej tajemniczy gość. U Zduńskich wreszcie zacznie się układać, Kinga nie straci wzroku, dzięki operacji wyzdrowieje i znów będzie wiedziała jak dawnej, a do tego w 1648 odcinku "M jak miłość" rodzinę czeka spora rewolucja. Przy wspólnym stole u Kingi i Piotrka w domu przy Deszczowej spotkają się także Franka (Dominika Kachlik) i Paweł (Rafał Mroczek), a także Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) oraz gość, którego nikt wcześniej nie widział i nie poznał. Kim on będzie?

"M jak miłość" odcinek 1648 - wtorek, 22.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1648 odcinku "M jak miłość" rodzinna kolacja Kingi i Piotrka będzie pierwszym wspólnym wieczorem Zduńskich z najbliższymi, podczas którego będą mogli świętować fakt, że choroba Kingi nie skończyła się trwałą ślepotą, że po operacji nie straciła wzroku jak kiedyś! Ale okazją do spotkania Zduńskich z Rogowskimi oraz z Franką i Pawłem będzie też wizyta zaskakującego gościa, który niemal od razu stanie jak ich członek rodziny.

Nowego bohatera w 1648 odcinku "M jak miłość" zagra Zbigniew Suszyński. Jak się okazuje będzie on dawnym przyjacielem Artura Rogowskiego, wybitnym lekarzem, specjalistą okulistą, który jednak nigdy wcześniej nie pojawił się na ekranie. Zanim Zduńscy zaproszą go na rodzinną kolację w 1648 odcinku "M jak miłość" Kinga po operacji oka pójdzie do profesora Nieśpielaka na konsultację. Lekarz wreszcie przekaże jej dobre wiadomości - Kinga nie oślepnie!

Czarujący lekarz Nieśpielak w domu Zduńskich w 1648 odcinku "M jak miłość" będzie się czuł jak u siebie! Dość szybko złapie świetny kontakt z Marysią. Nie zważając na dawną przyjaźń z Arturem zacznie podrywać jego żonę. Jak wiadomo Rogowska ma dar zjednywania sobie ludzi, oczarowywania ich od pierwszego spotkania. Dojdzie nawet do tego, że gość porwie Rogowską do tańca! 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1647: Patrycja i Łukasz znów razem po porodzie! Połączy ich syn - ZDJĘCIA

Sprawdź też: M jak miłość. Obrzydliwy ojciec Jaśka zamieni życie Franki w koszmar. Paweł zostanie oszukany - WIDEO

Tego wieczoru u Zduńskich w 1648 odcinku "M jak miłość" z twarzy Kingi, Piotrka, Marysi i Artura nie znikną uśmiechy. Tylko jedna osoba wcale nie będzie się cieszyła z powodu rodzinnej kolacji. Chodzi o Frankę, która nie będzie w stanie poradzić sobie z traumatycznymi przeżyciami.

Smutek Franki w 1648 odcinku "M jak miłość" będzie związany z tajemnicą, którą wciąż będzie ukrywała przed Pawłem. Ze wstydu i strachu co będzie dalej nie przyzna się mężowi do tego, co zrobił jej ojciec chłopaka Basi (Gabriela Raczyńska). Niestety w 1648 odcinku "M jak miłość" obrzydliwy Igor (Bogusław Kudłek) rzuci się na Frankę kolejny raz! Kiedy po tym ataku żona Pawła pozbędzie się napastnika i wybuchnie płaczem, Zduński domyli się, że z jego żoną dzieje się coś złego.

Wreszcie w 1648 odcinku "M jak miłość" o natarczywym zachowaniu ojca Jaśka dowie się Paweł, co doprowadzi go do wściekłości! Nie pozwoli, żeby Igor i Jasiek zbliżali się do jego żony i córki Basi (Gabriela Raczyńska).

M jak miłość. Łukasz odbije Patrycję z domu potwora Argasińskiego? Mściwy ordynator zrobi wszystko, żeby go załatwić
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany